Starostlivosť

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

93%
Hra - Oggy Moshi
Video sa načíta

Poznáš kocúra Oggyho? Ak áno, tak určite vieš, aká je s týmto kocúrom zábava! V tejto hre Oggy Moshi sa musíš o tohto modrého kocúra postarať. Dopraj mu v jeho krásnom domčeku dostatok jedla, zábavy, postarajte sa spolu o jeho kvety, vyper mu bielizeň, rob si s kocúrika, čo len budeš chcieť! Nesmieš ale zabudnúť na to, že musíš urobiť Oggyho najšťastnejším kocúrom!

 
81%
Hra - Pet Shop
Video sa načíta

Teena sa rozhodla, že si otvorí obchod s domácimi zvieratkami. Vo svojom obchode predáva mačky, psy, vtáky, zajace a mnoho iných zvieratiek a ešte krmivá a lieky. Pomôž jej s obsluhou a predávaním zvierat i ta. Navyše si budeš môcť vybrať, aké zvieratka budeš predávať.

 
75%
Hra - Elsa's Horse Caring
Video sa načíta

Podarí sa vám upraviť a postarať sa o tohto krásneho koňa? Tak sa musíte najprv snažiť a dať mu všetku starostlivosť.

 
68%
Hra - Chcete ma?
Video sa načíta

Máte radi psíkov? Tak táto hra sa vám bude určite páčiť. Starajte sa o psíka a potom ich zverte do dobrých rúk. Psíka napred musíte pekne namydliť, vykúpať, osušiť a potom mu môžete ostrihať pazúriky. Ide o to, aby, ste stlačili ľavé tlačidlo na myši vždy, keď je fialový pruh na pravej strane obrazovky až úplne hore, tým docielite maximálneho efektu. A potom hurá do obchodu, kde psíkovi môžete kúpiť rôzne veci ako misku, hračky, šaty, mašličku, obojky a ďalšie veci. Tak neváhajte a vyskúšajte.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
62%
Hra - Barbie Hand Surgery
Video sa načíta

Pokúste sa postarať o zranenú dievčinu, ktorá utrpela škaredé zranenie ruky. Ošetrite povrchové zranenia a potom sa pokúste odhaliť aj prípadnú zlomeninu. Všetko je potrebné starostlivo zrevidovať a ošetriť, aby sa ruka dobre zahojila.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
92%
Hra - Baby Bratz
Video sa načíta

Kamarátky v ťažkostiach! Tvojou neľahkou úlohou je prejsť úroveň, nájsť svoje kamarátky a dostať sa do ďalšieho kola bez toho, aby si niektorú z nich zabudla! Pozor ale na zlého muža, nenechaj sa ním chytiť!

 
71%
Hra - Baby Room
Video sa načíta

Ďalšia hra, ktorá podporí tvoje tvorivé schopnosti a zároveň ti vyskúša pamäť. Kliknutím na zelený otáznik sa dozvieš, ako má zariadený izba vyzerať. Oranžová šípka ťa vráti na začiatok hry. Nezabudni na všetky detaily. Skús aj iné pokojíčkové hry - napríklad My New Room 3 .

 
38%
Hra - Baby in Bath
Video sa načíta

Hra, v ktorej sa staráte o dieťa vo vani. Kliknite na niektorý z aktívnych predmetov a umyte svojho zverenca. Môžete použiť šampón (shampoo), mydlo (soap) alebo treba pripustiť trochu vody do vane kliknutím na kohútik. Keď kliknete na žltú kačičky, urobí zvuk ako pravá kačička do vody. Nenáročná hra.

 
73%
Hra - Baby Dressup
Video sa načíta

Každá dievčatko si raz hrala s panenkama. Tu máte jedinečnú šancu si zahrať na mamičku malé dievčatká a postarať sa o jej šatník, obuv a doplnky. A nielen o to, sami si zvolíte, aké dievčatko bude mať vlásky. Ako dobrá mamička sa o ňu postaráte, čo sa Vám bude v budúcnosti hodiť, až budete mať svoju vlastnú rodinu alebo pri strážení mladšieho súrodenca.

 
70%
Hra - Cyber Chatons
Video sa načíta

Milujete mačičky, ale Vaši rodičia Vám nechcú domáceho maznáčika povoliť? Dokážte im, že sa viete o zbířátko postarať aj sami. Starajte sa o svojho malého kocúrika neo mačičku aspon na internete v tejto super hre. Nesmiete zabudnúť ho kŕmiť, hrať si si ním, ale tiež mu vymieňať nádobu s pieskom, kam chodia na záchod. Naučíte sa tu naozaj všetko potrebné pre chov ozajstného maznáčika.

 
91%
Hra - Teribble Triplets
Video sa načíta

Hrozná trojčatá. To je preklad názvu tejto on-line hry pre dievčatá. Sestrička Adela je už z trojčiat, o ktoré sa musí starať unavená. Chce si zdriemnuť. Postaraj sa chvíľočku o tieto roztomilá trojčátka a splň im to, po čom túži. Hraj sa s nimi, prebal je a daj im najesť. Ich úsmev na tvári ťa určite poteší.

 
80%
Hra - Baby Sitting Maze
Video sa načíta

V tejto veľmi chytľavé hre sa stanete pani na stráženie. Ak si myslíte, že je jednoduché postarať sa o malé roztomilé bábätko, ste na omyle. Nielen, že sa snažíte splniť všetko okolo dieťaťa, ale musíte dávať pozor na psíka, ktorý sa Vám bude snažiť akokoľvek uškodiť. Zvládnite to na jedničku a dostaňte sa až na koniec!