Shakes a Fidget

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného komiksu od autorov Oscara Pannier a Marvina Clifforda . Tento komiks bol pôvodne paródiou na online hru World of Warcraft a vychádzal v nemčine . Hlavnými postavami komiksu bol Fidget , ľahko nemotorný kúzelník , ktorý na svojich cestách narazia na rovnako nemotorného bojovníka Shakes . Obaja sa potom vydajú hľadať čarovnú lysohlávky , ktorá svojmu majiteľovi zaručí nevídanú moc .

Samotná hra potom nie je nijak ťažká . Na začiatku si vyberiete svet , na ktorom chcete hrať a povolania Vašej postavy . Povolania sú tu celkom tri - lukostrelec , kúzelník a bojovník . Po vybraná povolania si budete môcť vyladiť postavu . Vybrať si môžete jednu z 8 rás , medzi ktoré patrí človek , elf , trpaslík , gnome , ork alebo démon . Po vybraní postavy si ju môžete vzhľadovo upraviť podľa seba , alebo si ju vylosovať .

Akonáhle sa dostanete do samotnej hry , tak sa ničoho nebojte , menu je veľmi jednoduché a prehľadné . Zo začiatku Vás najskôr bude zaujímať krčma , kde môžete získať jeden z 3 úloh alebo si napríklad zahrať hľadanie kocky . V krčme teda môžete získať skúsenosti , peniaze , hubky alebo predmety . Pokiaľ práve nehráte , treba v noci , môžete sa ujať hliadky a pracovať . Za získané peniaze potom navštívte zbrojnici alebo obchod s kúzelnými predmetmi .

 

Hlavné funkcie a vlastnosti:

  • Jednoduché ovládanie
  • komixovej spracovanie
  • Rôznorodé úlohy
Image galery
Image 1

Image 1

Image 2

Image 2

Súhrnné informácie
Autor:Playa Games GmbH
Domovská stránka:http://www.sfgame.cz/
Operačný systém:Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit