Budovanie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

84%
Hra - Grow Island - parádní hra
Video sa načíta

Dostali ste sa na pustý ostrov a máte sebou len niekoľko predmetu, ktoré na prvý pohľad sú úplne nepotrebné. Ale z týchto predmetov sa musíte pokúsiť vytvoriť na tomto ostrove život. Použite je v správnom poradí.

 
79%
Hra - Shopping Street
Video sa načíta

Zahraj si na podnikateľa a ovládni sa svojimi obchodmi ulice veľkých miest v Amerike. Tvojou úlohou je postaviť obchodné domy tak, aby si zarobila čo najviac peňazí. Hra je zo začiatku trochu zložitá, ale určite čoskoro prídeš na dobrú stratégiu.

 
92%
Hra - Valley Creation
Video sa načíta

Budovanie v údolí. Klikajte na panely v poradí, v akom si zvolíte. Úroveň odvetví, na ktoré kliknete porastie každým ťahom viac a viac. Hra sa ukončí, až budú všetky úrovne panelov na maximálnych hodnotách. Všetky panely sa ovplyvňujú navzájom, takže musíte premýšľať, ako vhodne zvoliť poradie klikanie.

 
83%
Hra - Happy Builder
Video sa načíta

Stavebných hier sa príliš na našom serveri nenachádza. Hra Happy Builder vás nechá stavať veci na správne miesta. K dispozícii budete mať žeriav, ktorým môžete presúvať určené veci na označené miesta. Hra vám bude počítať uplynulý čas, aby ste mali presnú predstavu o tom, ako rýchlo dokážete splniť úlohy.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
95%
Hra - Island Tribe 2
Video sa načíta

Veď svoj ostrovný kmeň k víťazstvu v hre Island Tribe 2. Na samotnom začiatku hry si do pripravenej kolónky vpíš svoje meno. Dostaneš na starosť najprv jedného človiečika, s ktorým budeš pobehovať po ostrove a snažiť sa nájsť suroviny a vylepšenia. Zo začiatku musíš opravovať rozbité cesty, aby bolo možné sa po ostrove porozhliadnuť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Shop Empire 2
Video sa načíta

Pokračovanie úspešnej online hry . Napadlo Vás niekedy, že by ste vlastnili svoje mesto a riadili celú jeho oranizácie? Postavte všetky obchody a zariadenia, ktoré ľudí chcú. Postavte napríklad reštauráciu, supermarket alebo trebárs lekáreň. Všetky tieto objekty ľudia navštevujú. Máte na začiatku určitý počet peňazí, za ktoré postaviť budovy. Na konci dňa sa všetko zhodnotí, a vy budete vedieť, ako si vediete. Snažte sa, aby vaše mesto čo najviac prosperovali. Budovy môžete vylepšovať a ďalšie dostavovať.

 
97%
Hra - Island Tribe 3
Video sa načíta

Pozri sa malého ostrovného kmeňa. Už tretíkrát máš možnosť si zahrať Island Tribe. Pred sebou máš celý rad úrovní, v ktorých čelíš množstve rozmanitých úloh. Najprv potrebuješ opraviť dva totemy a pílu. Skúmajte svoj ostrov a hľadaj nové zdroje surovín. Na opravovanie potrebuješ vždy určitý počet surovín.

 
70%
Hra - Grow Valley
Video sa načíta

Grow Valley ja logická hra, v ktorej staviate město neobvyklým spôsobom. Dole máte 7 ikoniek, ktoré zastupujú rôzne odvetvia ako napríklad: strojárstvo, medicína, priemysel, veda a výskum a ďalšie. Vy musíte vybrať správnu kombináciu, aby sa navzájom tieto odvetvia dopĺňala a vytvorila v pustom údolí krásne mesto plné technológií a ďalších rôznych zlepšovákov? Podarí sa vám nájsť všetky?

 
85%
Hra - Roads Of Rome 3
Video sa načíta

Máte radi staroveký Rím? Tak táto hra vás bude určite baviť! Staňte sa budovateľom ciest, stavajte farmy, píly, vodné pumpy, kamenárstva, pretože všetky tieto budovy vám budú pomáhať v priebehu celej hry. Každý level máte za úlohu opraviť po bitke všetky cesty, budovy, zničiť všetky prekážky alebo vyčistiť vodu. Vľavo hore máte ciele, keby ste si nevedeli rady. Tak na čo ešte čakáte? Pozdvihnite slávu Ríma!

 
80%
Hra - Mine Clone
Video sa načíta

Mine Clone môžeme kľudne označiť za osekaný minecraft. V tejto hre budete môcť búrať, stavať alebo si len tak behať po vygenerovanom svete. V inventári máte dostatok surovín na stavbu čohokoľvek, od záhradky až po dom. Hru môžete aj uložiť.

 
88%
Hra - Resort Empire
Video sa načíta

Máte podnikateľské a budovateľskej vlohy? Ak áno, tak táto hra je priamo pre Vás! Dostanete možnosť postaviť si vlastný hotel v prímorskom letovisku. Zo začiatku máte len múry, halu s recepciou a pár drobných vo vrecku. Stavajte s rozvahou, sledujte priania a potreby svojich zákazníkov a snažte sa im vyhovieť, aby sa znovu vrátili.

 
87%
Hra - Battle Panic
Video sa načíta

Zahrajte si túto výbornú stratégiu, ktorá pobaví nielen chlapcov, ale aj dievčatá. Battle Panic prináša veľa možností. Hra má jednoduché ovládanie, stačí myšou nabehnúť na budovu a začne sa stavať a potom vyrábať vojakov. To isté platí, keď ťažíte drevo alebo zlato v baniach. Cieľom hry je ubrániť pevnosť pred vlnami krvežíznivými Orkov. Těžte zlato a drevo, vylepšujte hlavnú budovu (má potom väčšiu výdrž). Keď ponecháte kurzor nad vašimi vojakmi, tak ich môžete liečiť. Hra tiež prináša veľa vylepšení, ktoré si po hre môžete zadať. Odporúčame vyskúšať! Ubránite pevnosť pred nájazdmi neľútostných Orkov?