Reštaurácia

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Dwarfs Menu
Video sa načíta

V hre Dwarfs Menu sa staneš majiteľkou reštaurácie pre trpaslíkov. Dokážeš im navariť a tiež ich dobre obslúžiť? Je nutné, aby si zvládla aj väčší nápor, kedy reštauráciu navštívi viac hostí naraz.

 
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video sa načíta

Práca v reštauračnom prostredí nie je jednoduchá. Dokážete uspokojiť všetkých zákazníkov, podľa ich predstáv? Dajte si pozor aj na odpadky, ktoré počas prevádzky vznikajú. Za zarobené peniaze môžete kúpiť nové druhy pokrmov.

 
72%
Hra - Panda Restaurant 2
Video sa načíta

Dokážete sa postarať v hre Panda Restaurant 2 o chod celej reštaurácie? Za zarobené peniaze si môžete kúpiť nové druhy pokrmov. Dokážete splniť priania všetkých zákazníkov a správne ich obslúžiť?

 
76%
Hra - Anns Restaurant
Video sa načíta

Postarať sa o všetkých hostí v reštaurácii je úlohou v hre Anns Restaurant. Dokážete si poradiť so všetkými objednávkami a kmitať tak rýchlo, aby nikto z hostí nebol dlho bez jedla?

 
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta

Scooby si otvoril novú reštauráciu, z ktorej chce urobiť tú najlepšiu zo všetkých. Avšak aby sa mu to podarilo, potrebuje vašu pomoc s obsluhou zákazníkov, podávaní jedál a s usádzaním hosťov. Každý deň musíte zarobiť určitý počet peňazí, zo zvyšných si môžete do reštaurácie zakúpiť niečo nové.

 
51%
Hra - Jennifer Rose Pizzeria Love
Video sa načíta

Rosy sa zamestnala ako čašníčka v novej reštaurácii. Jej úlohou je obsluha hostí, avšak zároveň sa musí venovať svojmu priateľovi. Dokážete všetko stihnúť?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

92%
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video sa načíta

Pomôžte Jennifer s chodom jej vlastnej reštaurácie na divokom západe. Vašou úlohou je, aby ste sa postarali o hostí, ktorí navštívia vašu reštauráciu. Dokážete sa o nich postarať a zarobiť veľa peňazí?

 
72%
Hra - TeenaS Resort
Video sa načíta

Práca v reštaurácii nie je jednoduché. Vyskúšajte si, aké je obsluhovať niekoľko ľudí naraz. Nikoho nesmiete nechať dlho čakať, pretože inak môže zákazník odísť nespokojný. Dokážete si poradiť s plnou reštauráciou?

 
74%
Hra - Jennifer Rose: Snack Bar
Video sa načíta

Jenifer sa rozhodla, že si vytvorí vlastnú pobočku s chutným občerstvením. Pomôžete jej s obsluhou zákazníkov a varením, aby každý zákazník dostal to, čo si zažiadal? Za zarobené peniaze si môžete vylepšiť kuchyňu alebo vybrať nové oblečenie.

 
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video sa načíta

Dokážete pomôcť Dore s chodom reštaurácie, ktorú si založila? Treba jej pomôcť s obsluhovaním hostí, ich usadením a samozrejme rozhadzovaním objednávok. Na konci dnes môžete zarobené peniaze investovať do vylepšenia reštaurácie.

 
82%
Hra - Love Burger
Video sa načíta

Staňte sa majiteľom reštaurácie s rýchlym občerstvením a pokúste sa splniť objednávku nepríjemného pána s jeho ženou, ktorý k vám prišli na Valentína. Vymyslite teda spôsob, ako im naservírovať jedlo, ktoré si objednali.

 
77%
Hra - The One Fork Restaurant DX
Video sa načíta

Staňte sa majiteľom reštaurácia, ktorá disponuje len jednou vidličkou v tejto zaujímavej postrehovej hre. Postupne k vám budú prichádzať nový a nový zákazníci, medzi ktorými musíte vidličku presúvať tak, aby sa každý najedol a všetci boli spokojní.

 
81%
Hra - Diner Chef 4
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov vo vlastnej reštaurácii! Každý zákazník má iné chute a každé jedlo budete pripravovať inak. Všetky jedlá nájdete v chladničke a niektorá z nich možno pripraviť tepelnou úpravou a niektoré stačí len ako studená. Každý spokojný zákazník vám zanechá sprepitné.