Strašidelné

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Halloween Night
Video sa načíta

Škriatkovia zelené vlasy, krvavo červená kukadlami a lietajúce tekvica ako tvoj dopravný prostriedok. To je presne štýl tejto Obliekačky pre dievčatá a malé slečny. Halloweenska strašidelná noc čaká ...

 
85%
Hra - Roly-Poly Cannon: Bloody Monsters Pack
Video sa načíta

Pre niekoho možno príliš strašidelná a desivá hra, ale niekto si ju určite užije. Hra má 50 levelov a preplnená príšerami a zrůdičkami, ktoré sa budú snažiť vás vyľakať a vydesiť natoľko, že ich nebudete chcieť ani zničiť a radšej rýchlo utečiete. Tak sa nedajte a vystreľte z dela a zhoďte je na ostne, do plameňov alebo kamkoľvek, kde je zničíte.

 
65%
Hra - SpongeBob Ship O Ghouls
Video sa načíta

V tejto hre sa pred vami otvára báječný svet Sponge Boba. Sponge Bob sa ocitol v pasci na prekliate lodi bájneho kapitána Bludného Holanďana. Loď stúpa k povrchu, a to nesmie Sponge Bob dopustiť, pretože inak by ho slnečné lúče úplne vysušili. Dostaňte ho z prekliateho miesta, ako najrýchlejšie to dokážete!

 
86%
Hra - Scooby Doo and the Creepy Castle
Video sa načíta

Scooby Doo a jeho najlepší kamarát sa vydávajú na ďalšie bláznivé dobrodružstvo. Dvojica kamarátov si myslia, že zvyšok party bol uväznený v strašidelnom hrade. Scooby dostal za úlohu ísť na prieskum. Dokážete počas troch pokusov nájsť zvyšok party? Udržujte si duchmi čo najďalej od tela. Scooby čuchá, ale duchovia ho vždy vystraší.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Nightmares: The Adventure 5
Video sa načíta

Každému sa v noci zdajú sny. Niekedy sú pekné, inokedy sú to priamo nočné mory, ktorých sa bojíme a už je nechceme prežiť. Mladík z tejto hry sa dostane priamo do takej nočné mory a zažíva tu dobrodružstvo i strach zároveň. Prechádzajte rôznymi miestnosťami, zámkom aj vonku. Plňte úlohy, aby ste mohli postupovať ďalej. Hlavne sa snažte nebáť.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Scary Halloween Dressup
Video sa načíta

Tradičný americký sviatok, oslavovaný každoročne 31. októbra, sa nazýva Halloween. O Halloweenu sa všetci obliekajú do strašidelných kostýmov a snažia sa navzájom vydesiť. V hre Scary Halloween Dressup dostanete na starosť výzdobu dvoch už tak dostatočne desivých postavičiek. Všetky úpravy sú vo vašej réžii.

 
70%
Hra - Scooby Bag Of Power Potions
Video sa načíta

Scooby Doo a jeho najlepší kamarát Shaggy sa opäť stratili. Pomôžte im nájsť cestu späť domov. Cestou na vás budú útočiť najrôznejšie strašidelná monštrá, ktoré musíte zlikvidovať. Hra obsahuje niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní, počas ktorých sa musíte s každým nepriateľským stvorením patrične vysporiadať.

 
78%
Hra - Monst
Video sa načíta

Vžite sa do úlohy príšerky, ktorá sa snaží desiť ľudí. Ku svojej obete sa musíte prepracovať cez rôzne prekážky. Hra obsahuje celý rad na seba nadväzujúcich úrovní. Nebudete desiť iba malé deti, ale vystračit sa pokúsite aj dospelých jedincov. Dokážete nájsť správne riešenie vo všetkých zapeklitých situáciách?

 
71%
Hra - Haunted School 2
Video sa načíta

Mina je chudinka sama doma vo veľkom dome a musia si za každú cenu poradiť. Jej rodičia boli unesení zlými duchmi. Musíte ich nájsť vo skon budove. Ale ako? Keď všade čakajú ťažkosti, ktoré musíte zdolávať. Mina sa Samozhrejme trošku bojí. Na ukľudnenie musíte jesť sladkosti, ktoré Vás poženú ďalej. Ďalej po ceste zbierajte predmety, ktoré sa Vám budú zaručene. hodiť.

 
81%
Hra - Sequester
Video sa načíta

Je daždivá noc. Vy sa prebúdzate v úlohe malého bojazlivého chlapčeka, ktorý má zachrániť svojho súrodenca. Avšak je tu jeden háčik - pravdepodobne sa jedná o sen. Jediná jeho nádej je tajomný hlások jeho súrodenca, ktorý oznamuje, že bol unesený a či ho malý chlapec príde zachrániť. Podarí sa Vám to?

 
69%
Hra - Evil Monster Mansion
Video sa načíta

Vydajme sa spoločne navštíviť veľký dom, v ktorom žijú zlé príšery. Dievča, ktoré sa stane hlavnou hrdinkou nasledujúce hry, je naozaj odvážna a chystá sa do strašidelného domu na návštevu. Pomôž jej vybrať vhodné oblečenie a módne doplnky, s ktorými zaujme i temné sily. Úprava vzhľadu záleží len na tebe!

 
72%
Hra - Haunted House - Strašidelný dům
Video sa načíta

Vyber si kostým. Nachádzaš sa v pasci vnútri strašidelného domu a musíš si nájsť nejakú cestu von. Použi smerové šípky k pohybu a medzerníkom zbieraj predmety a tiež otvárajte dvere. Narážanie do predmetov má za následok stratu energie. Zvyšuje energiu pojedaním sladkých cukríkov. V menu My Stuff zistíš, koľko dielov už máš nájdených.