Škola

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

70%
Hra - Classroom Decorate
Video sa načíta

Väčšina z vás určite chodí do školy. Napadlo vás niekedy, prečo je školská učebňa rozostavaná tak, ako je? Či by nebolo lepšie umiestniť niektoré veci inam? Ak áno, potom v tejto hre máte možnosť rozostavať nábytok aj ostatné veci podľa svojho vkusu. Dokážete nájsť dobré umiestnenie pre všetky veci? Hurá do akcie!

 
70%
Hra - Classroom Decorate 2
Video sa načíta

V hre Classroom Decorate 2 si môžete vytvoriť úplne svojou vlastnou variáciu vzhľadu ázijské školáčky. Máte po ruke nielen rôzne školské uniformy, ale dokonca aj rôzne a rôzne farebné vlasy. To všetko môžete podčiarknuť napríklad kabelkou alebo okuliarmi. A aby toho nebolo málo, môžete pretvárať aj pozadie samotnej scény.

 
74%
Hra - Design Classroom
Video sa načíta

Tak schválne, koľko Vás má rado školu? No asi nikto ju moc v láske nemá, ale čo sa dá robiť, do školy sa prost musí. Ale jedna varianta zpřjemnění by tu bola. Skúste si v tejto dekoračce vytvoriť príjemné prostredie školskej triedy presne podľa Vašej fantázie tak, aby sa Vám v nej dobre premýšľalo aj učilo. Najdet tu veľa moderného vybavenia typického pre školské prostredie.

 
75%
Hra - Bozkávanie v škole
Video sa načíta

V škole by sme sa mali predovšetkým učiť a dávať pozor. Tento zamilovaný pár má ale iný názor. Chcú sa bozkávať zrovna pri hodine. Myslíš, že im dokážeš pomôcť, aby si ich bozkov nikto nevšimol?

 
71%
Hra - Kissmat 2
Video sa načíta

Všade sa nachádza veľa ľudí, ktorí neprajú láske. V tejto hre máte šancu ukradnúť si pár bozkov pre seba. V ceste vám ale bude stáť hromada ľudí. Bozkávanie začnete stlačením ľavého tlačidla myši, ak budete chcieť (alebo musieť) prestať, tak tlačidlo pustite. Nenechajte sa nachytať príliš často alebo vám hra skončí.

 
68%
Hra - School road adventures
Video sa načíta

Správne študentky nechcú do školy prísť s oneskorením. Aj napriek tomu sa ale občas stane, že sa na ceste do školy objaví nejaká prekážka alebo problém. Deti v tejto online hre sú ale šikovné, a preto si s každou prekážkou poradia. Zvládneš to tiež?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
67%
Hra - Talented School Girl
Video sa načíta

Ako každý pondelok musí táto dievčina vstávať do školy, samozrejme jej to vôbec nebaví. Najskôr si musí pripraviť školský batoh ... Samozrejme má aj pekný hlad, takže zatiaľ čo jej mama spí, tak sa rozhodla pripraviť sama raňajkách. Uvidíme, či má talent na prípravu jedla.

 
69%
Hra - High School Hair Makeover
Video sa načíta

Vieš, ako sa obliekajú dievčatá na strednej? Vyber tejto dievčaťu účes, šaty aj líčenie, ktoré jej najviac pristane! Páči sa ti blond, bruneta, s krátkymi alebo dlhými vlasmi? A čo tvar obočia? Ten urobí tiež veľa zmien vo výraze tváre! Vyskúšaj, čo sa ti najviac páči! V tejto hre nie si ničím obmedzovaný! Stačí len zapojiť svoju fantáziu a pokojne kombinovať nekombinovateľné!

 
Hra - Kinder Garden Teacher Styles
Video sa načíta

Upravte pani učiteľku z materskej škôlky. Predsa pred deťmi nebude stáť skoro nahá! Môžete ju prerobiť účes, pridať náušnice, náhrdelník, tričko, nohavice alebo sukňu, celé šaty, topánky alebo silonky. Keďže máte pred sebou pani učiteľku, dajte jej do rúk nejakú pomôcku, aby mohla vyučovať detičky. Posledný z možností je zmena farby pokožky.

 
66%
Hra - School Uniform
Video sa načíta

V nasledujúcej hre sa stanete študentom, ktorý si v novom školskom roku praje obliecť novú uniformu. Aby ste si ju mohli sami zakúpiť, musíte získať dostatočný finančný obnos počas letných prázdnin. Hra obsahuje niekoľko úrovní, v ktorých si musíte poradiť s rôznymi mini hrami. Dokážete si vybojovať dostatok peňazí?

 
48%
Hra - Ready for School Dress Up
Video sa načíta

Byť stredoškoláčka nie je vždy jednoduché. Každé dievča chce byť obľúbená, ale každé sa to bohužiaľ nepodarí. A preto je důleřité, ako sa k tomu postavíte. Vzhľad je dôležitým krokom k tomu byť obľúbenou dievčaťom na škole. A preto sa snažte svoju zverenkyne čo najlepšie obliecť. Vyberte ju najštýlovejšie účes, okuliare, oblečenie alebo napríklad topánky a kabelku. Vyberať je naozaj z čoho.

 
64%
Hra - Fashion School
Video sa načíta

Vítame nových študentov v škole módy. Vašou úlohou bude sa naučiť, aké módne štýly existujú a ako ich využívať. V tejto hre dostanete na starosť modelku, o ktorú sa musíte kompletne postarať. Musíte jej vybrať účes, šperky, módne doplnky, topánky, šaty, sukničky alebo tričká. Nenechajte sa pobádať a hurá do toho!

 
80%
Hra - Detention Makeout Session
Video sa načíta

Pekná a uličnícky líbací hra pre dievčatá. V škole si tak trochu hnevala a musíš zostať po škole. Ani tam však nedáš pokoj a jediné, čo ťa zaujíma, je bozkávanie sa so spolužiakom.