Bludisko

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
96%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta

Veľmi zábavná hra, ktorá umožní hru aj pre viacerých hráčov. V tomto diele si zahráte za zmrzlinu, ktorá má za úlohu pozbierať čo najviac ovocia. Pri hre sa musíte vyhnúť aj příšerkám, ktoré sa Vám snažia ublížiť. Môžete im však do cesty stavať ľadovej stene alebo ich naopak rozbíjať.

 
90%
Hra - Ms. Pacman
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Všetci ste si už určite aspoň raz zahrali hru Pacman, v ktorej dostanete na starosť žltú hlavičku, s ktorou zbierate body. Vyhýbajte sa červeným, ružovým, modrým aj oranžovým duchom, ktorí sa vás pokúsia dohnať. Za každých desať tisíc bodov získate jeden život naviac. Na začiatku hry máte štyri životy.

 
85%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto hre bude, aby ste so svojim panáčikom pozbierali všetko ovocie, ktoré sa vám v hre zobrazí. Počas zberu sa budete musieť vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budu snažiť zneškodniť. Aby ste sa pred nimi ubránili môžete ničiť, ale aj vytvárať kocky.

 
73%
Hra - Sponge Bob Sea Most
Video sa načíta

Vykonajte SpongeBob SquarePants, hviezdneho agenta. Hlboko na dne oceánu si dajte pozor na hrôzostrašná morská monštrá, ktorá stráži skryté poklady. Pohybujte sa smerovými šípkami, útočte harpúnou medzerníkom, zbierajte bonusy. Bonusy - poklady, kotva, bublifuk, mušle. Hra má niekoľko úrovní. Máte tri životy. Veľa šťastia!

 
83%
Hra - Lady Bugs
Video sa načíta

V tejto hre pomôžeš slečne berušce nájsť cestu do jej domčeka. Úloha je jednoduchý, stačí lienku navigovať bludiskom až k jej domčeku. Správnu cestu máš vydláždenou kvetinami, takže ich stačí nasledovať a určite trafíš. Keď lienku dostaneš správne domov, automaticky postupuješ do ďalšieho kola, kde sa vždy obtiažnosť cesty o trochu sťaží. Tak pomáhaj berušce a postupuj z kola do kola.

 
70%
Hra - Sue Cake Line
Video sa načíta

Nelli je dievčatko, čo má veľmi rada sladké. Zmrzliny, tyčinky, nanuky, no proste všetko. Pomoc jej prejsť bludiskom a nazbierať toho čo najviac. Klikom na políčko obrátiš smer cesty. Prepoj je čo najlepšie tak, aby Nelli nazbierala čo najväčší počet sladkostí a nenarazila na koniec cesty.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

73%
Hra - Growing for life
Video sa načíta

Starajte sa o záhradku a pestujte najrôznejšie rastliny v hre Growing for life. Vašou úlohou bude starať sa o záhony, zalievať rastliny a kvety a zabezpečovať ďalšiu vodu do vašej kanvičky. Na všetko máte časový limit a dôležitá je rýchlosť, pretože ak nebudete dostatočne rýchlo zalievať, rastliny vám zvädnú a následne zmizne.

 
80%
Hra - Ghost castle
Video sa načíta

V tejto hre sa stretnete s malou a neposlušnú dievčatkom, ktorá sa stratila v chodbách hradu. Pomôžte jej sa dostať z hradu von. Pri tom ale budete musieť dávať pozor na duchov, rytiera a čarodejnice.

 
66%
Hra - Uteč z bažiny
Video sa načíta

Cestou lesom ste uviazli v bažine. Vašou hlavnou úlohou je dostať sa na druhú stranu, cez močiar. Buďte opatrní a skáčte tak, aby vaše nohy zostali suché. Aby to nebolo jednoduché, pribudne vám od druhej úrovne nový nepriateľ, ktorý sa vás bude snažiť zjesť. Hra obsahuje 25 nejednoduchých úrovní. Máte obmedzený počet životov.

 
77%
Hra - HP Marauder
Video sa načíta

Všetci milovníci Harryho Pottera si iste prídu na svoje. V tejto napínavej hre je vašou úlohou nazbierať všetky kocky lega, mince a kamene, ktoré sú umiestnené v zamotaný labyrintu. Musíte sa vyhnúť stretnutie sa záporákov a to všetko v časovom limite! Dokážete sa dostať cez všetky nástrahy a doviesť milovaného Harryho do cieľa ...?

 
78%
Hra - Ninja Keys
Video sa načíta

Japonský bojovník ninja sa vydáva na nebezpečné dobrodružstvo. Pohybujte sa ľahko ako mačka a zbierajte zlate sa trblietajúce kľúča. Dávajte pozor na nepriateľa, ktorý vám môže ublížiť, máte k dispozícii len tri životy. Máte tiež obmedzený herný čas, ktorý vám rýchlo uteká. Ak sa necháte zlikvidovať, hra končí.

 
79%
Hra - Treasure Caves
Video sa načíta

V jaskyniach sa určite skrývajú neuveriteľné poklady. Poďte je spoločne s nami objaviť! Kopte hlinu a zbierajte všetky predmety, aby ste úspešne dokončili každú úroveň. Nenechajte na seba spadnúť kamene, inak by vás zavalili. Kameňom môžete pohnúť, ak sa za ním nachádza voľné miesto. Akonáhle všetko nájdete, choďte do dverí.

 
78%
Hra - Bomberman
Video sa načíta

Bomby môžu byť pekelne nebezpečné, ale na obrazovke monitorov vám od nich nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Hru si môžete užiť sami alebo treba sa živým spoluhráčom na jednom počítači. Ovládanie je popísané na úvodnej obrazovke hry. Po naštudovaní ovládanie vám nič nebráni v začiatku hry. Vyberte si teda počet hráčov a hurá zničiť súpera dômyselným pokladaním bômb!