Jedlo

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

78%
Hra - Rie's Recipe: Devil's Food Cake
Video sa načíta

Zahrajte si skvelú hru, v ktorej si upečiete koláčiky. Ako prvé si musíte nachystať všetky potrebné ingrediencie. Následne ich všetky zmiešate dohromady. Nakoniec dáte piecť cesto a koláčiky máte hotové.

 
71%
Hra - Chinese Food Cooking
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať šikovnej čínskej kuchárke. Na začiatku dôjde vedúci s receptom a vašou úlohou si bude dobre prezrieť tieto obrázky, aby ste vedeli, čo máte hľadať. Navyše ste obmedzený časom a navyše, keď sa pomýlite mnohokrát, tak musíte začať znova.

 
84%
Hra - Serena's Sea Food Frenzy
Video sa načíta

Serena sa rozhodla, že si urobí nový stánok s rybami. Má rada morské jedlá a tiež ich vie výborne pripravovať. Dneska si otvorí svoj ​​stánok na pláži a vašou úlohou jej bude pomôcť predať čo najviac rýb a zarobiť čo najviac peňazí.

 
72%
Hra - Food panda
Video sa načíta

Veľa zábavy, ale aj napínavých momentov, Ti prinesie hra Food panda. Musíš vždy presunúť kamene tak, aby sa dostala panda k obrázku s jedlom. Kým sa Ti to nepodarí, nepostupuješ do ďalšieho kola.

 
73%
Hra - Fast Food Memo
Video sa načíta

Precvičte si svojou pamäť v tejto hre, kde bude vašou úlohou spojiť rovnaké obrázky k sebe. Budú to pochúťky z fast foodu, ktoré musíte hľadať. Budete obmedzený časom, takže sa nesmiete zdržovať.

 
58%
Hra - Pregnant Angela Food Shopping
Video sa načíta

Angela je tehotná a cíti sa unavene, preto by potrebovala tvoju pomoc s nákupom surovín a samotným varením, aby prekvapila svoju rodinu chutným obedom. Pomôžeš jej?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Fast Fast Food
Video sa načíta

Podarí sa vám v tejto obsluhovacej hre dodať jedlo k čo najväčšiemu počtu zákazníkov? Vašou úlohou bude stláčať jednotlivé klávesy podľa toho, čo si daný zákazník praje. Dávajte si pozor na časový limit.

 
68%
Hra - Lisa Food Shop
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou predať čo najviac jedla v tomto fast foode. Obslúžte čo najrýchlejšie všetkých zákazníkov a získajte čo najviac peňazí.

 
69%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video sa načíta

Dokážete ukradnúť čo najviac jedla pred Oggym? Alebo tiež ho ochrániť pred škodíkmi, záleží na tom, za koho budete hrať.

 
70%
Hra - Perfect Cake Master
Video sa načíta

V hre Perfect Cake Master bude tvojou úlohou upiecť a ozdobiť tortu. Na pečenie dostaneš návod, takže sa nemusíš báť, že by si na niečo zabudla. Pri zdobení však už budeš mať voľnú ruku a tak záleží len na tvojom ume, ako bude nakoniec torta vyzerať.

 
82%
Hra - Eliza Mood Swings
Video sa načíta

V hre Eliza Mood Swing bude tvoje okolie pomáhať Elze s jej náladovosťou. Najskôr si zatočíš na bicykli "šťastie" a podľa toho čo ti vyjde, tak zvolíš následne zodpovedajúcu starostlivosť. Podarí sa ti dať Elzu zase späť do poriadku?

 
80%
Hra - Princess Food Court
Video sa načíta

V hre Princess Food Court budeš mať za úlohu najskôr pripraviť a vyrobiť tortu, nápoj, žemľu na hamburger a nakoniec toasty. Potom to všetko naservíruješ princeznám a tie potom ohodnotia, ako sa ti to podarilo.

 
80%
Hra - Chopstick Cooking
Video sa načíta

Dnes budeš mať za úlohu pripravovať lahodné hamburgery v hre Chopstick Cooking! Tvojou úlohou bude odchytiť správne ingrediencie vo vzduchu a nasmerovať ich na tanier. Až budeš mať hotový prvý hamburger, môžeš začať prijímať ďalšie objednávky.