More

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Dolphin Olympics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Olympiáda delfínov začala! Skáč s delfínom čo najlepšie, rob triky a hlavne sa snaž do vody skočiť hladko, aby si zase vyskočila vyššie a stihla trikov viac. Podarí sa ti dostať až do vesmíru? Aj to je možné!

 
71%
Hra - Go Fishing
Video sa načíta

Všetci si určite predstavujete, ako sa v lete váľate niekde na rozpálenom piesku na pláži pri priezračne modrého mora. V tejto dekoračce si taký raj na Zemi vytvorte. Dokonalosť na pláži vytvorí palmy, v diaľke vyskakujúce delfíniky a maják na ostrove. Nezabudnite na občerstvenia v podobe sviežeho melónu a lahodného nápoja.

 
79%
Hra - Design Underwater
Video sa načíta

Malá morská panna si rada hrá s ostatnými tvormi, ktorí žijú pod vodnou hladinou. Pomôžte jej zohnať všetky jej kamarátmi, aby sa s ňou mohli spoločne vyfotografovať. Nemusíte samozrejme pozvať úplne všetky, stačí len tých, ktorí sa vám budú najviac páčiť na obrázku. Počet zvieratiek na obrázku nie je obmedzený.

 
92%
Hra - Save Kaleidoscope Reef
Video sa načíta

Zachráň Kaleidoscope útes! Útes zasiahne strašná rana kotvou. Všetko je zničené. Je len na tebe, ako rýchlo sa útes znovu obnoví a vyrastie na ňom nový život. Zasaď čo najviac medúz na útesy. Nakŕm každú medúzu planktónom. Tá sa potom premení na koral. Tvoji snahu ale márnia rybičky, ktoré sa živia planktónom rovnako ako tvoja medúzy. Pozor, nenakrmíš ak medúzu dosť rýchlo, zmizne v nenávratne!

 
83%
Hra - Black Devilfish
Video sa načíta

Pirátom nastali ťažké časy, vláda pozatýkala väčšinu z nich a tým pirátmi odsúdila takmer k zániku. Až jedného z nich napadlo pirátit nie nad, ale pod vodou. Staňte sa kapitánom ponorky a brázdy všetky mora, lúpeže a ničte všetky ostatné na mori pôvodom morské krysy. Pozdvihnite opäť pirátsku slávu!

 
63%
Hra - Diego Ocean Memory
Video sa načíta

V hre Diego Ocean Memory ťa čaká malý potápač Diego a tiež zábavné podmorské pexeso s krásnymi obrázkami! Potrénuj svoju pamäť! Koľko času potrebuješ, aby si odkryla a pozbierala všetky milé obrázky podvodných živočíchov? Hraj koľkokrát len ​​chceš, pokor najvyššie skóre, potrápia svoj mozog a hlavne sa dobre bav!!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

78%
Hra - Bathyscaphe
Video sa načíta

Vyraz na dobrodružnú výpravu pod morskú hladinu s pomocou batyskafu. Tvojou úlohou bude vyzdvihnúť všetky potopené lode zo dna oceánu na povrch, aby bola úspešne dokončená úroveň. Pokus sa zamieriť presne, aby lodička nedošla k úhone. Životnosť lode nie je nekonečná, rovnako ako počet nábojov tvoje ponorky.

 
70%
Hra - Paradise Island
Video sa načíta

Vitajte v prímorskom letovisku. Takmer to vyzerá, ako by ste sa ocitli v raji. Vyrazte na more a za pomoci vetra uhánějte po vlnách. Udržujte ukazovateľ slnka na vysokom stupni za každú cenu. Zbierajte slniečka, ktorá sa nachádza na morskej hladine. Vyhýbajte sa cestou najrôznejším záludným prekážkam. Rýchlosť kontrolujete pomocou myši.

 
76%
Hra - Diving For Pearls
Video sa načíta

Judy našla na pôde starého otca mapu so zakreslenými pokladom, keď sa snažila pôdu trochu poklidit. To je pre ňu perfektná príležitosť ako si počas leta užiť trochu dobrodružstva a objaviť krásne perly.

 
75%
Hra - Deep and Blue
Video sa načíta

Oceán je obrovský, hlboký a nádherný. Ovládaj spriatelenú veľrybu a objavuj krásy prírody. Kliknutím na niektoré predmety môžeš pomáhať priateľom alebo ničiť nepriateľov. Pozor na nebezpečenstvo, abi veľryba nie je nezraniteľný.

 
Hra - Feed Us
Video sa načíta

Pirane útočia! Majte sa na pozore pred zabijáckym rybami! Ryby majú veľkú chuť na krv a vašou úlohou bude sa postarať, aby bola naplnená. Hra má niekoľko úrovní. Pre prístup do ďalšej musíte splniť určený limit krvi. Za vypiť krv získate prístup k ďalším vylepšenie vašich rybičiek. Dávajte pozor na nebezpečné motory, môžu vám ublížiť.

 
95%
Hra - Scuba
Video sa načíta

Počas letu vesmírnu raketou vám vyhorel motor. Vašou úlohou bude preskúmať podvodný svet a nájsť potrebné materiály, aby ste mohli zostaviť zbrusu nový motor. Aby ste mohli motor tvoriť, musíte byť blízko svojou lodi. V menu How To Play si môžete prečítať, aké klávesy sa vám budú hodiť na ovládanie. Pod vodou budete potrebovať kyslík!

 
82%
Hra - Lovely Summer Vacation
Video sa načíta

Allan a jeho priateľka Lira sa vydávajú na dovolenku. Voľno trávia na piesočnatej pláži. Chcú spolu stráviť nejaký čas o samote, ale nie je to vôbec jednoduché, pretože v lete je na pláži poriadne rušno. Líra je očarujúce dievča a mnoho ľudí ju miluje. Allanův úloha teda bude ju ochrániť pred jej ctiteľ.