Jetix a Disney

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

67%
Hra - Sonic Extreme
Video sa načíta

Skvelá a chytľavá hra, ktorá rozhodne zaženie aj tú najhoršiu nudu! Super Sonic so svojimi kamarátmi je späť, aby sa postavil zlu. V tejto hre máte za úlohu pomôcť slávnemu rýchlemu ježkovi Sonicové prejsť nebezpečný svet, v ktorom na Vás čaká len samé nebezpečenstvo. Po ceste zbierajte kolieska a nezabudnite, že v tejto hre je viac lepšie ako menej.

 
56%
Hra - Docock Rampage
Video sa načíta

Poznáš Spidermana? A vždy si si hovorila, že sa ti páči skôr tá druhá, záporná strana? V tejto hre Docock Rampage sa ocitneš v koži doktora Octopus, ktorý sa snaží zničiť mesto. A ty mu musíš pomôcť! Pomocou chápadiel, ktoré máš, rozbijem všetky mrakodrapy a nezabudni sa brániť proti zasahujúcim policajtom, ktorí sa snažia pripraviť ťa o život! Zbieraj body a uži si túto hru!

 
59%
Hra - Spiderman 2
Video sa načíta

Spider-Man sa nudí a tak sa rozhodol, že si spestria svoj život artistickými číslami. Visíte za pavučinu z neba a snažíte sa skočiť smerom k ďalšiemu panáčikovi. To isté opakujte, kým to bude možné. Akonáhle budete príliš často padať, hra sa ukončí. Za každé správne preskočenie získavate body. Na skok máte len obmedzený čas.

 
72%
Hra - Spiderman
Video sa načíta

Komiksový hrdina Spider-Man sa vydáva na dobrodružstvo s vašou pomocou. Musíte sa pomocou vystreľovacie pavučiny dostať na koniec každej úrovne a cestou zbierať tričká a trenírky, ktoré potrebujete na získanie veľkého počtu bodov. Dávajte pozor, aby Spider-Man nespadnul na zem, inak sa vám body budú naopak strhávať. Veľa šťastia!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
45%
Hra - Desigend by You
Video sa načíta

Hanah Montana Designed by You je naozaj boží makeover hra, v ktorej môžeš zmeniť šaty, vlasy, pozadia, hudbu a veľa ďalších vecí. Táto hra je naozaj vydarená. Poteší všetkých fanúšikov Hanny Montany a samozrejme Miley Cyrus.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - Hannah Montana oblíkačka
Video sa načíta

Jednoduchá minioblíkačka s HM v hlavnej úlohe, ako inak. Vyber si rozličné oblečenie, vytvor perfektný účes, vyber bezchybné slušivé módne doplnky a nakoniec sa pozri na svoje dielo. Je to krása, alebo to skúsiš ešte raz?

 
66%
Hra - HM Glamor
Video sa načíta

Vytvor Hanne Montane naozaj žiarivý vzhľad pre objektívy fotoaparátov. Je tu totiž ďalší Obliekačky s Hannah montanová. Myslíš, že vieš, ktoré šperky sa hodia ku ktorému oblečenie? Dokáž nám to v tejto hre :)

 
54%
Hra - HM skládačka
Video sa načíta

Puzzle skladačky sú u detí obľúbené. Dá sa u nich zažiť veľa zábavy, rovnako ako u tejto skladačky s Hannou Montanou. Neveríš? Skús túto minihru a potom uvidíš. Určite si ju zahráš viackrát.

 
73%
Hra - Hannah Montana Fashion
Video sa načíta

Hannah Montana je super hrdinka z obľúbeného seriálu na Disney Channel. V tejto parádnej online hre si môžeš zahrať na poradkyňu v oblasti obliekania. Miley ti bude vďačná.

 
45%
Hra - Hannah Montana Make-up
Video sa načíta

Utvor Miley Cyrus alias HM presne taký vzhľad, aký sa tebe páči. V tejto hre s tvorením vzhľadu zažiješ veľa zábavy a veríme, že sa nebudeš nudiť. Pozri sa, aké je to byť módne štylistkou v tejto make-up hre s celebritou.

 
38%
Hra - HM pinkání
Video sa načíta

Pinkání s logom seriálu Hannah Montana. Na pozadí sa na teba usmieva Miley, tie však musíš pink s obrázkom. Celé sa to ovláda klikaním myši na obrázok, je to návykovka, ale taky trochu o nervy, keď sa človek netrafí a musí začať znova.

 
77%
Hra - Oblékni Miley Cyrus
Video sa načíta

Obleč si hollywoodsku ikonu Miley Cyrus, herečku a speváčku, ktorá je známa predovšetkým ako Hannah Montana! Vyber ten pravý účes, ktorý jej najviac sedí, nezabudni na topánky, oblečenie a absolútne nevyhnutné doplnky, bez ktorých by táto hviezda neurobila ani krok z domu! Daj priechod svojej fantázii a dobre sa bav!