Bomberman

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Bomberman
Video sa načíta

Bomby môžu byť pekelne nebezpečné, ale na obrazovke monitorov vám od nich nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Hru si môžete užiť sami alebo treba sa živým spoluhráčom na jednom počítači. Ovládanie je popísané na úvodnej obrazovke hry. Po naštudovaní ovládanie vám nič nebráni v začiatku hry. Vyberte si teda počet hráčov a hurá zničiť súpera dômyselným pokladaním bômb!

 
76%
Hra - Bomb it 2
Video sa načíta

Máš rada labyrinty? A to takto bomby? V obyčajnom labyrintu musíš nájsť cestu von, ale v tejto veľmi podarené hre si ju musíš probořit bombami! Ale musíš dávať dobrý pozor na svojich nepriateľov, ktorí obchádzajú okolo! Dokážeš ich odstrániť skôr, než si oni nájdu teba ...? Zbieraj bonusy, body, nič nepriateľov a hlavne sa dobre bav!

 
90%
Hra - Balloono Plus
Video sa načíta

Balloon Plus patrí medza rozsiahlejšie online hry. Dostaneš k dispozícii malú opičku, s ktorou si zahráš na ničiteľa okolia. Musíš za pomoci explozívnych balónikov vyhadzovať do vzduchu rôzne prekážky. Musíš zlikvidovať všetkých nepriateľov. Niektoré prekážky nemožno odstrániť, iné môžeš zničiť úplne jednoducho.

 
86%
Hra - Bomb It 4
Video sa načíta

V hre Bomb It 4 (zo série Bomb it ) si vyber jednu z veselých postavičiek, prepleť sa labyrintom a ak ti niečo stojí v ceste, znič to bombou! Eliminujte svojich nepriateľov, ktorí bránia tvojmu víťazstvo! Nenechaj sa vyradiť z hry! Víťazstvom získaš dôležité body, za ktoré si môžeš nakúpiť oblečenie pre svoju milú postavičku. S touto hrou sa nikdy nebudeš nudiť!

 
79%
Hra - Super Mario Bomb
Video sa načíta

Klasická Bomberman hra s netradičnými postavičkami. Hlavným hrdinom je skvelý Super Mario. Pomocou medzerníka kladie Váš Mario bomby, ktoré po určitej dobe vybuchnú. Pri výbuchu bomby musíte byť samozrejme schovaní, inak bomba zabije aj Vás. Vašimi protivníkmi v tejto hre sú vaši priatelia Luigi, Bowser, a Toad. Cieľom hry je poraziť a zničiť všetkých protivníkov.

 
85%
Hra - Bomb It 3
Video sa načíta

Zničte svojho nepriateľa položením bomby. Nechajte ho vybuchnúť a zvíťazíte. Vo vašej snahe vám budú pomáhať rôzne bonusy (bomba, silné explózie, zrýchlenie, život navyše, štít, spúšťač bômb, neviditeľnosť), zbrane (vodné pištole, raketomet, plameňomet, laser, kladivo, bowlingová guľa, granát) alebo vozidla (auto, motocykel, vznášadlo, kôň). Určite si taky zahraj druhý diel Bomb It a samozrejme aj nový 4. diel tejto hry .

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

75%
Hra - Cute Bomberman
Video sa načíta

V hre Cute Bomberman si malým, roztomilým robotom, ktorý si musí pretĺcť cestu labyrintom, v ktorom však nie je sám! V labyrinte na teba čakajú ďalšie tri nepriatelia, ktorí túžia po tvojom zničenie! Nedopusť porážku! Ak ti stojí nejaká prekážka v ceste, neľútostne ju znič! Zbieraj body a nenechaj sa poraziť ostatnými!

 
74%
Hra - Crazy Bomberman
Video sa načíta

Jednoduchá online hra v štýle Bombermana. Ovládaš panáčika, ktorý kladie balóniky plné vody. Akonáhle položíš balónik, odstup, aby ti nasledujúce vodné výbuch neubralo život. Cieľom je poraziť počítačového protivníka.

 
73%
Hra - Fire and Bombs
Video sa načíta

V hre Fire and Bombs sa ocitneš v úlohe malého roztomilého diablika, ktorý sa musí dostať z labyrintu pomocou bômb a výbušnín a eliminovať svojich nepriateľov, ktorí sa chcú zbaviť teba! Stojí ti niečo v ceste? Vyhoď to do povetria! Môžeš sa zbaviť nepriateľa? Na nič nečakaj a dostaň ho! V tejto hre víťazí iba ten posledný!

 
76%
Hra - Mario Bomb It
Video sa načíta

Opäť jedna z rôznych variácií hier s panáčikom známym ako Mario. Tentoraz sedí v autíčku a pokladá bomby, ktoré ničia bedne na hracej ploche. Na úplnom začiatku si môžete vybrať počet súperov, ktoré budete musieť bombami zničiť. Autíčko s Mariom ovládate pomocou písmen W, A, S, D a medzerníkom pokladáte bomby. Dávajte si veľký pozor, nech bombou nezničíte sami seba. Na hru máte obmedzený čas, takže sa zdržte maximálne len zbieraním bonusových vecí.

 
72%
Hra - Bomb It Man
Video sa načíta

V tejto flashové hre sa stanete bombovým mužom a budete rozdávať bomby doslova na počkanie. Postavičkou pohybujete šípkami a bomby rozdávate medzerníkom. Potom máte chvíľočku, aby ste sa stihli schovať a výbuch vám neublížil. Snažte sa nielen ničiť bloky, ktoré sa zničiť dajú, pretože sa v nich môžu ukrývať skvelé bonusy, ale hlavne sa snažte zničiť nepriateľov, ktorí v chodbičkách behajú. Po ich zničení sa na ploche objaví teleport, ktorým sa presuniete do ďalšieho levelu. Pozor, na odohraní máte obmedzený čas ...

 
71%
Hra - 3D Mario Bomber
Video sa načíta

Inštalatér Super Mario Bros ide opäť do akcie! Tentoraz sa vydá na výpravu, v ktorej budú lietať veci do vzduchu. Pokladajte s Mariom bomby a pokúste sa zlikvidovať svojho súpera. Nenechajte Maria prehrať! Použite špeciálne vymoženosti, ktorých máte obmedzené množstvo. Máte tri životy, dokážete súpera poraziť?

 
81%
Hra - Playing With Fire
Video sa načíta

Nepriatelia ti idú dosť drsne po krku a chcú ťa zlikvidovať. Nedaj sa a vyhoď ich do vzduchu! Máš na to práve dve minúty, takže nikde príliš nezdržuj a vydaj sa ničiť nepriateľov. Ak si chceš zahrať s reálnym kamarátom na jednej klávesnici, môžeš. Ovládanie postavičky je popísané v menu Instructions.