Hry pre 2

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

100%
Hra - Fireboy and Watergirl ep. 2
Video sa načíta

Ohnivý chlapec a vodné dievča sa predstavujú v druhej epizóde hry Fireboy and Watergirl, ktorá nesie podtitul The Light Temple . Dostaneš pred seba celý rad úrovní, v ktorých sa pokúsiš prísť na logické riešenie problému. Dievčatkom pohybuješ klávesami A, W a D, zatiaľ čo chlapec sa pohybuje smerovými šípkami.

 
96%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta

Veľmi zábavná hra, ktorá umožní hru aj pre viacerých hráčov. V tomto diele si zahráte za zmrzlinu, ktorá má za úlohu pozbierať čo najviac ovocia. Pri hre sa musíte vyhnúť aj příšerkám, ktoré sa Vám snažia ublížiť. Môžete im však do cesty stavať ľadovej stene alebo ich naopak rozbíjať.

 
87%
Hra - Elsa vs Barbie Fashion Contest
Video sa načíta

Zahrajte si dievčenskú hru pre dvoch a dokážte, že máte lepší štýl než vaša súperka. Vybrať si môžete Elsu alebo Barbie.

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Pejsek a kočička
Video sa načíta

Pes a mačka, dvaja nerozluční súperi, sú hlavní hrdinovia v tejto hre, ktorú môžete hrať proti počítaču alebo proti inému hráčovi. Každý stojí na inej strane plotu a úlohou je hádzať predmety cez plot a snažiť sa zasiahnuť protihráča. Kto má viac zásahov, vyhráva. V hre môžete voliť 3 úrovne obtiažnosti.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - High School Cheerleader
Video sa načíta

Hra High School Cheerleader je výbornou kombináciou postrehovej a tanečné hry. Vyber si postavu, ktorá ti je sympatická, kopíruj pohyby kapitánky tímu roztlieskavačiek a zaujmi prizerajúci publikum! Vystačí ti k tomu šípky na klávesnici, vďaka ktorým zažiješ skvelú zábavu a treba sa aj naučíš vynikajúce tanečné zostavu!

 
59%
Hra - Sock Pony Race
Video sa načíta

Hra pre dvoch hráčov, ktorá vás pobaví nielen svojim grafickým spracovaním. Každý z vás osedlá jedného koňa a môžete začať pretekať. Hru obaja hráči ovládajú na jednej klávesnici a to pohodlne šípkami alebo písmenami. Nie je to len tak, v ceste máte veľa prekážok, ktoré treba prekonať pomocou Enter alebo medzerníka.

 
66%
Hra - Battle Chess
Video sa načíta

Hra Battle Chess je logickou hrou pre všetkých milovníkov šachu. Vyber si z rôznych obtiažností, ktoré ti hra ponúka a poraz počítač! Všetky ťahy sa zapisujú do histórie hry, takže sa môžeš postupne poučiť zo svojich chýb a zlepšiť sa v skvelej, logickej hre šach! Tak nenechaj počítač vyhrať!

 
49%
Hra - Beat Battle
Video sa načíta

Bojujte podľa tónov hudby! Vyberajte pohyby svojho bojovníka hraním zobrazených hudobných tónov. Stláčajte zobrazená písmená, čím lepšie sa podľa vzoru trafíte, tým viac škody váš bojovník narobí. Pre bránenie stláčajte správne klávesy. Hru môžete hrať sami proti počítaču alebo sa dohodnite s kamarátom a môžete hrať na jednej klávesnici.

 
77%
Hra - Kulečník
Video sa načíta

Ak radi hráte biliard, tak tu je niečo pre vás! Na stole sa nachádza pätnásť farebných gúľ a jedna biela. Cieľom každého hráča je dostať do dier svoju sadu gulí (buď 1-7 alebo 9-15) a potom loptičku s číslom 8. Prvý hráč, ktorému sa to podarí vyhral hru. Ak trafíte do diery guľu s číslom 8 skôr, než na konci hry, prehráte.

 
59%
Hra - Blob Wars
Video sa načíta

Získajte kontrolu na hracej ploche! Útočte na nepriateľov a konvertujte ich kvapky na svoju stranu. Pravidlá hry sú jednoduché. Môžete sa presunúť na susedné miesto alebo môžete skočiť na prázdne miesto o štvorček vedľa. Členov svojho tímu vyberáte kliknutním myši. Hra vám bude zobrazovať všetky možné ťahy.

 
74%
Hra - Bowling
Video sa načíta

Chodíte radi na bowling? Máme pre vás skvelý trenažér. Táto flash hra vám môže pomôcť vyšperkovať vrh guľou a poraziť všetkých priateľov (i nepriateľov). Hra je veľmi jednoduchá, ovláda sa myškou a ľavým klikom. Najskôr zamerajte, stlačte kľučiek, a čím rýchlejšie bude pohyb myšou dopredu a pustenia kľučku, tým rýchlejšie gule poletí, a tým väčšiu máte šancu na zhodenie všetkých kuležek.