Nitrome

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

96%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta

Veľmi zábavná hra, ktorá umožní hru aj pre viacerých hráčov. V tomto diele si zahráte za zmrzlinu, ktorá má za úlohu pozbierať čo najviac ovocia. Pri hre sa musíte vyhnúť aj příšerkám, ktoré sa Vám snažia ublížiť. Môžete im však do cesty stavať ľadovej stene alebo ich naopak rozbíjať.

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
65%
Hra - Test Subject Blue
Video sa načíta

Šialení vedci sa sprisahali proti Vám a premenili Vás v maly enzým, ktorý pozorujú a testujú. Vy s enesmíte nechať zastrašiť a prejdite celým labyrintom až do cieľa. Po ceste na vás ale bude čakať spoousta nástrah, ktorým sa musíte vyhnúť. Všetko je nutné stihnúť v čo najkratšom čase. Akonáhle prejdete trasu, dostanete sa do ďalšieho kola. Cestou je nutné zbierať zlaté karty.

 
72%
Hra - Twin Shot 2
Video sa načíta

Dostaneš na starosť postavičku, s ktorou sa musíš prebojovať cez rôzne prekážky. Pohybuj sa smerovými šípkami a medzerníkom vystřeluj šípy. Vystrelené šípy môžeš používať aj na prekonávanie prekážok. Po zabití nepriateľa zober mincu. V hre nájdeš aj celý rad ďalších bonusov, ktoré môžu byť naozaj užitočné.

 
74%
Hra - Skywire
Video sa načíta

Máte rady zábavné parky a lanovky? Jednej takejto sa v tejto hre ujmete aj s jej tromi pasažiermi. Dokážete je vďaka svojmu postrehu dostať přez všetky nebezpečné nástrahy až do cieľa? Ako dlhý čas k tomu budete potrebovať?

 
66%
Hra - Skywire 2
Video sa načíta

Páčila sa ti hra Skywire? Tu si môžeš zahrať pokračovanie! Tvojou úlohou je opäť bezpečne dopraviť cestujúcich na horskej dráhe. Musíš sa starostlivo vyhýbať prekážkam, ale taky ísť opatrne, aby si cestujúci niekde nevysypala. Môžeš si zahrať aj vo dvoch na jednom počítači.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Colour Blind
Video sa načíta

Máme tu pre vás skákačku od Nitrome, v ktorej budete hrať za malú buľvu, ktoré obrovský mrak uniesol milú. Táto buľva sa nevzdá, kým ju nenájde! Využívajte zmeny farieb, keď uvidíte dajme tomu modrý most, tak musíte nájsť stavbu s modrou farbou, ktorá ho zhmotní. Akonáhle prejdete vodopádom, tak sa farba zruší. Pomôžete mu ju nájsť?

 
82%
Hra - Oodlegobs
Video sa načíta

Zahrajte si túto skvelú skákačku od Nitrome! Budete hrať za malú príšerku a vašou úlohou bude požierať mačky, čo majú hlavu v tvare monitora. Potom čo je zjete tak sa vaša príšerka rozmnoží na viacerých ďalších. Keď nebudete môcť niekam dosiahnuť tak ich stačí podržaním spodnej šípky je zhromaždiť a potom stlačte šípku hore a začnú stavať vežu. Zvládnete zdolať všetky levely?

 
82%
Hra - Final Ninja
Video sa načíta

Akčná skákačka, v ktorej budeš pomáhať ninjovi, aby zvládol prekonať všetky prekážky. K tomu mu pomáha vystreľovací lano a ďalšie špeciálne schopnosti, napríklad hviezdice. Tiež je samozrejmé, že ninja vie skákať po stenách. Dostaneš ho do cieľa?

 
68%
Hra - Icebreaker
Video sa načíta

Snaž sa oslobodiť zamrznuté Vikingov a dostať ich na vikingskou loď. To môžeš dokázať pomocou odrezávanie kusov ľadu, v ktorom sú vikingovia väčšinou uväznení.

 
66%
Hra - Cave Chaos 2
Video sa načíta

Prekonávajte prekážky v tejto skákačke. Nezostávajte na jednom mieste, inak sa pod vami pretrhne podlaha.