Reštaurácia

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Sandwich Baker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde máte vlastnú reštauráciu a pripravíte sendviče. Každý zákazník má rád ďalší sendvič, niektoré sú jednoduché a nejaké zložité. Musíte sa uistiť, že sendvič je pripravený a pripravený rýchlo, inak nebudete mať bonus.

 
90%
Hra - Café Panic
Video sa načíta

Práca čašníka nieje len taká jednoduchá. V novej hre Café Panic si vyberiete za akú postavu chcete hrať a skúsite si na 40 dní/levelov aké to je. Ponáhľajte sa aby nikto dlho nečakal a zarobte čo najviac peňazí.

 
84%
Hra - Burger Truck Frenzy USA
Video sa načíta

Hamburgery vždy uspokoja chute vašich zákazníkov. Kľúčová je ale aj rýchlosť obsluhy. Budete musieť rýchlo zhromažďovať suroviny, sledovať recepty hamburgerov a zbierať mince za každú dokončenú objednávku. Šťastní zákazníci vám dávajú viac mincí, ale nešťastní z reštaurácie odchádzajú! Dokážete dokončiť všetkých 30 etáp a stať sa šampiónom?

 
80%
Hra - Yukiko's Sushi Shop
Video sa načíta

Yukiko 's Sushi Shop je skvelá obsluhovacia hra, kde budete mať vlastný japonský sushi obchod. Budú k vám chodiť zákazníčky, ktoré budú chcieť rôzne druhy sushi a vy im budete musieť vyhovieť. Postupne za zarobené peniaze budete kupovať viac a viac ingrediencií a tým pádom budete zarábať viac a viac peňazí.

 
70%
Hra - Avocado Toast Instagram
Video sa načíta

V hre Avocado Toast Instagram si budeš pripravovať pokrm z avokáda. Najprv ho pekne očistíš, potom ho spracuješ a nakoniec ho natrieš na chleba. Ešte predtým než to vyfotíš a dáš na instagram, tak pridaj svoju obľúbenú zeleninu.

 
82%
Hra - Pizza Challenge
Video sa načíta

V hre Pizza Chellenge bude mať za úlohu piecť pizzu. Na začiatku vždy dostaneš cesto s paradajkovým základom a tvojou úlohou bude dať na pizzu ďalšie suroviny tak, aby vyzerali dobre a hlavne aby pizza porotcom chutila.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Mermaid Coffee Shop
Video sa načíta

Mermaid Coffe Shop je skvelá obsluhovacia hra, v ktorej budeš mať za úlohu pripravovať a predávať kávu. Začneš nákupom surovín, z ktorých potom urobíš prvú kávu. Za zarobené peniaze kúpiš ďalšie suroviny a budeš robiť viac a viac káv.

 
88%
Hra - Top Burger
Video sa načíta

V hre Top Burger si môžeš vyskúšať, aké by to bolo vlastniť reštauráciu s burgermi. Budú k tebe chodiť rôzni zákazníci, ktorí chcú rôzne pripravené hamburgery. Trúfneš si otvoriť a obslúžiť všetkých zákazníkov?

 
76%
Hra - Ice Cream Making
Video sa načíta

Čo tak si dať po Vianociach zmrzlinu? V hre Ice Cream Making si ju môžeš pripraviť úplne podľa svojich predstáv. Začneš dobrým sirupom, pridáš čerstvé ovocie, vyberieš kornútok a môžeš sa do zmrzliny s chuťou pustiť.

 
78%
Hra - Restaurant Makeover Html5
Video sa načíta

V hre Restaurant Makeover na teba čaká špinavá reštaurácia s rozbitým riadom. Tvojou úlohou bude pomôcť jej majiteľke s upratovaním a opravou všetkých rozbitých vecí. Až to budeš mať, tak sa budeš môcť podieľať na novej výzdobe.

 
80%
Hra - Burger Chef Restaurant
Video sa načíta

V hre Burger Chef Restaurant sa staneš šéfkuchárom vyhlásenej reštaurácie na hamburgery. Tvojou úlohou bude pripraviť najviac burgrov za deň, aby si splnila denný limit. Za každý burger dostaneš peniaze a na konci dňa sa uvidí, či si zarobila dosť alebo nie.

 
85%
Hra - Biggest Burger Challenge
Video sa načíta

V hre Biggest Burger Challenge na teba čaká mäso, zelenina a ďalšie prílohy na to, kým z nich urobíš burgre. Na výber máš dva varianty hry - Challenge a voľnú ruku. V challenge musíš robiť burgre podľa návodu a za každý dobre urobený burger dostaneš dobre zaplatené.

 
80%
Hra - Chopstick Cooking
Video sa načíta

Dnes budeš mať za úlohu pripravovať lahodné hamburgery v hre Chopstick Cooking! Tvojou úlohou bude odchytiť správne ingrediencie vo vzduchu a nasmerovať ich na tanier. Až budeš mať hotový prvý hamburger, môžeš začať prijímať ďalšie objednávky.