Matematické

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

75%
Hra - Calculations
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádnu matematickú hru s názvom Calculations. Vašou úlohou bude správne odpovedať na všetky príklady, ktoré dostanete. Čas je obmedzený na jednu minútu.

 
84%
Hra - Tower blaster
Video sa načíta

Výborná logická hračka, aj keď by sme to podľa názvu určite nepovedali. Vašou úlohou je postaviť vežu skôr ako nepriateľskí vikingovia, a to tak, že ľahšie kocky budú stáť na tých ťažších. Tak sa dostanete k víťazstvu.

 
69%
Hra - Add like mad - návyk
Video sa načíta

Minihra Add Like Mad precvičí vašu schopnosť rýchlo sčítať. Na hracom poli máte číslice, z ktorých musíte zložiť výsledok. Jednoduché, ale chytľavé.

 
71%
Hra - Hexiom - super logická hra
Video sa načíta

Hexiom je moc pekná logická hra. V hracom poli je vašou úlohou zoskupiť bloky tak, aby boli všetky žlté. Premiestňujte bloky s rovnakými číslami. Ak je blokov málo, zozelenejú. Ak je v okolí bloku ďalších blokov viac, sčervenajú. Princíp si osvojíte celkom rýchlo.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Brain Safari
Video sa načíta

Vieš, čo je safari? Žijú tam divoká zvieratká, ktoré môžeš stretnúť v ZOO. A táto zvieratka ti prináša výbornú, logickú hru Brain Safari! Vyskúšaj si, ako si na tom s uvažovaním, matematikou, pamäťou alebo si doskládej puzzle s veselými obrázkami zvieratiek zo safari! Táto skvelá hra ťa zabaví na dlhé hodiny!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
56%
Hra - Brain Spa 2
Video sa načíta

Teraz skúste trochu precvičiť svoj mozoček v matematickej hre. Ste žena na nákupe v supermarkete a máte len obmedzené financie, ktoré však chcete do haliera minúť. Čo kúpite? Podmienkou je, že z každého regálu musíte kúpiť minimálne jeden výrobok. Môžete sa len 3x pomýliť, potom vás z obchodného domu vynesú ...

 
76%
Hra - Brain Waves
Video sa načíta

Poďte si s nami precvičiť mozgové závity. Hra má dve varianty - 1) cvičenie, v ktorom si môžete vybrať akúkoľvek hru, aby ste si precvičili schopnosti, alebo 2) test, v ktorom vám hra sama náhodne vyberú tri minihry, v ktorých musíte uspieť. Celkom je v hre obsiahnuté šesť minihier. Hra nie je ťažká, ideálna pre mladších hráčov.

 
75%
Hra - Počítání
Video sa načíta

Máte problémy s matematickými operáciami? Táto hra Vás zábavnou formou naučia deliť, násobiť, sčítať a odčítať. Nemusíte si robiť hlavu s časovým limitom, pretože je dosť dlhý na premýšľanie. Navyše je to skvelá príprava pred písomnými skúškami. Takže smelo do toho a matematiky v škole už sa báť nemusíte!

 
75%
Hra - Double Digits
Video sa načíta

Čo tak namiesto hrania hier sa učiť? Tak to slyšívá veľa detí od svojich rodičov dosť často. Ale čo keby sa učenie a hranie hier dalo skĺbiť? Veď aj učenie môže byť zábava. Pri tejto výukové hre si precvičíte sčítanie a odčítanie pod seba. Nie je nič jednoduchšie, zvlášť keď sú na výber možnosti. Vždy je len jedna možnosť správna. Takže až Vás budú rodičia nútiť do učenia, povedzte im, že sa predsa len učíte.

 
63%
Hra - Plus Plus
Video sa načíta

Študujete radi matematiku? A obľúbili ste si sčítanie čísel? Potom tu pre vás máme jedinečnú príležitosť zahrať si hru, ktorej náplňou nie je nič iné, než sčítanie čísel. Vpravo kliknite na tlačidlo Štart a hra sa začne. Objaví sa vám tabuľka s množstvom čísel a vpravo číslo, ku ktorému máte dôjsť. Dokážete vypočítať jednoduché príklady?

 
81%
Hra - The Eyeballing Game
Video sa načíta

Máte radi geometrické útvary? Ovládate anglický jazyk? Potom tu pre vás máme zaujímavú hru, v ktorej budete hľadať správne riešenie pre zadané úlohy. Hra vám v anglickom jazyku napíše, čo máte hľadať alebo urobiť a vy sa musíte pokúsiť presne nájsť vhodné miesto, kam umiestniť geometrické útvary. Veľa šťastia!

 
77%
Hra - Two 3
Video sa načíta

Zamier na čísla za pomoci myši a stlač číslo dva alebo tri. Čísla vyberaj múdro, zo začiatku budú prichádzať iba dvojky a trojky, ale postupom času sa s navyšovaním úrovňou budú objavovať aj oveľa vyššie čísla. Podľa toho, ktoré číslo na ne vystrelíš, tak sa vydelí a zvyšok potom bude putovať tvojím smerom.