Triky

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

118%
Hra - My Dolphin Show 4
Video sa načíta

Máme tu štvrtý diel skvelej hry s delfínmi. Skús si život v koži delfína a skúšaj všemožné triky, ktoré po tebe bude chcieť cvičiteľka. Pinkanie do balónov, bowling, preskakovanie obručami a ďalšie mnohé triky, to všetko ťa čaká v tejto hre. Za získané body si môžeš nakupovať oblečenie pre svojho delfína. Staň sa tým najlepším cvičeným delfínom!

 
100%
Hra - Uphill Rush 5
Video sa načíta

V tejto skvelej závodnej hre si najprv vyberieš stroj. Na výber máš z áut, motoriek alebo napríklad korčúľ. Potom už len získavaš body za rôzne triky alebo za zbieranie pokladov a bankoviek. Čaká ťa veľa zábavy vo veľkom vodnom parku!

 
100%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta

Ďalší výborný diel hry, v ktorej sa budete preháňať na tobogáne a robiť rôzne triky. Za triky máte body a za jazdu zase zbierate peniaze. Za peniaze potom môžete zaobstarať rôzne vzhľady pre panáčika alebo čln.

 
100%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta

Je tu 8. diel tejto peknej hry, kde budete robiť triky s delfínom. Buďte presní a snažte sa všetky triky vykonať na výbornú. Budete tiež dostávať nové prevleky a zvieratá.

 
87%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta

Nádherná hra s delfínmi! V tejto hre sa staneš jedným z delfínov, ktorý musí predviesť bezchybné vystúpenie pred náročnými divákmi! Plň zadané úlohy, medzi ktoré patrí preskakovaní kruhom, hra s balónmi a ďalšie a tiež pozor na časový limit! Za odmenu dostaneš rybičky a nezabúdaj zbierať dôležité hviezdičky! Akého skóre si schopná dosiahnuť?

 
81%
Hra - Dolphin Olympics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Olympiáda delfínov začala! Skáč s delfínom čo najlepšie, rob triky a hlavne sa snaž do vody skočiť hladko, aby si zase vyskočila vyššie a stihla trikov viac. Podarí sa ti dostať až do vesmíru? Aj to je možné!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádny skejt hru, kde sa na rampe bude preháňať Taz. Tým, že budete získavať body sa vám odomknú aj lepšie skejty.

 
65%
Hra - Neon Rider World
Video sa načíta

Zahrajte si na jazdca na motocykli v hre Neon Rider World. Jazdiť môžete v podivnom modrom svete. Dávajte dobrý pozor, aby ste sa neprevrhli, nevypadli z vozovky alebo nestratili zdravie. Motorka sa pohybuje za pomoci klávesov W, A, S a D. smerovými šípkami môžete zmeniť farebné prevedenie motorky. Dokážete dôjsť do cieľa?

 
72%
Hra - Snowboarding Supreme 2
Video sa načíta

Dávno preč sú doby, kedy sa na snehu jazdilo len na lyžiach. Dnes hrajú prím snowboardy a na jednom si môžeš vyskúšať jazdu aj tie v hre Snowboarding Supreme 2. Najprv si zvolíš svojho hlavné hrdinu, pričom každá postava má svoje špecifické vlastnosti, a preto ti môže vyhovovať napríklad iba jeden z charakterov.

 
73%
Hra - Madpet MadFrog
Video sa načíta

Krokodíly sú veľmi nebezpeční. Preto si musíte dávať pozor, aby ste neskončili v ich tlame plné ostrých zubov. Malá žabička je zatiaľ plná života a rada skáče a robí pri tom rôzne krkolomné triky. Skáče s ňou tak, aby sa žabička odrážala od hláv krokodílov a neskončila vo vode. Pri skokoch ešte užívajte trikov k tomu, aby ste získali viac bodov. Body získate taky zbieraním hviezdičiek a zostreľovaním vtákov.

 
83%
Hra - Madpet Skateboarder
Video sa načíta

Šialený psík sa vydal na akčné výpravu. Vzal si skateboard a ide po ulici. Pokúste sa prísť na skateboarde, čo najďalej to len pôjde a pritom môžete skúšať rôzne triky, aby ste získali body navyše. Dávajte si dobrý pozor na zvyšovanie rýchlosti. V menu How To Play zistíte, jako sa po hracej ploche pohybovať a ako robiť triky.

 
92%
Hra - My Dolphin Show 2
Video sa načíta

Ak máte záujem stať sa na chvíľu malým delfínom vo veľkej show, určite si zahrajte túto flah hru. Delfínka ovládate klávesovými šípkami a podľa pokynov svojich ošetrovateľov predvádzate tie najlepšie kúsky. Ak sa vám niektorý obzvlášť povedie, dostanete za odmenu rybičky, ktoré vám okrem nálady zvýši aj skóre.

 
77%
Hra - Barbie Bike Stylin' Ride
Video sa načíta

Jazdite s vašou obľúbenou Barbie na bicykli. Po ceste zbierajte drahokamy, oblečenie a helmy. Barbie vie robiť aj rôzne triky za letu. Hra je na čas, vždy musíte prejsť 4 úseky behom 3 minút. Po dokončení týchto úseku môžete Barbie prezliecť.