Nakupovanie v obchode

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Shopaholic Hollywood
Video sa načíta

Je tu ďalšia hra zo série Shopaholic! Tentoraz sa ocitneš v slávnom Hollywoode. Dostávaš pozvánky na rôzne večierky a tvojou úlohou je nakúpiť a obliecť si oblečenie tak, aby si na večierok zapadla. Utrácaj, rozmaznávaj sa a užívaj si život ako hviezda! V každej úrovni máte možnosť pracovať. V prvej úrovni to je napríklad v Star Tours.

 
91%
Hra - Douchebag's chick
Video sa načíta

V tejto srandovnej hre hráte za škaredú slečnu, ktorá chce byť krásna. Najskôr jej cez internet nájdite prácu, aby ste mohli zarábať peniaze. Potom môžete za zarobené peniaze chodiť nakupovať oblečenie, topánky a šperky. Môžete chodiť aj na plastiky, liposukciu, make up a ďalšie veci. Hra je tak prehnaná, že sa od smiechu potrháte.

 
85%
Hra - Princess Shopping
Video sa načíta

Barbie dostala pozvánku na plesť a preto sa musí pripraviť. Potrebuje nakúpiť krásne šaty, topánky a doplnky. V obchode je veľa vecí a preto musíte mať veľký postreh,aby ste ich našli do časového limitu. Myslíte si, že to stihnete?

 
75%
Hra - Shopaholic London
Video sa načíta

Shopaholic London je jedna zo sérií hier Shopaholic, kde budete nakupovať a prezentovať svoje oblečenie. Pred nákupom si musíte prečítať pozvánku, v ktorej je jasné uvedené, akej značky musíte mať oblečenie. V daných obchodoch musíte nakúpiť a skombinovať oblečenie tak, aby nie len ladilo ale aj dodržiavalo všetky pravidlá. Po splnení nákupu, sa môžete ísť na párty predviesť.

 
75%
Hra - Shopaholic: Rio
Video sa načíta

Super hra, v ktorej budete nakupovať oblečenie a zúčastníte sa rôznych akcií. Na nákupy však potrebujete peniaze, ktoré získate raz za deň prácou. Pracovať budete sprievodcu. Následne môžete nakupovať rôzne oblečenie a nepotrebné kúsky predávať. Môžete sa zúčastniť rôznych akcií, kde však musíte dodržiavať určitý dress code.

 
56%
Hra - Brain Spa 2
Video sa načíta

Teraz skúste trochu precvičiť svoj mozoček v matematickej hre. Ste žena na nákupe v supermarkete a máte len obmedzené financie, ktoré však chcete do haliera minúť. Čo kúpite? Podmienkou je, že z každého regálu musíte kúpiť minimálne jeden výrobok. Môžete sa len 3x pomýliť, potom vás z obchodného domu vynesú ...

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

100%
Hra - Shopaholic Paris
Video sa načíta

Chodíte radi po nákupoch? A čo pomôcť s nákupmi mladej dievčine v tejto flash hre? Najskôr však musíte zájsť ku kaderníkovi pre nový účes a do zlatníctva pre krásny šperk. Navštíviť môžete tiež obchody s obuvou a niekoľko módnych butikov. Nezabudnite, že ani virtuálne peňaženka nie je bezodná, ale potom čo si nových vecí dostatočne užijete, môžete ich opäť predať. V tejto hre bohužiaľ nie je podnik, kde by sa dalo pracovať. Možno tu iba predávať už nakúpený tovar.

 
68%
Hra - Personal Shopper 4
Video sa načíta

V tejto hre sa ocitáte v obchodnom dome. Rozhodli ste sa nakupovať, ale niektoré veci sa Vám počas nakupovania stratili. Vy ich budete musieť nájsť. V dolnej časti obrazovky máte malú nápovedu. Zbierajte taštičky, ktoré môžete využiť.

 
71%
Hra - Make Cheese Enchiladas
Video sa načíta

Jesť výborné mexickej kukuričné ​​placky s čiže je predsa gurmánsky pôžitok. A čo potom, keď si ich môžete pripraviť v tejto hre predovšetkým pre dievčatá sami. Bežte nakúpiť potrebné suroviny do obchodu, vráťte sa domov a dajte sa do diela!

 
73%
Hra - Paris Shopping Spree
Video sa načíta

Paríž je prekrásne mesto ležiace na rieke Seine. V tejto hre sa do hlavného mesta Francúzska pozrieme spoločne s dievčaťom menom Ashley. Ashley sa vydala do Paríža na výlet a nakupuje oblečenie a suveníry. Posledný deň pobytu v Paríži musí ponáhľať. Pozrite sa spoločne do Galérie Lafayette, Eiffelovej veže a na Champs Elysee.

 
93%
Hra - Super Shopping
Video sa načíta

Milujete nakupovanie, chodenie do fitness centier a podobné vymoženosti dnešnej doby? Neváhajte a vyrazte do víru veľkomesta! Nakupujte prekrásne modely, ktoré si potom môžete doma zavesiť do svojej šatne alebo si ich rovno vziať na seba. Vytvorte si svoje vlastné outfity alebo jednoducho len noste to, čo sa Vám práve páči.

 
96%
Hra - Shopaholic Hawai
Video sa načíta

Tiež milujete nakupovanie? A ktorá dievča nie? Na začiatku tejto super hry si vyberte vám najsympatickejšie dievča zo šiestich ponúkaných, pomenujte ju, určite jej vek a vyberte obrázok, ktorý sa vám bude najviac páčiť. Potom vás čaká ešte príjemnejšie práce, a to míňanie. Postupne prejdite všetky obchodíky pri pláži a útraty, čo máte, aby ste vytvoriť skvelý outfit. Nezabudnite sa ale pozrieť, aký prvok musí obsahovať. Až bude vaše dielo kompletné, môžete si ho prezrieť a uložiť. Peniaze si môžete zarobiť tak, že budete pracovať v obchodoch Burger Restaurant, Fruity Fizz alebo robiť záchranára (Life Guard).

 
69%
Hra - Super Manager
Video sa načíta

Aby sa z teba stal ozajstný super manažér, musíš predávať naozaj veľa produktov. Nakupuj a predávaj, pričom samozrejme najdôležitejšie bude zisk, pretože to je hlavná náplň tvojej práce ako manažér. Dbaj na to, aby sa vždy na pultoch nachádzalo dostatočné množstvo tovaru. Vylepšuj kvalitu predávaného tovaru!