Slová

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Spider-Man sa ocitol v nebezpečenstve. Jeho nepriateľ Doctor Octopus sa mu snažia znepríjemniť život. Vyhláskujte slovo skôr, než vás trafí nejaké sutiny. Použite myš alebo klávesnicu k hláskovanie a Enter odošlite slovo. Strážte si ukazovateľ zdravia vpravo dole. V ďalšom kole sa môžete pokúsiť svojho nepriateľa zneškodniť.

 
65%
Hra - Musical Worms
Video sa načíta

Červíky majú hudobný talent. Klikajte na písmená, aby ste správne vyhláskovali slovo. V prvej úrovni vás bude hra navigovať, v druhej úrovni choďte na obrázok Clue a nechajte červíkov, aby vám napovedal. Akonáhle slovo vyhláskujete, môžete sledovať červej kapelu, ako vám zaspieva vlastnú pesničku. Hru je dobré hrať so zapnutým zvukom.

 
70%
Hra - Lost Letters
Video sa načíta

Svet sa ocitol pred takmer neriešiteľnou situáciou. Gramotnosť upadá a skoro nikto už nepozná písmo. Vašou úlohou bude obnoviť vzdelanosť a odhaliť tajomstvo písma. Píšte každé písmeno, ktoré sa objavia. Každá sada správne napísaných písmen vytvorí celé slovo. Dokončite dostatok slov, aby ste sa dostali do ďalšej úrovne.

 
85%
Hra - Fun Wordz
Video sa načíta

V hre Fun Wordz dostanete slovo. Klikajte na písmená alebo je píšte na klávesnici, aby ste zostavili nové slovo. Ak urobíte chybu, môžete kliknúť na tlačidlo Clear, aby ste vymazali písmená. Aby ste vytvorené slovo odoslali, stlačte Enter. Za nové a skutočne existujúce slová dostanete bodové ohodnotenie.

 
70%
Hra - Hledání slovíček
Video sa načíta

Určite poznáš rôzne hry so slovíčkami, napríklad osemsmerovky. Niečo podobné ťa čaká v tejto zaujímavej chytré superhry. Tvojou úlohou je skrátka nájsť rôzne schovaná slovíčka. Máš dobrý postreh a dokážeš sa dobre sústrediť? Vyskúšaj túto hru.

 
76%
Hra - AFor
Video sa načíta

Ak si chcete trošku precvičiť anglické slovíčka, nie je nič jednodužšího, ako si zahrať túto hru so slovami. Na obrazovke sa postupne objavujú písmenká abcedy. Pod tým sú na výber obrázky s rôznymi predmetmi alebo zvieratami. Musíte vedieť, ako sa ktoré slovíčko povie v angličtine a potom ho podľa začiatočného písmena priradiť k písmenku abecedy. Ak sa pomýlite nič sa nedeje.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Word Groove
Video sa načíta

Zabavte sa pri tejto inteligentný minihre! Vyberte si sadu písmen a potom z pridelených písmen vytvorte zmysluplné slovo. Vždy, keď sa vám to podarí, odpudivá príšera písmená jednoducho zožerie a hra pokračuje.

 
77%
Hra - HangMan Word Puzzle Game
Video sa načíta

Šibenice je klasická hra, v ktorej máte za úlohu pomocou písmeniek zostaviť hľadané slovo. Ak budete robiť príliš chýb, prehráte a zavesí vás na pripravenú šibenicu. V tejto hre máte na výber štyri tematické celky - ovocie (Fruits), častí tela (Parts of the Body), zvieratká (Animals) a štáty sveta (Countries).

 
62%
Hra - Word Find
Video sa načíta

Táto hra je obdobou tradičnej osemsmerovky. Cieľom hry je teda nájsť zadané slová vo štvorci plnom písmen, a potom tieto slová vyškrtnúť. Keď nejaké slovo nájdeš, klikneš na jeho prvé písmeno, a tak sa celé slovo označí. Slová nemusia byť len vodorovne v riadku, môžu byť pospiatky, zvislo nadol alebo zvisle hore, ale aj oboma smermi šikmo cez riadky. Dôležité je len, aby písmená slova zostala všetky vedľa seba, ako má byť. Ovládanie myš

 
74%
Hra - Who Wants One Million?
Video sa načíta

Chcete byť milionárom? Poznáte túto populárnu vedomostnú hru, ktorú jeden čas vysielala nemenovaná česká komerčná televízia? Ak áno, tak vám prinášame jej anglickú verziu. Musíte správne odpovedať na pätnásť otázok, ak chcete dosiahnuť na najvyššiu výhru. Máte k dispozícii celkom tri nápovedy, ktoré môžete využiť.

 
70%
Hra - Word Search Gameplay - 53
Video sa načíta

Word Search Gameplay - 53 je veľmi pekne spracovaná logická hra, ktorá zaujme nejedného priaznivca lúštenie. Jedná sa o klasickú osemsmerovky, kde bude vašou úlohou hľadať v tabuľke ukryté názvy štátov. Pri hľadaní vám pobeží čas. Splnenie úlohy, tak nespočíva len vo vylúštenie tajničky, ale tiež mať čo najkratší čas.

 
78%
Hra - Word Master
Video sa načíta

V hre Word Master vašou úlohou bude vytváranie slov z ôsmich pridelených písmeniek. Každé slovo musí mať minimálne tri písmenká. Čím viac písmeniek však bude slovo obsahovať, tým lepšie pre vás a pripíšete si viac bodov. Hra obsahuje celý rad úrovní. Ak teda poznáte anglické slovíčka, neváhajte a vyskúšajte si Word Master!

 
82%
Hra - Word Wrap
Video sa načíta

Hra s anglickými slovami. Myslíte si, že dokážete tvoriť slová v anglickom jazyku? Ak ovládate aspoň základy jazyka, môžete sa o to pokúsiť v tejto báječné hre. Máte dve minúty na to, aby ste vytvorili, čo najviac slov dokážete z pripravených písmen. Slová môžu byť dlhá od troch do siedmich písmen. Dostávate špeciálne body za rýchlosť.