Shopaholic

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Shopaholic Hollywood
Video sa načíta

Je tu ďalšia hra zo série Shopaholic! Tentoraz sa ocitneš v slávnom Hollywoode. Dostávaš pozvánky na rôzne večierky a tvojou úlohou je nakúpiť a obliecť si oblečenie tak, aby si na večierok zapadla. Utrácaj, rozmaznávaj sa a užívaj si život ako hviezda! V každej úrovni máte možnosť pracovať. V prvej úrovni to je napríklad v Star Tours.

 
75%
Hra - Shopaholic London
Video sa načíta

Shopaholic London je jedna zo sérií hier Shopaholic, kde budete nakupovať a prezentovať svoje oblečenie. Pred nákupom si musíte prečítať pozvánku, v ktorej je jasné uvedené, akej značky musíte mať oblečenie. V daných obchodoch musíte nakúpiť a skombinovať oblečenie tak, aby nie len ladilo ale aj dodržiavalo všetky pravidlá. Po splnení nákupu, sa môžete ísť na párty predviesť.

 
75%
Hra - Shopaholic: Rio
Video sa načíta

Super hra, v ktorej budete nakupovať oblečenie a zúčastníte sa rôznych akcií. Na nákupy však potrebujete peniaze, ktoré získate raz za deň prácou. Pracovať budete sprievodcu. Následne môžete nakupovať rôzne oblečenie a nepotrebné kúsky predávať. Môžete sa zúčastniť rôznych akcií, kde však musíte dodržiavať určitý dress code.

 
100%
Hra - Shopaholic Paris
Video sa načíta

Chodíte radi po nákupoch? A čo pomôcť s nákupmi mladej dievčine v tejto flash hre? Najskôr však musíte zájsť ku kaderníkovi pre nový účes a do zlatníctva pre krásny šperk. Navštíviť môžete tiež obchody s obuvou a niekoľko módnych butikov. Nezabudnite, že ani virtuálne peňaženka nie je bezodná, ale potom čo si nových vecí dostatočne užijete, môžete ich opäť predať. V tejto hre bohužiaľ nie je podnik, kde by sa dalo pracovať. Možno tu iba predávať už nakúpený tovar.

 
96%
Hra - Shopaholic Hawai
Video sa načíta

Tiež milujete nakupovanie? A ktorá dievča nie? Na začiatku tejto super hry si vyberte vám najsympatickejšie dievča zo šiestich ponúkaných, pomenujte ju, určite jej vek a vyberte obrázok, ktorý sa vám bude najviac páčiť. Potom vás čaká ešte príjemnejšie práce, a to míňanie. Postupne prejdite všetky obchodíky pri pláži a útraty, čo máte, aby ste vytvoriť skvelý outfit. Nezabudnite sa ale pozrieť, aký prvok musí obsahovať. Až bude vaše dielo kompletné, môžete si ho prezrieť a uložiť. Peniaze si môžete zarobiť tak, že budete pracovať v obchodoch Burger Restaurant, Fruity Fizz alebo robiť záchranára (Life Guard).

 
65%
Hra - Sunshine Shopaholic
Video sa načíta

V tejto hre si zahráš na závislákov na nakupovanie čiže shopoholika. Vyber si charakter, ak chceš byť dievča alebo chlapec, a potom už sa vydaj naprieč mestom na nákupy. Je to jednoduché, proste choď a zbieraj všetko, čo je opatrené cenovkou. Ale dávaj pozor! Po meste ťa hľadá tvoj miláčik a snaží sa ti v tvojej nakupovacie mánii zabrániť, tak ak nechceš dostať prietrž nakupovanie, musíš sa mu v každom prípade vyhnúť. Tak hraj a nakup za čo najviac peňazí! Ovládanie šípky - pohyb

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

69%
Hra - Confessions of a Shopaholic Dress Up
Video sa načíta

Vyrazíte Ak s kamarádkama na nákupy, je nutné, aby ste sa na to riadne pripravili. Ak chcete celý deň lietať po obchodoch, je nutné, aby ste mali pohodlné oblečenie a topánky, ktoré Vás rozhodne nebudú nikde tlačiť. Obliekačky sú senzačné v tom, že môžete vyskúšať nespočet kombinácií oblečenia, anižbyste sa museli skutočne stále prezliekať. Oblečte slečnu do suprového topu a krátke sukne. A ako správna shopaholička musí mať pri sebe tašku s kúpeným úlovkom.

 
98%
Hra - Shopaholic Models
Video sa načíta

Vyber si modelku a vydajte sa spoločne nakupovať. Vyplň jej meno, vek a znamenie zverokruhu. Na nákupy dostaneš obmedzený rozpočet, takže dávaj pozor, čo si pořizuješ. Vyberaj všetky potrebné predmety, aby z modelky urobili potrebnú mačku. Roztoč si svoje denné koleso šťastia a zistíš, čo si máš kúpiť. Peniaze môžete zarobiť tak, že navštívite nasledujúce podniky a budete v nich pracovať - Pretty Pictures, Fit'n Fab a Vital Vitamins.

 
83%
Hra - Shopaholic Milan
Video sa načíta

Je tu ďalší diel super nakupovacej hry, tentoraz z módnej metropoly Milána. Prejdite si spolu so slečnou, ktorú si na začiatku vyberiete, všetky luxusné obchody s krásnymi topánkami, kabelkami, šperkami a samozrejme tým najlepším oblečením. Tak už na nič nečakajte a vydajte sa do ulíc ;) Peniaze môžete zarobiť tak, že navštívite nasledujúce podniky a budete v nich pracovať - Coffe Bar, Pizza! a Catwalk Models.

 
98%
Hra - Shopaholic New York
Video sa načíta

Baví ťa nakupovanie, ale otec ti nechce požičať svoju kreditku? Žiadny strach, nakupovanie si užiješ do sýtosti v tejto podarené hre. Vyber si postavu, ktorá sa ti páči, alebo ktorá sa ti podobá a hor sa do ulíc! V obchodoch si môžeš kúpiť krásne šaty, topánky, kúp si nový účes, make-up - čaká to len na teba! Tak neváhaj a do toho! Peniaze môžete zarobiť tak, že navštívite nasledujúce podniky a budete v nich pracovať - Coffe a Bagels, NY Law Office a TOP Models.

 
97%
Hra - Shopaholic Christmas
Video sa načíta

Blížia sa Vianoce a na taký sviatok je potrebné sa obliecť. Vyrazte do Paríža a užívajte si nákupy. Vyberte si postavičku, dajte jej meno, nezabudnite na kreditnú kartu a hurá na nákupy. Nakupujte šperky, topánky, kabelky, šaty a nezabudnite si zájsť ku kaderníkovi. Ale pozor, na každý deň máte obmedzený rozpočet. V tejto hre bohužiaľ nie je podnik, kde by sa dalo pracovať. Možno tu iba predávať už nakúpený tovar.

 
81%
Hra - Shopaholic Real Makeover
Video sa načíta

Zahrajte si skvelú hru, v ktorej budete mať za úlohu pripraviť slečnu na večernej akcii. Očistite ju prvýkrát tvár a Soberte obočie. Ďalšia na rade je líčenie, rúž, očné tiene, umelé riasy a podobne. Nakoniec vyberte tie správne šaty a doplnky.

 
83%
Hra - Shopaholic Beach Models
Video sa načíta

Ďalšia hra zo série Shopaholic! Tentoraz je témou pláž a podľa toho vyzerá aj väčšina oblečenia. Plavky, kraťasy, tielka, nepreberné množstvo doplnkov, to všetko tu môžeš stretnúť. Nakupuj oblečenie podľa toho, aby si spĺňala dresscode na párty, na ktorú ti práve príde pozvánka. Vyhľadávacie tlačidlo ti pomôže orientovať sa, čo v ktorom obchode majú, psík v šatníku ti ​​zase pomôže s tvojimi vecami. Ak budeš mať málo peňazí, vydaj sa pracovať do cukrárne. Budeš na miestnej pláži slávna?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)