Varenie a pečenie

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

90%
Hra - Papa's Pastaria
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si tento diel Papas, kde budete variť cestoviny. Ste pozvaní na svadbu, lenže sa nemáte kde ubytovať. Zoženiete si prácu v luxusnej reštaurácii, kde vás nechajú váš pobyt odpracovať. Ako vždy budete prijímať objednávky a variť luxusné cestoviny. Čím rýchlejšie a presnejšie budete, tým viac peňazí dostanete!

 
75%
Hra - Spy Barbie Accident
Video sa načíta

Pomôžte mladej špiónke Barbie s výberom vhodného make-upu a oblečenia na tajnú špionáž! Postarajte sa o ňu aj po jej ukončení.

 
70%
Hra - Easy Bake
Video sa načíta

Vyskúšaj jednoduché pečenie, ktoré ťa bude určite baviť. Upečte si svoj vlastný tortu a vyskúšaj rôzne motívy. Vyber si vzor torte, farbu jeho polevy a nakoniec ho ozdôb rôznymi druhmi zdobenie, ktoré máš k dispozícii.

 
66%
Hra - Goodgame Cafe
Video sa načíta

Staňte sa majiteľkou krásnej kaviarne. Tentoraz nebudete len obsluhovať hostí a nosiť im čo si objednajú, ale budete sa starať o celý chod podniku. Musíte jedlo pripravovať, objednávať potraviny, samy obsluhovať aj najímať personál. Za zarobené peniaze potom mžete svoju kaviareň skrášľovať a zdokonaľovať. Tá už na nič nečakajte a poďte si to poriadne užiť :)

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
30%
Hra - Barbie Cooking
Video sa načíta

Zaujímavá minihra s Barbie, ktorá sa tentokrát dala do práce v kuchyni. Táto kuchárska online hra nie je vôbec jednoduchá. Dokonale preverí tvoju schopnosť sústrediť sa a zapamätať si ingrediencie. To, čo máš ukuchtit, sa ti totiž na chvíľu ukáže. Tvojou úlohou je potom v správnom poradí vybrať suroviny.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
56%
Hra - Sushi
Video sa načíta

Že nie je tak super pripravovať Sushi nenajedeným paničkám, by vás mala presvedčiť táto on-line hra pre dievčatá. Tvojou úlohou je vziať kus toho bieleho rybieho mäsa vľavo dole a dať na neho príchuť, akú si slečna praje a šupnúť na tanier. Získať poriadne vysoké skóre nie je jednoduché.

 
Hra - Udělej super pizzu
Video sa načíta

Už si bola v talianskej pizzérii? Pizza je predsa jedlo, ktoré výborne chutí a ešte zaujímavejšie sa pripravuje. V tejto superhry v kuchyni môžeš pizzu pripraviť pre seba a pre svoje kamarátky podľa návodov na obrázku.

 
Hra - Lahodná pizza
Video sa načíta

Máš rada pizzu? A vieš vôbec, ako je ťažké ju nazdobiť? V tejto on-line hre pre dievčatá si to môžeš vyskúšať. Začínaš ako každý iný prvým dňom v práci a musíš urobiť pizzu presne podľa tej, ktorú máš vedľa, čim viac si budú podobné, tym väčšie dostaneš večer výplatu. Buď starostlivá a staň sa čoskoro profesionálom.

 
89%
Hra - Holly Muffin Maker
Video sa načíta

Máš rada muffiny? A vieš koľko báb je potreba k ozdobenie takéhoto muffiny? V tejto super on-line hre tri. Najskôr ťa naučí prvú časť - poleva. Potom ťa do toho hodí po hlave. Ovládaš všetky tri pri ich zdobenie. Časom sa pás zrýchľuje a hra je ťažšie. Upečte čo najviac muffinov priamo na zahryznutie. Šesť plechov ti snáď pre začiatok bude stačiť.

 
60%
Hra - Ice Cream Maker
Video sa načíta

Zmrzlinára! To je predsa skvelé povolania! V tejto superhry máš za úlohu čo najrýchlejšie pripraviť zmrzlinový pohár podľa objednávky. V časovom limite zbieraš body za každú správne pripravenú porciu. Kto dokáže získať najviac bodov?

 
71%
Hra - Obsluha hostů
Video sa načíta

V super minihre je tvojím neľahkou úlohou pripraviť v kuchyni reštaurácie jedlo, ktoré si zákazníci u stolíkov objednali. Ale si nováčik a nájsť potrebné riad nie je tak úplne jednoduché. Zbieraš body a môžeš si tak zasúťažiť s kamarátkami.

 
67%
Hra - Hamburger Girl
Video sa načíta

Chutný hamburger? Určite si už videla v rýchlom občerstvení ako sa pripravuje. Vyzeralo to tak jednoduché a ako rýchlo si bola obslúženie! A či dokážeš pripraviť taký hamburger aj ty? Skús to!