Autá

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Uphill Rush 5
Video sa načíta

V tejto skvelej závodnej hre si najprv vyberieš stroj. Na výber máš z áut, motoriek alebo napríklad korčúľ. Potom už len získavaš body za rôzne triky alebo za zbieranie pokladov a bankoviek. Čaká ťa veľa zábavy vo veľkom vodnom parku!

 
85%
Hra - Freeway Fury
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete na diaľnici preskakovať z jedného auta na druhé. Za preskočenie dostanete body. Čím viac preskočenie zvládnete, tým viac dostanete bodov.

 
50%
Hra - Highway Traveling
Video sa načíta

Závodná hra, v ktorej sa snažíte prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť na diaľnici. Môžete ísť až rýchlosťou 300 Km / h alebo taky len 50. Ovšem ak narazíte do auta, tak musíte začať znova.

 
69%
Hra - Bratz Racing Stars
Video sa načíta

Máš rada Bratz bábiky? Svoju slabý už tieto postavičky majú bohužiaľ za sebou. Ale nevadí, v ďalšej skvelé Superhry si s nimi môžeš zahrať automobilové preteky. Skvele sa bav :).

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
73%
Hra - Parking Zone
Video sa načíta

Zadanie je jasné - máte päť áut a šesť pozícií na parkovanie. Vašou úlohou je zaparkovať autá tak, aby každé stálo na mieste podľa svojej farby. Nie je to tak jednoduché, ako sa môže zdať ...

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

74%
Hra - 18 Wheeler Challenge
Video sa načíta

Máte radi silné autá? Potom tu pre vás máme jedno extrémne ťažké vozidlo. Stanete sa vodičom nákladného auta. Ale aby ste mohli také auto riadiť, musíte si zaobstarať vodičský preukaz. A na vodičský preukaz musíte preukázať určité schopnosti. Dokončite každú lekciu v kurze a získajte vysoké skóre. Dokážete zvládnuť monštrum s osemnástimi kolesami?

 
81%
Hra - Bombay Taxi 2
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete vodičom Parkyou. Váš taxík brázdi ulice indického mesta Bombaj a vy sa ho pokúsite riadiť. Parkya je po dlhom dni unavený a má pred sebou parkovanie. Pomôžte mu manévrovať medzi nesprávne zaparkovanými autami na vyhradené miesto. Nenabourejte ostatným auta. Hra má viac ako dvadsať úrovní, dokážete ich zvládnuť všetky?

 
80%
Hra - Bombay Taxi
Video sa načíta

A je tu hra na parkovanie - Bombay Taxi. Dievčatá sú zvyčajne známe tým, že nevedia dobre zaparkovať auto. Skús to virtuálne v tejto parádne superhry a hneď sa uvidí, kde je pravda.

 
73%
Hra - Carbon Auto Theft
Video sa načíta

Carbon Auto Theft je automobilová hra, ktorá je veľmi pekne graficky spracovaná. Ocitnete sa v úlohe zlodeja áut a vašou úlohou bude odísť z parkoviska, bez toho aby ste privolali na seba policajtov. Na prvý pohľad sa hra javí ako veľmi jednoduchá, ale zdanie klame. Úloha sa totiž kolo od kola bude horšie plniť, pretože budú na vás čakať stále ťažšie nástrahy.

 
74%
Hra - Carpark Challenge
Video sa načíta

Myslíte si o sebe, že ste vynikajúci vodič? Zvládnete však zaparkovať pri sťažených podmienkach? Skúste si to v tejto super hre, v ktorej sa rozhodne nebudete nudiť. Auto vidíte z vtáčej perspektívy, takže korigovať a odhadnúť finálnu pozíciu auta by pre Vás nemal byť problém, ale učený z neba nespadol. Veľa šťastia!

 
73%
Hra - Mafia Driver
Video sa načíta

Vžite sa do pozície tajného vládneho agenta, ktorého úlohou bude sa přestrojit za nájomného vodiča. Vaším priamym nadřízením nebude nikto iný, ako šéf miestnej mafie. Cieľom misie je získanie dostatku informácií, ktoré by potom mohli byť použité u súdneho konania. Dokážete sa medzi mafiánmi infiltrovať a získať si ich dôveru?

 
73%
Hra - Mafia Driver 2
Video sa načíta

Zlodějíčkové áut musí byť poriadne opatrní, aby ich náhodou pri ich lúpenie nevyrušil policajti alebo aby náhodou neurobili nejakú chybu, ktorá by ich prezradila. Ukradnite auto, s ktorým budete jazdiť po meste. Musíte zbierať malé krúžky. Pozor si musíte dávať na iné autá alebo prekážky, aby ste do nich nenarazili. To by totiž znamenalo, že Vás polícia zbystrila.