Zombie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

73%
Hra - Franken Brain
Video sa načíta

V tejto hre vyskúšaj svoj postreh a pozornosť a pokus sa nájsť schovaný mozog pod jednou z troch frankensteinových dóz. Na začiatku Odštartujte hru, a potom už sa len pozorne pozeraj na rôzne sa pohybujúce škatule, ako sa prohazují, a udrž si zrak na tej, pod ktorou sa skrýva schovaný mozog. Až sa škatule zastaví, odklikneme tú, o ktorej si myslíš, že mozog schováva. Koľkokrát za sebou si myslíš, že to zvládneš?

 
80%
Hra - Ghost castle
Video sa načíta

V tejto hre sa stretnete s malou a neposlušnú dievčatkom, ktorá sa stratila v chodbách hradu. Pomôžte jej sa dostať z hradu von. Pri tom ale budete musieť dávať pozor na duchov, rytiera a čarodejnice.

 
74%
Hra - Zombie Girl Dress Up
Video sa načíta

Je tu ďalší Oblékací hra, tentoraz Zombie Girl Dress Up, kde je úlohou obliecť mladou zombíci v strašidelnom prostredí cintorína. Vyberáte účes a celkový vzhľad tváre i strašidelné zombie outfity od tričiek, nohavíc až po šaty, ale aj štýlové doplnky akou sú náhrdelníky, klobúky a topánky. Celý strašidelný obrázok si môžete pohodlne vytlačiť.

 
73%
Hra - Pestilence Z
Video sa načíta

Na začiatku hry Pestilence Z si zvoľ jednu z postáv. Po kliknutí na postavu sa vpravo zobrazí jej zložka, kde zistíš meno, môžeš upraviť herné obtiažnosť a tiež sa ukáže analýza bojových schopností. Nebezpečná nákaza zamorila mesto a tvojou úlohou bude vybojovať si cestu do bezpečia cez hordy nakazených.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Zombie Physics
Video sa načíta

V hre Zombie Physics musíte zabiť všetky zombie, ktoré sa vám ukážu v úrovni. Kliknite na veľkú a ťažkú ​​škatuľu a zvoľte smer a silu hodu. Potom kliknite na tlačidlo Štart, čím začne akcia. Ak by sa vám niečo nepáčilo, môžete kedykoľvek začať znouv stlačením Restart. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov získate.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Farmer vs Zombies
Video sa načíta

Na vzdialenej farme sa rozhorel neočakávaný konflikt. Zo zeme začali vyliezať zombie a útočia na farmára. Môžete si postaviť rôzne budovy, ktoré vám pomôžu vo vašej misii. Kupujte si jednotky a vylepšenia, aby ste zlikvidovali valiaci sa zombie. Máte stanovený limit jednotiek, ktoré postupom času navyšujete.

 
68%
Hra - Zombie Dolls
Video sa načíta

Vaším cieľom v hre Zombie Dolls bude zlikvidovať nemŕtvych nepriateľov skôr, než sa dostanú do vášho domu. Medzerníkom môžete meniť zbrane, strieľate klikaním ľavým tlačidlom myši. Pohybujete sa presne podľa toho, jako pohybujete myšou. Klávesom G Haze čerešňové bomby a F slúži na opravovanie barikád.

 
90%
Hra - Zombie Exterminator
Video sa načíta

Trochu brutálny gamesky. V každej úrovni je tvojou úlohou zničiť zombíkmi. K ich zničenie máš na výber celú radu predmetov - od loptičiek až po šípky. Zombie síce vyzerajú neškodne, ale nenechaj sa nachytať a všetky ich znič.

 
94%
Hra - Bitejacker
Video sa načíta

Pokojné natáčanie zrazu prerušil hluk a vykopnutie dverí. Miesto dverí stála zombie, ktorá sa chystá členmi štábu napadnúť. Na začiatku hry si vyberieš, ktorého z dvojice členov štábu si vezmeš na starosť, či Jonathana Riveru alebo Anthony Carboniho. Tvojou jedinou úlohou prvý deň bude prežiť nátlak zombií.

 
70%
Hra - Haunted Suburb
Video sa načíta

Vitajte na prekliatom predmestí. Musíte ochrániť posledné ľudí pred záhubou, ktorú predstavujú zombie a duchovia. Netvory sa rozhodli vás zničiť a vy sa im pokúsite v tom zabrániť. Musíte takticky rozostaviť obrannej veže, ktoré budú po nepriateľských jednotkách strieľať. Hra obsahuje niekoľko ťažkých úrovní.

 
75%
Hra - Creepy Zombie Love
Video sa načíta

Dve hrôzostrašné zombie sa do seba zamilovali. Ak nechcete, aby vás zožrali, musíte im pomôcť! Zombie-chlapec aj zombie-dievča po vás chcú jednoduchú vec. Upravte ich zovňajšok takým spôsobom, aby sa oživené mŕtvoly mohli vydať na spoločnú schôdzku. Vyzerajú síce hrôzostrašne, ale neublíži vám!

 
81%
Hra - Scooby Doo Zombie Hunter
Video sa načíta

Scooby Doo a Shaggy sa vydávajú za dobrodružstvom. Ich súperom budú nebezpečné oživené mŕtvoly - zombie. Vašou úlohou je opísať zobrazené slovo, aby ste Shaggyho zachránili pred nahnevaným zombie. Ak slovo nenapíšete správne, zombie na Shaggyho zaútočí. Podarí sa vám odraziť všetky útoky zombie?