Náučné

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Spider-Man sa ocitol v nebezpečenstve. Jeho nepriateľ Doctor Octopus sa mu snažia znepríjemniť život. Vyhláskujte slovo skôr, než vás trafí nejaké sutiny. Použite myš alebo klávesnicu k hláskovanie a Enter odošlite slovo. Strážte si ukazovateľ zdravia vpravo dole. V ďalšom kole sa môžete pokúsiť svojho nepriateľa zneškodniť.

 
75%
Hra - Calculations
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádnu matematickú hru s názvom Calculations. Vašou úlohou bude správne odpovedať na všetky príklady, ktoré dostanete. Čas je obmedzený na jednu minútu.

 
68%
Hra - Pilar Letters
Video sa načíta

Ako ste na tom s abecedou? Robí Vám problém spoznať písmenká? S touto hrou sa všetkému naučíte. Ak Vás nebaví klasické učenie, do ktorého Vás doma núti rodičov, skúste túto hru. V nej si zábavnou formou vyskúšate nejaké úlohy, ktoré by Vás inak nebavili. Musíte poznať slová, ktoré začínajú na uvedené písmenko av ďalšom Úlohy sa preletíte s kravou a potrebná slová snívate.

 
65%
Hra - Musical Worms
Video sa načíta

Červíky majú hudobný talent. Klikajte na písmená, aby ste správne vyhláskovali slovo. V prvej úrovni vás bude hra navigovať, v druhej úrovni choďte na obrázok Clue a nechajte červíkov, aby vám napovedal. Akonáhle slovo vyhláskujete, môžete sledovať červej kapelu, ako vám zaspieva vlastnú pesničku. Hru je dobré hrať so zapnutým zvukom.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - Jinx Chaos
Video sa načíta

V hre Jinx Chaos si najprv zvoľte tému. Na výber máte oceán a džungli. Vašou úlohou bude presúvať určené predmety do správnych miest. Na dokončenie každého kola máte celkom šesťdesiat sekúnd. Dokončite úspešne všetkých päť kôl, aby ste zvíťazili v celej hre. Postupom času sa hra neustále sťažuje, preto buďte rýchli a presní!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Fun Wordz
Video sa načíta

V hre Fun Wordz dostanete slovo. Klikajte na písmená alebo je píšte na klávesnici, aby ste zostavili nové slovo. Ak urobíte chybu, môžete kliknúť na tlačidlo Clear, aby ste vymazali písmená. Aby ste vytvorené slovo odoslali, stlačte Enter. Za nové a skutočne existujúce slová dostanete bodové ohodnotenie.

 
75%
Hra - Kde jsou ABC
Video sa načíta

Myslíš si, že si dostatočne všímavá? Tahle skvelá on-line hra pre dievčatá ti odpovie. Nie je vôbec jednoduché, nájsť na tomto obrázky všetky písmenká abecedy. Sleduj pozorne obrázok a nevzdávaj to hneď po pár sekundách. Dbaj si detailov a nechaj to vyskúšať aj tvojich rodičov. Iste je to pobaví.

 
70%
Hra - Dora´s Magical Garden
Video sa načíta

Poď a navštív túto prekrásnu záhradku. Staň sa malou záhradníci a vysádzajte semienka, z ktorých vyrastú rastlinky. Nezabudni na zavlažovanie vodou, inak by rastlinky uschli. Keďže je to hra, tak môžeš použitie aj čarovný prášok, po ktorom rastlinky neskutočne vyrastú.

 
84%
Hra - Tower blaster
Video sa načíta

Výborná logická hračka, aj keď by sme to podľa názvu určite nepovedali. Vašou úlohou je postaviť vežu skôr ako nepriateľskí vikingovia, a to tak, že ľahšie kocky budú stáť na tých ťažších. Tak sa dostanete k víťazstvu.

 
69%
Hra - Add like mad - návyk
Video sa načíta

Minihra Add Like Mad precvičí vašu schopnosť rýchlo sčítať. Na hracom poli máte číslice, z ktorých musíte zložiť výsledok. Jednoduché, ale chytľavé.

 
71%
Hra - Hexiom - super logická hra
Video sa načíta

Hexiom je moc pekná logická hra. V hracom poli je vašou úlohou zoskupiť bloky tak, aby boli všetky žlté. Premiestňujte bloky s rovnakými číslami. Ak je blokov málo, zozelenejú. Ak je v okolí bloku ďalších blokov viac, sčervenajú. Princíp si osvojíte celkom rýchlo.

 
74%
Hra - Add up
Video sa načíta

Sčítajte a vyhrajte! Vašou úlohou bude ničiť loptičky s číslami tým, že je vyberiete tak, aby ich súčet bol desať. Nenechajte padajúce loptičky dotknúť sa podlahy, to by znamenalo koniec hry. V hre existujú tri druhy špeciálnych loptičiek. Čierna bomba zničí pri výbuchu všetko v okolí, rádioaktivita zlikviduje všetky loptičky a budík spomalí čas.