Super Mario

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
58%
Hra - Make Mario Up
Video sa načíta

Ako sa ti páči takto oblečený Mario? Určite má vo svojom šatníku krajšie oblečenie. Skús Maria obliecť napríklad na prechádzku alebo na futbalový zápas. Vyskúšaj čo najviac kombinácií jednotlivých druhov oblečenia.

 
54%
Hra - Bowser Battle
Video sa načíta

S panáčikom, ktorého poznáte z hier Mario, si teraz môžete zahrať na krotiteľa drakov. Pomocou nich môžete napríklad vyskočiť na draka a tým ho ochromiť a tiež zničiť. Pozor dávajte nielen na dráčikmi, ale aj na lietajúce vzducholoď, z ktorej vyskakujú. Život máte len jeden, tak si ho chráňte, čo to ide.

 
73%
Hra - Jump Mario 2
Video sa načíta

Ďalšie podarená hra z radu Mario. Tento roztomilý vysmiaty človiečik Vám náladu rozhodne zlepší. Zbierajte hviezdičky, zabíjajte hubky a snažte sa dosiahnuť najvyššieho skóre. Tahle flashovka Vás rozhodne nenechá v pokoji sedieť na stoličke. Prejdete s malým Mariom nebezpečný svet alebo Vás príšerky dostanú?

 
68%
Hra - Super Mario Combat
Video sa načíta

Ste svetoznámy inštalatér Super Mario Bros, čo znamená, že musíte ísť a strieľať po všetkom, čo sa bude hýbať vaším smerom. Robte masívne kombinácia, aby ste získali najvyššie skóre. Stláčaním klávesy pre útok v rozličných časoch získate kombinácia, ktorá podporte smerovými šípkami a uvidíte, čo sa stane.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
56%
Hra - Mario Remix Boss
Video sa načíta

Starý dobrý opravár Super Mario Bros sa vracia na naše obrazovky! V tejto prerábke si môžete skúsiť aké to bolo, hrať Super Maria v starých časoch. Graficky hra síce neuchvátí, ale hrateľnosťou je skoro neprekonateľná. Vyberte si úroveň a nenechajte sa zlikvidovať nebezpečnými nepriateľmi, ktorých je všade veľa.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Mario Starcatcher 2
Video sa načíta

Kto by nepoznal Mária, kultové postavičku známe skákačky. Vašu úlohou v tejto klasickej skákačce je prechádzať jednotlivé kolesá a prekonávať prekážky. Hra sa ovláda pohodlne pomocou šípok a medzerníka. V jednotlivých okolo zbierate zlaté mince a rozbíjíte debny, v ktorých na vás môže čakať potrebné ďalšie extra život v podobne zelenej hríbika.

 
71%
Hra - Mario Strikers
Video sa načíta

Super Mario Bros tak, ako ho určite nepoznáte. Tentoraz sa predstaví ako športový nadšenec. Akonáhle uvidíte futbalový loptu, začnite s ním hlavičkovať. Musíte sa pohybovať tak, aby vám balón neupadnul. Cestou po hernej obrazovke zbierajte rôzne bonusy. Muchotrávky Maria zrýchľujú. Ako dlho udržíte loptu vo vzduchu?

 
69%
Hra - Mario Sunshine
Video sa načíta

A je tu opäť stará známy Mario, tentokrát v hre Mario Sunshine. Naša postavička ako obvykle prekonáva jednotlivé kolesá hry a zbiera zlaté mince, za ktoré dostáva body. Prednosť Maria v tejto hre však spočíva v tom, že môže pomocou svojho nového prístroja lietať. Nie je to ale len tak, lietajúci prístroj funguje len krátku chvíľu, než sa mu vybije batéria, potom je potrebné ju zase nechať dobiť. Zdolávajte prekážky, jazdiace výťahy a plošiny s novým lietajúcim Mariom.

 
54%
Hra - Mario World
Video sa načíta

Super Mario Bros v starom kabáte je tu. Nepriatelia sa vás snaží zaskočiť tak sa opäť vydáte do boja o záchranu princeznej. Hlavným hrdinom však tentoraz nebude Mario, ale jeho príbuzný Luigi. Na výber máte hneď zo štvorice obtiažností - easy (jednoduchá), medium (stredný), hard (ťažká) a Insane (šialená).

 
72%
Hra - Mario Ghost House
Video sa načíta

Super Mario Bros sa stratil! Mario sa vydal skratkou a stratil sa v strašidelnom dome hrôzy! Iba vy mu môžete pomôcť rozlúštiť bludisko a nájsť mu cestu do bezpečia. Dávajte si poriadny pozor na duchov! Môžu vám veľa znepríjemniť vašu cestu za slobodou. Zbierajte peniažky. Dávajte pozor kam šliapete, nech nikam nespadnete.

 
65%
Hra - Mario Racing Tournament
Video sa načíta

Jednoduché pretekanie s postavičkami zo známej akčnej hry Super Mario Bros. Jazdíte po trati a zbierate rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu pri jazde. Všade možne sa tak povaľujú hubky, hviezdičky, pierka, peniažky alebo rastliny. Na každej mape je potreba prísť ako prvý, aby sa otvorilo pokračovanie. Dokážete poraziť všetkých svojich súperov?

 
78%
Hra - Stitch Mario 2
Video sa načíta

Medzi mladými ľuďmi nie sú ručné práce moc v obľube. A práve táto hra môže mnohé zmeniť. Vyberte si obrázok, ktorý je s témou obľúbeného Maria, a môžete sa pustiť do vyšívanie. Chopte sa vyšívacie ihly, bavlniek a podľa predlohy vyšívejte. Možno sa Vám to zapáči a potom poprosíte babičku, aby Vás vyšívať skutočne naučila.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)