Reštaurácia

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Papa's Pastaria
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si tento diel Papas, kde budete variť cestoviny. Ste pozvaní na svadbu, lenže sa nemáte kde ubytovať. Zoženiete si prácu v luxusnej reštaurácii, kde vás nechajú váš pobyt odpracovať. Ako vždy budete prijímať objednávky a variť luxusné cestoviny. Čím rýchlejšie a presnejšie budete, tým viac peňazí dostanete!

 
66%
Hra - Goodgame Cafe
Video sa načíta

Staňte sa majiteľkou krásnej kaviarne. Tentoraz nebudete len obsluhovať hostí a nosiť im čo si objednajú, ale budete sa starať o celý chod podniku. Musíte jedlo pripravovať, objednávať potraviny, samy obsluhovať aj najímať personál. Za zarobené peniaze potom mžete svoju kaviareň skrášľovať a zdokonaľovať. Tá už na nič nečakajte a poďte si to poriadne užiť :)

 
71%
Hra - Sue Avata Star 11
Video sa načíta

A je tu obľúbená Sue. Bez nej by to ani nebola hra pre dievčatá. Čo tak skúsiť si prevádzku nejakého ázijského bistra? Menu bude určite pestré a vy si musíte zapamätať, aké ingrediencie do ktorého jedla patrí. Nie je to vždy ľahké si to zapamätať a uspokojiť všetkých zákazníkov. Ale vy to určite zvládnete. Stačí len troška šikovnosti a rýchlosti a ide to samo.

 
93%
Hra - Winter Bistro
Video sa načíta

Sandy Claus má svoje malé bistro, v ktorom je jej úlohou starať sa o hostí. Čo to obnáša? Musí je najprv usadiť k stolu, zistiť ich objednávku, pripraviť ju, doniesť ku stolu ... a nakoniec zobrať zlatky od hostí :-).

 
76%
Hra - Baileys Beach Shack
Video sa načíta

Bailey si otvorila chatrč na pláži, v ktorej podáva občerstvenie. Vaším cieľom je obslúžiť toľko zákazníkov, koľko len bude vo vašich silách skôr, než skončí pracovný deň. Je kompatibilný denné peňažné ciele k postupu do ďalších úrovní. Ak si nebudete vedieť rady, využite nápovedu (Hint). Dokážete sa postarať o všetkých zákazníkov?

 
72%
Hra - Bar-B-Que
Video sa načíta

V tejto hre si opäť vyskúšate svoje kuchárske umenie. Ako názov hry napovedá, pripravujete svojim hosťom lahodné barbeque, servírujte nápoje a stále vylepšujete svoju reštauráciu. Čaká na vás 30 kôl plných zábavy a varenie. Dokážte, že ste tá najlepšia reštaurácia v meste, plňte hosťom všetky priania a zarábajte.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

69%
Hra - Sue delivery meals
Video sa načíta

Tvorte skvelé čínske jedlo. Na začiatku hry si dajte nápovedu, ktorá Vám ukáže, aké na sebe máte dávať omáčky a tiež rôzne doplnky. Nápovedu nájdete, keď kliknete na bublinu v ľavej časti obrazovky. Medzerníkom potom otáčajte omáčky.

 
44%
Hra - Sue meal baking
Video sa načíta

Dodělávejte čínske jedlo. Robíte akési plnené taštičky. Tieto taštičky musíte dávať na taniere plné jedla podľa počtu, ktorý máte na začiatku hry. Dobre si ho preštudujte. Nezabudnite zapnúť sporák. Upečte kapsičky dozlatista.

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov. V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť jedlo pre zákazníkov s čo najväčšou presnosťou. Je to len na Vás, na koľko percent to zvládnete a koľko peňazí za to dostanete. Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
75%
Hra - Hot Dog Bush
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov v pouličnom stánku. Predávajte hod-dogy, hranolky a ďalšie. Dávajte si pozor, aby ste nesplietli objednávku a aby zákazníci dostali svoje jedlo včas. Nezabudnite si vziať peniaze.

 
75%
Hra - The Apprentice Los Angeles
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov v čínskej reštaurácii. Ponúknite im kávu, zákusok alebo niečo na jedlo. Podľa toho, čo si kto objedná. Nezabudnite im ponúknuť jedálny lístok. Chce to rýchlosť.

 
85%
Hra - Penguin Diner 2
Video sa načíta

Obľúbená superhry Penguin Diner vo svojom druhom pokračovaní. Opäť bude tvojou úlohou obslúžiť všetkých hostí v podarené zvieracie reštaurácii. Daj sa do práce a skvele sa zábavou. Nezabudni o hre povedať svojim kamarátkam. Penguin Diner 2 si určite pridáš medzi Obľúbené hry.

 
84%
Hra - Penguin Diner
Video sa načíta

Fantastická a chytľavá hra Penguin Diner Vás zavedie na Antarktídu, kde sa smelý tučniak rozhodol podnikať vo vlastnej reštaurácii. Podarí sa mu zvládnuť všetky úskalia, ktorá sa v tomto biznise objavia alebo zlyhá hneď na začiatku? To záleží len na Vás! Zariaďte si reštauráciu podľa svojho, vylepšujte obsluhu a dúfajte, že sa tam hosťom bude páčiť a hlavne chutiť! Nezabudni skúsiť aj druhý diel .