Pretekárske

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Uphill Rush 5
Video sa načíta

V tejto skvelej závodnej hre si najprv vyberieš stroj. Na výber máš z áut, motoriek alebo napríklad korčúľ. Potom už len získavaš body za rôzne triky alebo za zbieranie pokladov a bankoviek. Čaká ťa veľa zábavy vo veľkom vodnom parku!

 
100%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta

Ďalší výborný diel hry, v ktorej sa budete preháňať na tobogáne a robiť rôzne triky. Za triky máte body a za jazdu zase zbierate peniaze. Za peniaze potom môžete zaobstarať rôzne vzhľady pre panáčika alebo čln.

 
55%
Hra - Sulk Riders
Video sa načíta

A máme tu ďalší z dostihových hier! Táto hra je ale jedinečná svojou veľmi podarenú grafikou. Máš na výber z rôzne starých, krásnych koní, vyber si aj jazdca a môžeš sa postaviť na štart. Kôň ti pobeží tak rýchlo, ako rýchlo zvládneš cválať svojimi prstami po klávesnici! Nahraj čo možno najvyššie skóre a dobre sa s hrou SULKO Riders bav!

 
88%
Hra - Koňské závody
Video sa načíta

Parádne preteky s koníčky. Vyber si svojho favorita a snaž sa s ním dobehnúť do cieľa ako prvý. Táto hra s koňmi má naozaj príjemnú hudbu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Běh přes překážky na koni
Video sa načíta

Ak ste športový nadšenec alebo len milujete kone, mali by ste si vyskúšať aké to je na pravých konských pretekoch. Vyberte si koňa, starostlivo si pred výberom prečítajte jeho formu a ďalšie údaje, aby Vás následne nemohol sklamať a začnite pretekať. Prebehnite celú trasu bez úhony, přeskákejte tŕnisté prekážky a staňte sa víťazom!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

88%
Hra - Horse Ranch
Video sa načíta

Horse ranch je graficky jednoduchá strategická a závodná hra, ktorá sa odohráva v oblasti dostihových pretekov. Zo začiatku hry si kúpite obyčajného koníka, ktorého si však neskôr vytrénuje. Čím viac budete vyhrávať preteky, tým viac peňazí budete mať a umožní vám to si kúpiť lepší koňa. Zároveň však sa musíte aj o kone starať a kupovať mu kŕmenie.

 
65%
Hra - Mario Racing Tournament
Video sa načíta

Jednoduché pretekanie s postavičkami zo známej akčnej hry Super Mario Bros. Jazdíte po trati a zbierate rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu pri jazde. Všade možne sa tak povaľujú hubky, hviezdičky, pierka, peniažky alebo rastliny. Na každej mape je potreba prísť ako prvý, aby sa otvorilo pokračovanie. Dokážete poraziť všetkých svojich súperov?

 
68%
Hra - Christmas Race
Video sa načíta

Viete si predstaviť, koľko má práce Santa Klaus na Štedrý deň? Musí objezdit celý svet a rozdať deťom darčeky. Santa jazdia vo veľkých saniach, ktoré ťahajú čarovne pôsobiace. Aj vy si môžete vyskúšať túto nebezpečnú jazdu spolu so Santom v tomto netradičnom závode. Možno zistíte, že Santa nemá zas tak jednoduchú prácu a tiahnuť všetko je pekná fuška.

 
70%
Hra - Racehorse Tycoon
Video sa načíta

Dostihová hra, kde tvojou úlohou nie je pretekať? Áno, presne to ti prináša výborná hra Racehorse Tycoon . Tie sa musíš postarať o kone, jazdca, trénera, ustajnenie a krmivo a hlavne o peniaze, aby bolo z čoho všetko platiť! ako peniaze zarobiť? Pomocou stávok na dostihoch a výhier za preteky! Dokážeš sa o svoj tím postarať?

 
85%
Hra - Bratz Kidz: Racing Starz
Video sa načíta

Máte radi postavičky Bratz Kindz? Pustite sa teda do tejto hry. Vyberte si postavičku, a vozítko, v ktorom chcete jazdiť. Potom si vyberte z dvoch módov. Zbierajte hviezdičky a stihnete to všetko za určitý čas.

 
75%
Hra - Hello Kitty preteky na korčuliach
Video sa načíta

Pekná závodná hra so zvieratkami, tentoraz sú v hlavnej úlohe mačičky a samozrejme rozkošná Hello Kitty. Tvojou úlohou je zvíťaziť v každom závode. Svoju závodné mačičku ovládaš klávesami Z a X.

 
65%
Hra - Neon Rider World
Video sa načíta

Zahrajte si na jazdca na motocykli v hre Neon Rider World. Jazdiť môžete v podivnom modrom svete. Dávajte dobrý pozor, aby ste sa neprevrhli, nevypadli z vozovky alebo nestratili zdravie. Motorka sa pohybuje za pomoci klávesov W, A, S a D. smerovými šípkami môžete zmeniť farebné prevedenie motorky. Dokážete dôjsť do cieľa?