Papas

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

95%
Hra - Papa´s Freezeria
Video sa načíta

Na začiatku hry Papa Freezeria si zvoľ, či budeš hrať za chlapec Alberta alebo dievča Penny. Voľba má iba kozmetický vplyv na hru. Potom si môžeš vpísať svoje meno a dostaneš novú prácu. Dostaneš sa do miesta, kde budeš vydávať a pripravovať jedlo pre prichádzajúce zákazníkov. Pri prvom hraní ti hra ukáže princípy hry. Máme tu aj ostatné Papas hry - Wingeria , Burgeria , Pizzeria , PanCakeria . Papas hry sú jedny z naj hier.

 
95%
Hra - Papa's Cupcakeria
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu novinku od Papa 's! V tejto hre budete vyrábať lahodné tortičky pre vašich maškrtných zákazníkov! Zákazník vám vždy odovzdá svoju objednávku a na vás je, aby ste ju splnili čo najlepšie. Upečte si cesto a aplikujete šľahačku, potom pridajte toping a nejaký posyp alebo ovocie. Dobrú chuť!

 
90%
Hra - Papa's Pastaria
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si tento diel Papas, kde budete variť cestoviny. Ste pozvaní na svadbu, lenže sa nemáte kde ubytovať. Zoženiete si prácu v luxusnej reštaurácii, kde vás nechajú váš pobyt odpracovať. Ako vždy budete prijímať objednávky a variť luxusné cestoviny. Čím rýchlejšie a presnejšie budete, tým viac peňazí dostanete!

 
92%
Hra - Papas PanCakeria
Video sa načíta

Vyrábame výborné palacinky. Aspoň v hre Papas PanCakeria . Na začiatku hry si môžete zvoliť, či chcete hrať za chlapca Coopera alebo dievča Prudence. Potom vpíšete svoje meno a stlačíte Continue. Teraz už sa nachádzate v hre a musíte plniť stanovené úlohy, aby ste nerozhneval svojho vedúceho. Veľa šťastia. Vyskúšaj aj ďalšie hry z tejto série - Freezeria , Pizzeria , Burgeria a Papas Taco Mia! ; Sú to mazecové super hry.

 
90%
Hra - Papa´s Wingeria
Video sa načíta

V hre Papas Wingeria najprv dostaneš možnosť zvoliť si postavičku, za ktorú budeš v hre vystupovať. K dispozícii je chlapec Chuck, dievča Mandi alebo si môžeš vytvoriť vlastného pracovníka. Staneš sa obsluhou, ktorá musí vybavovať objedvnávky všetkých zákazníkov, čo budú mať záujem o kvalitnú ponuku jedla. Vyskúšaj aj ďalšie hry z tejto série, sú to mazecové super hry.

 
95%
Hra - Papas Hot Doggeria
Video sa načíta

V tomto diele zo série Papas tentoraz obsluhujete v "Hot Doggerii", teda pripravujete párky v rožku na všetky možné spôsoby. Každý zákazník si bude priať niečo iné, a vy sa musíte naozaj oháňať, aby ste všetko stihli. Za peniaze získané od zákazníkov si môžete kupovať rôzne vylepšenia. Zvládnete sa oháňať tak, aby boli všetci zákazníci spokojní?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Papa's Burgeria
Video sa načíta

Vitajte vo svete rýchleho občerstvenia. Vašou úlohou je servírovať tie najlepšie hamburgery v okolí. Vaša práca je rozdelená do troch častí: prijatie objednávky, grilovanie mäsa a zostavenie hamburgeru. Pozor, mäso musí byť vždy prepečené presne podľa požiadaviek hosťa. Starostliví buďte aj pri zostavovaní celého hamburgeru. Z ďalších Papa hier odporúčame Wingeria , Papas Pizzeria , Taco Mia! , ; Freezeria a Pancakeria .

 
83%
Hra - Papa's Taco Mia!
Video sa načíta

Staňte sa hlavným kuchárom v reštaurácii Taco a postarajte sa o svojich zákazníkov, čo najlepšie. Vašou úlohou bude objednávky nie len prijímať, ale i jedla pripravovať a vydávať, cez okienko. Toto všetko musíte splniť do časového limitu, aby zákazníci neodišli a naopak dali vám, čo najviac peňazí.

 
93%
Hra - Papa´s pizzeria
Video sa načíta

Papa Louie je preč a pizzerii musí prevziať Roy. Pomôžte mu obsluhovať zákazníkov, prijímať objednávky a piecť pizzu. Až bude pizza upečená, musíte ju doručiť čakajúcemu zákazníkovi. Kľúčom k zvládnutiu hry je schopnosť robiť viac činností naraz. Dokážete prijímať objednávky, zatiaľ čo sa vám pizza pečie?

 
100%
Hra - Papa's Donuteria
Video sa načíta

Zahrajte si ďalší diel tejto super série hier Papa 's!! Tentoraz budete robiť v obchode so šiškami priamo v zábavnom parku! Robte šišky pre vašich zákazníkov čo najpresnejšie, aby ste dostali čo najväčšie prepitné. Budete sa tiež môcť zúčastniť aj ďalších minihier, v ktorých budete môcť získať nejaký ten zlaťák navyše. Za tieto zlatky si môžete upraviť a vylepšiť prostredie vašej predajne! Na nič nečakajte a zahrajte si túto skvelú hru, ktorá vás zabaví určite na veľmi dlho.

 
52%
Hra - Kingsley's Customerpalooza 2014
Video sa načíta

Oblečte si jedného zamestnanca zo známej reštaurácie Papas. Zmeniť mu môžete tvár, farbu, oblečenie a jednotlivé doplnky.

 
88%
Hra - Papa's Cheeseria
Video sa načíta

Podarí sa vám urobiť ten najlepší syrový sendvič? Zákazníci sú veľmi prísni, čo sa týka kvality ich jedla. Ak však budú spokojní, dostanete obrovské prepitné. Za zarobené peniaze potom môžete nakupovať mnoho vylepšení.

 
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete zamestnancom pekárne, ktorého úlohou je pripravovať koláče podľa prianí zákazníkov. Aby boli všetci zákazníci spokojní a vy ste dostali vysoký tringelt, musíte správne vybrať cesto, náplň koláču a nakoniec ho i riadne ozdobiť. Dokážete každý deň zarobiť dostatok peňazí?