My little pony

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks Sunset Shimmer Dress
Video sa načíta

Pomôžte Rainbow s výberom oblečenia a doplnkov do školy, aby svoje kamarátky ohúrila svojím štýlom. Myslíte, že sa vám to podarí?

 
100%
Hra - Which My Little Pony Character Are You?
Video sa načíta

Urobte si menší test a zistite, ktorý poníka sa vám povahovo najviac hodí. Vo výsledku nájdete, vaše charakteristické rysy. Tak smelo do toho.

 
93%
Hra - Little Pony Hari Salon
Video sa načíta

Navrhnite pre Rainbow nový farebný účes, ktorý by ju zaujal. Zmeniť môžete tvar, ale aj farbu.

 
87%
Hra - My Little Pony Shopping Spree
Video sa načíta

Vyberte si svojho obľúbeného poníka a vydajte sa s ním na nákupy. Potrebuje pomôcť s výberom šiat, účesu a doplnkov. Pomôžete mu?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Magic With Fynsy Twilight Sparkle
Video sa načíta

Vyčarujte zo symbolov vhodného partnera pre Twilight. Musíte nájsť nie len správnu kombináciu, ale aj správne poradie pri výbere symbolov.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

75%
Hra - My Little Pony Queen Chrysalis Dress Up
Video sa načíta

Vyberte pre Crystal krásne šaty, doplnky a účes, aby vyzerala úchvatne. Pomôžte jej so správnym výberom.

 
62%
Hra - Rainbow Dash Attack
Video sa načíta

Rainbow Dash z My Little Pony je hlavnou hrdinkou v tejto hre! Ak poznáš hru ​​Robot Unicorn Attack, tak tu sa stretneš s niečím podobným. Skáč z plošiny na plošinu a keď sa pred tebou objaví hviezda, použi Sonic Boom vďaka klávese X.

 
56%
Hra - My Little Pony Design Contest
Video sa načíta

Vyberte si poníka za ktorého budete hrať a vyberte si aj svojho protivníka, ktorého musíte poraziť. Samotný princíp spočíva v šití nových šiat a vašou úlohou je, aby ste v tom nepriateľa porazili. Podarí sa vám to?

 
75%
Hra - Můj malý poník
Video sa načíta

Pôvabná hra pre všetky malé slečny, ktoré majú rady poníkmi! Staň sa vizážistkou jednej z pony slečien a uprav ju tak, aby sa ti čo najviac páčila! Môžeš jej vybrať farbu srsti, účesu i chvosta. Ak chceš, urob ju čo najkrajšie krídla, ozdôb ju telíčko treba srdiečkom či vyber, ako majú vyzerať jej kopýtka. Celé to potom doplň nejakým šperkom na krk a pozri sa, ako krásneho máš poníka!

 
88%
Hra - Bratz poníci
Video sa načíta

Vymóděte si poníka úplne podľa svojho želania. Vyberte ten pravý účes pre jeho krásnu hrivu, poriadne vykefujte, vysušte pomocou fénu, vyberte to správne pozadie k vášmu miláčikovi, skvele hodiaci sa hudbu a už sa len kochajte svojím neuveriteľne fešným poníkom, ktorý sa stane vďaka vám stredom pozornosti fotografov.

 
61%
Hra - Me and my Pony
Video sa načíta

Predstav si, že si dievčaťom od koní a vyber, ako by si chcela vyzerať. Zvoľ si účes, blúzku, nohavice či kraťasy, správne jazdecké topánky, opasok, rukavice a samozrejme módne cowboyský klobúk! A nemysli len na seba aj tvoj kôň by chcel vyzerať krásne, tak pre neho vyber farbu, sedlo a čo najkrajšie hrivu!

 
80%
Hra - Cozy Pony Lady
Video sa načíta

Staňte sa Nickom, staviteľom domčekov pre zvieratká. Pomôžte mu urobiť krásnu stajňa pre bieleho poníka. Vyberte všetky potrebné veci a umiestnite ich na znázornená miesta. Až bude všetko nachystané, vypustite poníka tak, že na neho kliknete. Ak sa poníkovi jeho obydlia zapáči, bude skákať nadšením vysoko.