Torty

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
95%
Hra - Papa's Cupcakeria
Video sa načíta

Zahrajte si parádnu novinku od Papa 's! V tejto hre budete vyrábať lahodné tortičky pre vašich maškrtných zákazníkov! Zákazník vám vždy odovzdá svoju objednávku a na vás je, aby ste ju splnili čo najlepšie. Upečte si cesto a aplikujete šľahačku, potom pridajte toping a nejaký posyp alebo ovocie. Dobrú chuť!

 
58%
Hra - Narozeninový dort
Video sa načíta

A sú tu mamičkinej narodeniny! Piškótový tortu podľa babičkinho receptu je skoro hotový, chýba ho len dozdobiť pekne tvarovanými maškrty a dortovými sviečkami rôznych farieb. Rýchlo tortu dorobte, narodeninová párty sa blíži!

 
53%
Hra - Sue Cake House
Video sa načíta

Sue Cake House je typická dievčenská hra. Ocitnete sa v cukrářské raji, kde budete pripravovať rôzne torty. Na začiatku si zvolíte požadovaný druh tortu, ktorý budete chcieť upiecť. Potom budete musieť vybrať správne druhy surovín, ktoré dáte do cesta. Následne tortu ozdobiť krémom a marcipánovými ozdobami. Výsledok vašej snahy ohodnotil cukrárka.

 
69%
Hra - Cake Shop 2
Video sa načíta

Ak máte radi hry, v ktorých sa snažíte obslúžiť čo najviac zákazníkov, potom je Cake Shop 2 hrou práve pre vás! Stanete sa predavačkou v cukrárni. Hlavne budete predávať koláče, ktoré zostavíte podľa priania každého zákazníka. Čím viac koláčov predáte, tým viac peňazí získate. Dokážete obslúžiť dostatok zákazníkov? To sa ukáže v tejto oddychovej hre.

 
75%
Hra - Super cukráreň
Video sa načíta

Stávate sa pekárom tort. Tieto torty budete musieť tvoriť a potom ich predávať zákazníkom. Budete si musieť dávať pozor, aby ste zvolili správnu farbu náplne a piškótu. Pustite sa do hry.

 
63%
Hra - Cake Master
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť rôzne druhy tort. Budete ich musieť zdobiť, krájať a za všetko budete musieť dostať určitý počet percent, aby ste sa dostali do ďalšieho kola. Vyberte si obtiažnosť.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

98%
Hra - Cake Decoration
Video sa načíta

Zdobenie koláčov baví veľa ľudí. V tejto hre si môžete vyskúšať, či by ste v tejto úlohe obstáli. Vyberte si farbu torty a rôzne si ho nazdobte. Ak sa Vám to nebude páčiť, môžete začať od znova.

 
70%
Hra - Birthday Cake
Video sa načíta

Ozdobte si svoj dvojpodlažný tortu, ktorý je určený na oslavu narodenín. Vyberte si farbu, rôzne si ho nazdobte a pokojne všetko kombinujte. Akonáhle ho dorobíme, môžete to treba skúsiť znova.

 
68%
Hra - Maggie Bakery
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou upiecť a ozdobiť svoj upečený koláč. Dajte do misy suroviny, zamiešajte a nechajte upiecť. Nakoniec tortu potrite a nazdobte ho rôznym ovocím podľa predlohy. Čím presnejšie to bude, tým viac bodov dostanete. Skúste jedinečný tortu babičky Maggie.

 
68%
Hra - Pound Cake Cooking
Video sa načíta

Malé kuchuřky pozor. Je tu ďalšia hra, pri ktorej sa naučíte ďalšie suprový recept. Jedná sa o koláč, ktorý uvíta návšteva alebo treba chorá kamarátka. Podľa podrobného návodu nebude ťažké koláč pripraviť. Postup je jednoduchý a zrozumiteľný. Akonáhle bude cesto hotové zavolajte si na pomoc mamičku, aby Vám pomohla dať formu do rúry, aby ste sa nespálili. Ak ste dosť starí na to, aby ste to zvládli úplne sami, ste šikovní.

 
93%
Hra - Red Velvet Cake
Video sa načíta

Chceš sa pobaviť a ešte sa naučiť upiecť koláč? Tak rozhodne vyskúšaj túto hru! Úlohou je pripraviť koláč presne podľa návodu, ale neboj sa, jednotlivé kroky postupu sa ti objavujú formou obrázkov na obrazovke. Musíš len presne podľa nič vybrať a nájsť v kuchyni suroviny, a potom s nimi podľa návodu pracovať. Ale dávaj pozor aj na maličkosti, mlieko musíš treba najskôr otvoriť, než ak ho niekam začneš liať. Prejdi všetkými kolesami kurzu varenia a naučíš sa nielen koláč upiecť, ale tiež ho pekne nazdobiť.

 
85%
Hra - Barbie Birthday Cake
Video sa načíta

Zajtra má Barbie veľký slávnostný deň - oslávi svoje ďalšie narodeniny. Samozrejme si na Barbie oslavu pozvaná tiež. Nemôžeš prísť s prázdnou, takže sa daj do prípravy chutného parádneho tortičiek.

 
73%
Hra - Heart Cookies Decoration
Video sa načíta

Dlho sme si nič neupekli. V hre Heart Cookies Decoration si ozdobíme práve upečený koláč. Koláč má tvar srdca a môžete mu doplniť rôzne chutné zdobenie. Dávajte na dortíků polevu, zdobenie, lístoček s odkazom, mašličku, farebné srdiečko alebo pečivo. Môžete tiež ku koláčmi položiť sušienky alebo cukríky.