Náročný terén

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta

Ďalší výborný diel hry, v ktorej sa budete preháňať na tobogáne a robiť rôzne triky. Za triky máte body a za jazdu zase zbierate peniaze. Za peniaze potom môžete zaobstarať rôzne vzhľady pre panáčika alebo čln.

 
68%
Hra - ZOO Transport
Video sa načíta

V ZOO došli zásoby a nutne potrebujú priviesť nové debny, plné najrôznejšieho tovaru. Vašou úlohou je naložiť prepravné auto všetkými krabicami, ktoré na výdajné rampe nájdete a potom ich opatrne previesť až do ZOO. Aby ste autíčko rozpohybovali, môžete použiť klávesové šípky či šípky v hre, na ktoré kliknete myšou. Pozor na hrby na ceste - debny musíte doviezť v poriadku.

 
71%
Hra - Farm Express 2
Video sa načíta

Netúžili ste si niekedy vyskúšať povolanie farmára? Nenechajte sa zmiasť, je to slušná drina. Neveríte? Pokúste sa doviezť v časovom limite všetky plodiny z farmy na trh, kde Vám milerád zaplatí za Vašu snahu. Čakajú Vás nepríjemné krkolomné cesty, ale s červeným traktorom a dávkou trpezlivosti sa všetko podarí.

 
77%
Hra - Sonic Ninja Motobike
Video sa načíta

Ďalšie z celej rady obľúbených online hier so Sonicom. Tentoraz sa pokus pomôcť Sonicové v zbere mincí. Riaď motorku najrýchlejšie, ako len môžeš. Sonic má v tejto hre slušivé ninja oblečenie :-).

 
65%
Hra - Neon Rider World
Video sa načíta

Zahrajte si na jazdca na motocykli v hre Neon Rider World. Jazdiť môžete v podivnom modrom svete. Dávajte dobrý pozor, aby ste sa neprevrhli, nevypadli z vozovky alebo nestratili zdravie. Motorka sa pohybuje za pomoci klávesov W, A, S a D. smerovými šípkami môžete zmeniť farebné prevedenie motorky. Dokážete dôjsť do cieľa?

 
77%
Hra - Hill Blazer
Video sa načíta

Fanúšikovia rýchlych strojov, motoriek, si tu prídu na svoje. Vžite sa do úlohy motorkárov, ktorý musí prejsť určenú trasu. Lenže nie je to len také jedoduchá jazdenie. Terén je nerovný a vy musíte motorku vyrovnávať tak, aby nezaútočili motorkár ani dozadu ani dopredu, čo na teréne aký je tu nie je mnohokrát ľahké. Snažte sa dôjsť až do cieľa. Akonáhle splníte koleso, postupujete do ďalšieho zložitejšieho levelu.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Snowboard Rush
Video sa načíta

Prejdite sa na snehu so snowboardom. Stlačte a držte smerové šípky hore a dole, aby ste ovládali rýchlosť. Medzerníkom preskakujete prekážky na trati. Cestou môžete robiť rôzne kúsky. Nezabudnite tiež zbierať zlaté mince, za ktoré si môžete kupovať nové predmety. Vyhýbajte sa snehovým guliam a cencúľom.

 
75%
Hra - Hamster Ball Advance Tracks
Video sa načíta

Čo majú škrečky radi? No predsa behanie v plastovej guli. V tejto hre budete so škrečkom pobehovať po krajine a vaším cieľom bude dosiahnuť oranžovej vlajočky. V ceste vám budú brániť rôzne prekážky, ktoré budete musieť preskakovať. Aj keď sa k vlajke dostane, nesmiete spadnú cez okraj útesu. Na plnenie každej úrovne máte daný časový limit.

 
86%
Hra - Rex Racer
Video sa načíta

Tyranosaurus Rex si vyrobil motorku a chystá sa pretekať. Na začiatku hry si vyberte z dvoch typov motoriek. Cestou na závodnej dráhe zbierajte bonusy v tvare vajíčok. Za perfektnú jazdu dostanete bonusové body. Hra ma niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní, dokážete je prejsť všetky, bez toho aby ste zničili motorku?

 
77%
Hra - Mario ATV Trip
Video sa načíta

Máte rád postavičku Maria? Ak áno, je táto hra presne pre vás. Čaká na vás 10 báječný levelov, kedy budete jazdiť na motorke a zbierať hviezdičky, ktoré vám prinesú veľa bodov. Pri zbesilé jazde si dajte pozor, aby ste Maria neprevrátil a nevyvolal mu tým smrť. Hra sa ovláda šípkami, pričom šípkou hore naberáte na rýchlosti.

 
71%
Hra - Easter Truck
Video sa načíta

Veľká noc je tu a nálož najrôznejších veľkonočných zásielok musíte odviezť so svojím nákladným autom na miesto určenia. Najprv počkajte, ako sa vám všetko naloží na korbu a potom choďte do cieľa. Na prevoz predmetov máte obmedzený časový limit. Dokážete si prejsť hneď niekoľko úrovní? Cestou dávajte pozor, aby ste náklad nevysypali.

 
71%
Hra - Pet Truck
Video sa načíta

Naložte klietka so zvieratami a vydajte sa na cestu. Doručte klietka na miesto určenia, bez toho aby ste zviera vysypali z korby. Auto musíte zaparkovať pod rúrkou a auto bude vyložený. Čím rýchlejšie doručíte zásielku, tým viac bodov si pripíšete na svoje konto. Dávajte dobrý pozor, aby ste na hrboľaté trati zásielku nevytrousili.

 
73%
Hra - Super Awesome Bike
Video sa načíta

V hre Super Awesome Bike dostanete k dispozícii pretekára, s ktorým sa pokúsite vždy dôjsť bez nehody do cieľa. Cestou môžete skúšať rôzne parádičky, za ktoré získate špeciálny bodové ohodnotenie. Čím rýchlejšie sa dostanete do cieľa, tým viac bodov si pripíšete na konto. Hra obsahuje celý rad ťažkých úrovní.