Viac hráčov na 1 PC

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Goodgame Disco
Video sa načíta

V hre Goodgame Disco sa staneš manažérom jedného zapadnutého diskokluby. Tvojou ťažká úloha je povzniesť slávu klubu a vytvoriť z neho najnavštevovanejšie diskotéku v celom kraji.

 
74%
Hra - Puzzle Freak
Video sa načíta

Puzzle Freak je pekne spracovaný mix stolové hry a logických hádaniek. Na hracom poli vás čakajú políčka, pod ktorými sa skrýva jedna z celkom 14 logických úloh. Podľa toho, ako rýchlo úlohu vyriešite, sa vám pripočítajú body k IQ. Hru samozrejme vyhrá nejbystřejší hráč.

 
77%
Hra - Paradise Battle
Video sa načíta

Hrala si niekedy klasickou a dnes už legendárny hru Worms? Ak nie a vôbec ti táto hra nič nehovorí, tak skús túto jednoduchšiu verziu. Určite si ju oblíbíš. Je to taká milá akcia s červíkov :)

 
90%
Hra - Balloono Plus
Video sa načíta

Balloon Plus patrí medza rozsiahlejšie online hry. Dostaneš k dispozícii malú opičku, s ktorou si zahráš na ničiteľa okolia. Musíš za pomoci explozívnych balónikov vyhadzovať do vzduchu rôzne prekážky. Musíš zlikvidovať všetkých nepriateľov. Niektoré prekážky nemožno odstrániť, iné môžeš zničiť úplne jednoducho.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Tug the Table
Video sa načíta

Parádna hra, s ktorou sa môžete zabaviť na dlho dobu a to dokonca aj vo dvoch hráčoch. Vašou úlohou bude pretiahnuť súpera za bielu čiaru a to 5x.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

77%
Hra - Goodgame Poker
Video sa načíta

Máš rada poker a vieš ho hrať? Tu si totiž môžeš zahrať poker s pravými hráčmi! Na začiatku si vytvor svoju postavu, dostaneš pridelené žetóny a môžeš začať. Pomôže ti šťastie, alebo budeš musieť uplatniť svoje herné umenie?

 
96%
Hra - Bad Eggs Online 2
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie tejto hry, na ktorú ste sa tak tešili! Rovnako ako v prvom dieli budete hrať za ostrieľané vajíčko. Hra je kompletne online, takže môžete hrať ako hosť alebo sa zaregistrovať a tvoriť aliancie a bojovať bok po boku s priateľmi. Keď budete dobrým strelcom, môžete rýchlo nabrať nové levely. Stanete sa tým najlepším bojovníkom?

 
70%
Hra - Fart king Bros
Video sa načíta

Hlavne veľa zábavy si užijete pri hre Fart king Bros. Cieľom je pomôcť dvom malým černoškom, aby našli zostávajúce diely svojho totemu. Do vyšších oblastí sa dostanete iba pomocou špeciálnej schopnosti černoškov, ktorou je prdenie.

 
73%
Hra - 2 Souls
Video sa načíta

Chcete pretekať s kamarátmi o to, kto rýchlejšie prebehne bludiskom? Dajte si pozor na zmeny smeru a ovládanie, ktoré môžu znamenať Váš predčasný koniec. Tak kto bude lepší a vyhrá?

 
71%
Hra - Chesssss
Video sa načíta

V hre Chesssss si užijete veľa zábavy a tiež potrápite hlavu. Na hracej ploche môžu naraz hrať až štyria hráči, takže bude veľmi zaujímavé, ako sa partia vyvinie?

 
62%
Hra - Tank Trouble
Video sa načíta

Zaujímavá strieľačka Tank Trouble, ktorá by mohla baviť aj teba. Zmeraj si sily s počítačom a alebo s ďalšími kamarátmi! Nepriateľa síce stačí zasiahnuť len raz, ale tie tiež znesieš iba jediný zásah. Musíš byť rýchla a obratná a všetkým strelám sa vyhnúť.

 
70%
Hra - Big Bird Racing
Video sa načíta

Jednoduchá hra až pre štyroch hráčov na jednom počítači. Každý zo pštrosov (a teda aj hráčov) má svoje "akčné tlačidlo", ktoré používaš, keď chceš niečo urobiť. V každom závode je to niečo trochu iné - jedno stlačenie je vždy skok. Rýchle stláčanie za sebou môže znamenať napríklad plachtenie alebo šprint, záleží na závode.