Burger

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

67%
Hra - Hamburger Girl
Video sa načíta

Chutný hamburger? Určite si už videla v rýchlom občerstvení ako sa pripravuje. Vyzeralo to tak jednoduché a ako rýchlo si bola obslúženie! A či dokážeš pripraviť taký hamburger aj ty? Skús to!

 
69%
Hra - Busy burger
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov a doprajte im to, na čo majú chuť. Obsluhujete taký malý Mc Donald. Prejdite si tutoriál, aby ste vedeli, čo máte robiť. Dokážete svojich zákazníkov uspokojiť? Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
75%
Hra - Big bobs burger joint
Video sa načíta

Ocitáte sa priamo v kuchyni a vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov. Ku tvorenie jedla musíte používať brožúrku. V ľavom hornom rohu máte objednávkový lístok, ktorý musíte splniť. Prejdite si tutoriál.

 
81%
Hra - Burger Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov a nenechajte je dlho čakať na ich hamburgery. Chce to rýchlosť a presnosť. Upečte si žemle, usmaží si mäso a nezabudnite na kečup. Tiež si musíte zobrať peniaze za nákup.

 
75%
Hra - Burger Run
Video sa načíta

Hamburger je jedným z najobľúbenejších jedál mladých i starších ľudí. V tejto hre také hamburgery budete pripravovať. Každý zákazník má nad hlavou suroviny, ktoré do neho chce dať. Musí ísť postupne.

 
82%
Hra - Burger Chef
Video sa načíta

Poďte si vytvárať vlastné hamburgery! Staňte sa šéfkuchárom, ktorý najradšej zo všetkého vyrába hamburgery. Musíte sa postarať o všetky priania vašich zákazníkov. Zbierajte ocenenie. Objavujte tajné prísady. Pri prvom hraním si môžete v menu spustiť tréningovú hru, v ktorej sa naučíte základy (voľba Practise).

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Falafel king
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov, ktorí prišli k Vášmu stánku. Zákazníci sú veľmi vyhladnutých. Vezmite tortilu, naplňte ju podľa počtu, ktorý je určený a nakoniec odovzdajte tortilu zákazníkovi. Nezabudnite dopĺňať zásoby. Tiež musíte pomocou repelentu zneškodňovať muchy.

 
61%
Hra - The Great Burger Builder
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate kuchárom. Vašou úlohou je pripravovať hamburgery podľa predlohy. Ako prvý sa poriadne pozrite na predlohu a potom sa pustite do tvorenia. Celkom máte tri životy. Ak je premárnite, musíte začať znova.

 
70%
Hra - Burger Restaurant 2
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou uspokojiť dopyt zákazníkov. Robte také hamburgery, po ktorých sa zákazníci utlčieme. Všetko záleží len na vašej šikovnosti, rýchlosti a presnosti. Hurá do tvorenia hamburgerov.

 
72%
Hra - Ferrari at McDrive
Video sa načíta

K vonkajšiemu servírovacímu okienku rýchleho občerstvenia dorazilo červené Ferrari. Vašou úlohou je pripraviť hamburger podľa rokmi osvedčeného receptu. Nasledujte šípku, ktorá vám poradí, čo máte robiť. Ferrari určite nebude čakať na prípravu jedla večne. Dokážete dorobiť celý hamburger a odovzdať ho ďalej?

 
78%
Hra - McHamburg
Video sa načíta

Vyrábajte a podávajte hamburgery v jedálni McHamburg. Pripravujte každé jedlo podľa objednávky. Počas každej úrovne musíte obslúžiť päť zákazníkov. Každý zákazník ukáže svoju objednávku v bubline. Budete vytvárať rôzne druhy burgerov, pridávať ingrediencie a rozlievať nápoje. Dokážete obslúžiť všetky včas?

 
86%
Hra - McDonald Hamburger
Video sa načíta

Táto jednoduchá a relaxačné hra vás naučí robiť tie najlepšie hamburgery od McDonalda. Presný postup, vkladanie jednotlivých ingrediencií na seba vám ukáže žltá šípka, takže sa nemusíte báť, že ho zpřeházíte. Až bude hamburger hotový, stačí ho prehriať na grile, posypať sezamovými semienkami a na tanierik pridať kečup. Dobrú chuť ...

 
85%
Hra - Hamburger Making Competition
Video sa načíta

Výborná hra pre všetkých milovník varenie! Najskôr musíš vybrať v obchode ingrediencie, ktoré sú potrebné a potom príde na rad samotné varenie ... Tak napríklad, odstráň stonku z paradajky a to potom nakrájajte! Že to nepôjde? Musí to ísť! A to všetko v obmedzenom časovom limite! Prejav kuchárske nadanie a pekne sa bav! Tu sa nemusíš báť, že by si si odrezal prsty ...