Zmrzlina

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

96%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta

Veľmi zábavná hra, ktorá umožní hru aj pre viacerých hráčov. V tomto diele si zahráte za zmrzlinu, ktorá má za úlohu pozbierať čo najviac ovocia. Pri hre sa musíte vyhnúť aj příšerkám, ktoré sa Vám snažia ublížiť. Môžete im však do cesty stavať ľadovej stene alebo ich naopak rozbíjať.

 
95%
Hra - Papa´s Freezeria
Video sa načíta

Na začiatku hry Papa Freezeria si zvoľ, či budeš hrať za chlapec Alberta alebo dievča Penny. Voľba má iba kozmetický vplyv na hru. Potom si môžeš vpísať svoje meno a dostaneš novú prácu. Dostaneš sa do miesta, kde budeš vydávať a pripravovať jedlo pre prichádzajúce zákazníkov. Pri prvom hraní ti hra ukáže princípy hry. Máme tu aj ostatné Papas hry - Wingeria , Burgeria , Pizzeria , PanCakeria . Papas hry sú jedny z naj hier.

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
60%
Hra - Ice Cream Maker
Video sa načíta

Zmrzlinára! To je predsa skvelé povolania! V tejto superhry máš za úlohu čo najrýchlejšie pripraviť zmrzlinový pohár podľa objednávky. V časovom limite zbieraš body za každú správne pripravenú porciu. Kto dokáže získať najviac bodov?

 
59%
Hra - Style Decorate 23
Video sa načíta

Za ďalekými horami a riekami sa nachádza čarovný kraj, ktorý je ľudskou civilizáciou takmer nedotknutý. Vy sa stanete jedným z prvých obyvateľov a máte tak príležitosť upraviť vzhľad krajiny. Všetky predmety, ktoré máte k dispozícii v pravom menu, môžete pretiahnuť na herné obrazovku a umiestniť na požadované miesto.

 
69%
Hra - Anna Glace
Video sa načíta

Anna sa stala novou predavačkou v obchode s potravinami. Vžite sa do jej kože a pomôžte jej plniť priania zákazníkov. Akonáhle vám zákazník odovzdá objednávku, musíte sa podľa receptu zariadiť a pripraviť mu žiadaný pokrm. Pokúste sa zapamätať si recepty pre urýchlenie práce. Úvodom hry vás prevedie jednoduchá výučba.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
73%
Hra - Zmrzlinářka na pláži
Video sa načíta

Plážový bar je to najlepšie miesto, kam sa schovať pred pařícím slniečkom. Takýto zmzlinový pohár dokáže poriadne schladiť v horúcom dni. Zmrzlina, sladká poleva, jahoty alebo napríklad čerešne sú skvelou pochúťkou, ktorú neodmietne nikto. Pripravte pre svojich zákazníkov tie najlepšie poháre. Musíte vyhovieť všetkým a dávajte si pozor, aby ste urobili dobre všetky poháre.

 
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video sa načíta

Ocitáte sa v sparnom slnečnom dni. Obsluhujete v malom stánku a snažíte sa zarobiť na živobití. Preto ste, sa rozhodli predávať zmrzlinu. Obsluhujte zákazníkov a plňte im ich priania.

 
60%
Hra - The apprentice
Video sa načíta

Obsluhujte všetkých zákazníkov, ktorí si k Vám prišli pre zmrzlinu. Keďže je veľmi teplé počasie, budete si musieť poponáhľať. Nezabudnite si od zákazníkov vziať peniaze. Všetko záleží len na Vás a na Vašej šikovnosti.

 
66%
Hra - Ice Cream Parlor Makeover
Video sa načíta

Výborná hra, v ktorej si vyhráte s kompletnou vizážou štyroch modeliek v salóne krásy. Ostrihajte, umyte, vysušte a nafarbite vlasy. Zvoľte vhodnú riasenku, rúž, pridajte trochu lesku a vyhrajte si s manikúrou. Výsledný makeup si môžete dokonca vytlačiť.

 
78%
Hra - Ice Cream Shop Management
Video sa načíta

Máte radi zmrzlinu? A chceli by ste obsluhovať zákazníkov? Potom je táto hra pre vás to pravé. V hre sú dve úrovne. Na splnenie prvej musíte získať 300 bodov, na splnenie druhej potom 600 bodov. Budete plniť priania zákazníkov. Musíte byť dostatočne rýchli, aby im nedošla trpezlivosť - to by znamenalo koniec hry.

 
76%
Hra - Cooking Vanilla Ice Cream
Video sa načíta

Nauč sa uvariť výbornú domácu vanilkovú zmrzlinu! Nie je to vôbec ťažké, stačí keď budeš postupovať krok za krokom podľa šípok, ktoré ťa tak jednoducho recept naučí! Ukážu ti presne, čo máš k čomu pridať a čo čím potom zamiešať. Môžeš sa pozrieť aj na recept, koľko čoho budeš potrebovať, raz si tak originálny zmrzlinu budeš moc vyskúšať aj doma a svoj výtvor ochutnať! Ovládanie myš

 
82%
Hra - Ice Cream Cone Fun
Video sa načíta

Vitaj v jednej parádne a rozhodne najsladšie online hre na svete. Použi sladké pokušenie a vlastnú tvorivosť a předělej prázdny kornút na sladkú nádheru. Urob si zmrzlinu snov.