Biliard

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

77%
Hra - Kulečník
Video sa načíta

Ak radi hráte biliard, tak tu je niečo pre vás! Na stole sa nachádza pätnásť farebných gúľ a jedna biela. Cieľom každého hráča je dostať do dier svoju sadu gulí (buď 1-7 alebo 9-15) a potom loptičku s číslom 8. Prvý hráč, ktorému sa to podarí vyhral hru. Ak trafíte do diery guľu s číslom 8 skôr, než na konci hry, prehráte.

 
88%
Hra - Deluxe Pool
Video sa načíta

Máte radi biliard? Teraz máte šancu zahrať si ho, bez toho aby ste museli do nejakého klubu či krčmičky. Celá hra sa ovláda iba myšou a vašou úlohou sa nastrkať všetky gule do dier. Avšak nie len tak ledabolo, ale v presnom poradí, podľa čísel, ktoré na sebe majú. Ak do diery spadne iná gule, ako má, prídete o body. Snažte sa hru odohrať čo najrýchlejšie, na konci sa vám totiž čas od skóre tiež odpočíta.

 
75%
Hra - Game Team Pool
Video sa načíta

V hre Game Team Pool majú pred sebou dvaja hráči pätnásť loptičiek očíslovaných od jednotky do pätnástky a rozdelených do dvoch skupiniek. Čísla od jednej do siedmich sú plné a od deviatich do pätnástich pruhovaná. K dispozícii tiež je čierna osmička. Cieľom hry je vybrať si skupinku loptičiek a umiestniť ich do dier, potom sa umiestňuje čierna guľa.

 
60%
Hra - Pandemonium Pool
Video sa načíta

Zahrajte si netradičné biliard! Deväť gulí plus jedna navyše čaká len a len na vás. A čo s nimi? No predsa je dostať do dier. A to čo najrýchlejšie, pretože čas beží ... Na začiatku hry si môžete zvoliť tému hry a ocitnúť sa tak napríklad s guľami vo vesmíre, ale tiež si jednoducho môžete vybrať klasickú hru.

 
78%
Hra - Quick Shooting Pool
Video sa načíta

Biliardové hry sú pomerne obľúbené. Cieľom hry Quick Shooting Pool je došťouchat čo najviac gúľ do dier pred vypršaním stanoveného časového limitu. Akonáhle budete mať jednu guľu, dostanete ďalších štrnásť gulí, ktoré musíte umiestniť. Podľa toho, kam kouel umiestnite, dostanete časové bonusy, ktoré vám predĺžia hru.

 
75%
Hra - Real Pool
Video sa načíta

Zahraj si biliard z pohodlia svojho domova a skús obohrať súpera. Pravidlá sú známe, tágom sa rozohrá biela guľa do ostatných a podľa toho, kto akú farbu prvý trafí do diery, tak farebné gule bude mať za úlohu dostávať do dier vo zvyšku hry. Ak si na rade, dvakrát kliknite na tágo a vyber uhol, pod akým chceš do bielej gule šťouchnout, potom nastav, akú silou by to malo byť, a nakoniec stlač tlačidlo strike pre hru.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
64%
Hra - Sheep Pool
Video sa načíta

Tak trošku iný biliard si tu môžete vyskúšať. Pes, ktorý stráži ovečky, ich musí zahnať do domčekov. Celá hra je situovaná na biliardovom stole. Diery sú očíslované, rovnako tak aj ovečky. Vašou úlohou je nahnať ovečky do diery s rovnakým číslom s akým je označená ovečka. Akonáhle skončí ovečka v inej diere, ostatné začnú horieť.

 
69%
Hra - Skill Jam
Video sa načíta

Máte radi biliard? Radi si ho zahráte na počítači? Poďte si vyskúšať svoje schopnosti a zručnosti v hre Pool Jam. Na zahraní všetkých gulí do dier máte obmedzený časový limit - tri minúty. Dole na hernej obrazovke sa vám zobrazuje ukazovateľ sily šťuchať. Snažte sa, aby vám biela guľa neskončila v diere.

 
63%
Hra - Uber Pool
Video sa načíta

Biliard je zaujímavé hra, pri ktorej pomocou dlhého tága umiestňujete biliardové gule do dier, ktoré sú v špeciálnom stole. Než vyrazíte si biliard skutočne zahrať, natrénujte si ťahy tága v tejto hre. Úloha spočíva v tom, dostať všetky gule, okrem bielej, do dier na stole. Nejedná sa o typický stôl. Je menšia a má netradičný tvar.

 
64%
Hra - Crazy Pool 2
Video sa načíta

Uži si 30 úrovní bláznivého biliardu. Pravidlá v tejto hre sú zábavne postavená na hlavu. K tomuto biliardu totiž využiješ teleport, vetrák, zmrazené hracia guľa a ďalšie legrační predmety. Skvele sa bav. Nezabudni do komentárov napísať, ako sa ti hra páči.

 
71%
Hra - Turtle Pool
Video sa načíta

Prebieha sezóna korytnačieho aproximácii. Urobte korytnačky šťastné a nájdite im kamaráta. Použite myš k zrážaniu korytnačiek rovnakej farby k sebe a snažte sa vyčistiť bazén počas jednej minúty. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov dostanete. Ak sa vám podarí jedna strela, dostanete aj body k dobru. Jedná sa o obdobu biliardu.

 
75%
Hra - Pool Profi
Video sa načíta

Biliard má rada veľa ľudí. Ak si ho chcete virtuálne vyskúšať, máte možnosť v tejto hre. Vašou úlohou bude šťuchať všetky červené loptičky do jamiek. Nastavte si smer a rýchlosť bielej gule, načo ju vypustite medzi ostatné. Dokážete správne umiestniť všetky gule zo stola do jamiek? Ukážte svoje schopnosti!

 
73%
Hra - Bubble Pool
Video sa načíta

Biliard je veľmi obľúbenou spoločenskou hrou, ktorú si veľa ľudí zahrá len tak s priateľmi, keď je nuda. Vy si ju môžete natrénovať v tejto hre. Hra sa ovláda pomocou myši. Silu, akú udriete do gule tágom, si každý zvolí sám. Skúste si zahrať hru na čo najmenší počet udretie. Biela guľa nesmie spadnúť do diery.