Retro

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

54%
Hra - Bowser Battle
Video sa načíta

S panáčikom, ktorého poznáte z hier Mario, si teraz môžete zahrať na krotiteľa drakov. Pomocou nich môžete napríklad vyskočiť na draka a tým ho ochromiť a tiež zničiť. Pozor dávajte nielen na dráčikmi, ale aj na lietajúce vzducholoď, z ktorej vyskakujú. Život máte len jeden, tak si ho chráňte, čo to ide.

 
52%
Hra - Great Giana Sister
Video sa načíta

Ak sa zdá niekomu táto hra povedomá, má pravdu. Hra Great Giana Sister je takmer totožná s hrou Mario. Len sa nejedná o panáčika, ale bábiku, teda je hra situovaná viac pre dievčatá. Vašou úlohou je prejsť nástrahami trasy až do domčeka. Po ceste zbierate zlatky a iné vymoženosti. Pozor si musíte dávať na nepriateľské príšery, ktoré Vás zbaví života.

 
73%
Hra - Jump Mario 2
Video sa načíta

Ďalšie podarená hra z radu Mario. Tento roztomilý vysmiaty človiečik Vám náladu rozhodne zlepší. Zbierajte hviezdičky, zabíjajte hubky a snažte sa dosiahnuť najvyššieho skóre. Tahle flashovka Vás rozhodne nenechá v pokoji sedieť na stoličke. Prejdete s malým Mariom nebezpečný svet alebo Vás príšerky dostanú?

 
77%
Hra - Super Mario Boat
Video sa načíta

Super Mario je obľúbená postavička vo svete hier. Lenže tu sa objavuje v trošku netradičnom prostredí vodnej plochy. Mario jede na lodičke. Vo vode ho čaká veľa nástrah v podobe zákerných piraní alebo nebezpečných vtákov. Tým všetkým sa musí vyhnúť. Počas plavby musia byť ešte schopný pozbierať zlaté mince.

 
40%
Hra - Yosh Jump
Video sa načíta

Malá postavička menom Yoshi sa rozhodla športovať. Usilovne stláčajte medzerník, ako najrýchlejšie dokážete, aby ste donútili Yoshiho k behu. S každým stlačením medzerníka beží Yoshi viac. Na konci rozbehu sa nachádza pružina, od ktorej sa Yoshi odrazí. Akonáhle bude Yoshi vypustený, stláčanie medzerníka bude zablokované.

 
55%
Hra - Final Fantasy
Video sa načíta

Ďalší z radu flashových hier o modrom a neskutočne rýchlom ježka Sonica, ktorého dozaista poznáte všetci. Tentoraz má ale neľahkú úlohu. Musí sa prebojovať tlupou nepriateľov, ktorí ho už od začiatku vôbec nešetrí. Nestačí len bezhlavo mlátiť. K dispozícii máte mágiu, ktorá Vás bude liečiť alebo špeciálne útoky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
79%
Hra - Treasure Caves
Video sa načíta

V jaskyniach sa určite skrývajú neuveriteľné poklady. Poďte je spoločne s nami objaviť! Kopte hlinu a zbierajte všetky predmety, aby ste úspešne dokončili každú úroveň. Nenechajte na seba spadnúť kamene, inak by vás zavalili. Kameňom môžete pohnúť, ak sa za ním nachádza voľné miesto. Akonáhle všetko nájdete, choďte do dverí.

 
70%
Hra - Dragon Ball Z
Video sa načíta

Ak radi hráte počítačové hry s kamarátmi, potom tu pre vás máme jednu zaujímavú akciu. V bojovej hre Dragon Ball Z sa postavíte proti sebe. Zvíťaziť môže len jeden, a to ten šikovnejší. Hrať budete na jednej klávesnici. Ovládanie je detailne popísané v hernom menu Help. Vyberte si svojich bojovníkov a vrhnite sa do víru akcie!

 
69%
Hra - League Bowling
Video sa načíta

Bowling je zábavná športová hra, ktorej cieľom je zraziť všetky postavené kolky. Najvyššie jedným hodom, ak sa vám to však nepodarí, máte ešte jeden opravný pokus. Kolkov, ktoré sa snažíte trafiť, je celkom desať. V tejto hre si môžete bowling vyskúšať. Môžete pozvať kamarátov a hrať až v štyroch hráčoch.

 
90%
Hra - Cuboy Quest
Video sa načíta

Ukážte rýchle reflexy a presnú mušku v hre Cubo Quest. Dostanete na starosť virtuálneho kovboja, ktorý sa chce dostať do dverí. V prvej úrovni tam jednoducho dôjdete, ale v ďalších úrovniach už budete musieť strieľať na cieľ, aby ste odomkli uzavreté dvere. Nenechajte si červené ciele uletieť, inak zlyháte.

 
66%
Hra - Deinos
Video sa načíta

Dinosaurie vajcia sa záhadným spôsobom dostalo preč z hniezda. Vy si vajcia vezmete na starosť a budete o neho starať. Pohybujte sa po obrazovke smerovými šípkami, klávesou X skáčte, C slúži k útoku. Hra vám dovolí sa zlepšovať, čím budete vylepšovať svoje doterajšie schopnosti. Ak budete ranení, na čas sa zneviditeľníte.

 
83%
Hra - Island Survival
Video sa načíta

Dokážeš prežiť v hre Island Survival? V prvej misii dostaneš za úlohu prežiť na ľadovom ostrovčeku, ktorý hrozí každú chvíľu roztáním. Zbieraj snehové vločky a ostrovček sa začne zväčšovať. Musíš prežiť pol minúty a môžeš sa vydať do druhej úrovne. V druhej úrovni sa pod tebou bude prepadať podlaha, opäť musíš vydržať pol minúty.

 
78%
Hra - I Have 1 Day
Video sa načíta

Prebudili ste sa a hrozivo vás bolí hlava. Ocitli ste sa vo väznici a ani nemáte najmenšie tušenie z akého dôvodu. Strážny vám oznámi, že sa chystá kráľovská korunovácia a nemôže vás prepustiť skôr, než za celý deň. Za tri hodiny vás pôjde skontrolovať a ak bude všetko v poriadku, možno vás prepustí o niečo skôr.