Doleť čo najďalej

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

100%
Hra - Get that jet
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu super hru, v ktorej budete hádzať lastovičkou. Lastovičku sa snažte hodiť tak, aby doletela čo najďalej. Teda musí preletieť oknom.

 
83%
Hra - The Flying Platypus
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ďalšia skvelá hra menom The Flying Platypus. Vašou úlohou bude vyštartovať so zvieratkom zo zeme a vyletieť čo najvyššie. Vo vzduchu si môžete pomáhať turbom, ktoré dopĺňate jedlom.

 
75%
Hra - Cannon dog
Video sa načíta

Cannon Dog je ďalší z rady populárnych odpaľovacích online hier. Svojho psieho miláčika nalaďuje do kanónu a premyslene ho vypálite tak, aby pozbieral čo najviac bonusov a bez ujmy na zdraví pristál na žinenke. Odhadnúť správny uhol a silu odpalu nie je len tak ...

 
55%
Hra - Flying Kiss
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou posielať vzdušné bozky. Na začiatku si zvolíte svoju postavu - chlapec alebo dievča. Hra má niekoľko úrovní, musíte zvládnuť vždy tú aktuálnu, aby ste mohli postúpiť do ďalšej. Hru ovládate kliknutím ľavým tlačidlom a snažíte sa vzdušný bozk doručiť svojej drahej polovičke. Pozor na ostatných ľudí.

 
70%
Hra - Over The Border
Video sa načíta

Na úvod hry Over the Border si môžete napísať svoje meno, ak by sa vám nepáčilo pridelené banditov! Ak hru skúšate prvýkrát, určite by bolo múdrejšie nechať zaškrtnutú možnosť Show Tutorial, vďaka ktorej sa vám otvorí výuková misie, na ktorej sa dopodrobna zoznámite s ovládaním hry. Cieľom hry je zbierať zlato.

 
72%
Hra - Be Water
Video sa načíta

Voda je základná potreba pre život. Bez vody by človek, ani iní živočíchy a rastliny nežili. Preto nenechajte vodu vyschnúť. Štylizujte sa do podoby malej kvapky vody. Tá putuje pohárom a po ceste zbiera ďalšie kvapky a tým získava energiu. So svojou kvapkou môžete pohybovať pomocou šípok, bohužiaľ tým stráca energiu. Preto nenechajte kvapku vyschnúť.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Flight
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Papieroví lastovičky si väčšinou robia všetci školáci a hádžu ich zo školských okien na dvory. Vyskúšajte si také hody papierových lastovičiek. Úspech letu je v správnom hodu, umiestnenie, rýchlosti a smeru letu. Preto to musí najskôr poriadne natrénovať, aby Vám lastovičky pekne lietali. Nezúfajte, ak to nepôjde na prvýkrát.

 
95%
Hra - Rocket Toilet
Video sa načíta

Hrdina na toaletnej mise poletí vzduchom! Zamierte za pomoci myši, počkajte na najvyšší tlak a vypustite hrdinu ľavým tlačidlom. Kliknite na neho, aby ste spláchol alebo zrýchlili. Zbierajte peniaze, aby ste mohli zakúpiť vylepšenia pre svoj jedinečný záchod! Na vašej leteckej anabázu na vás čakajú rôzne bonudy, ale aj prekážky.

 
69%
Hra - Winged Bullet
Video sa načíta

Poďte si s nami zalietať. Držte ľavé tlačidlo myši, aby ste roztiahli krídla a vzlietli do vzduchu. Pustite tlačidlo myši, aby ste spadli dole. Energia vašich krídel sa bude obnovovať veľmi pozvoľna. Behajte v rastlinách a príšerách, aby ste načerpali energiu pre svoje krídla. Vyhýbajte sa nepríjemným zrážkam.

 
70%
Hra - Flight of the Hamsters
Video sa načíta

Lietajúci škrečky sú tu! Pomôžte škrečkom užiť si nový extrémny šport - vypúšťanie škrečkov. Kliknite myšou, aby sa škrečok začal hýbať, a až bude pripravený u vankúše, kliknite znova na vypustenie škrečka na dráhu. Pri lete kliknite a držte tlačidlo myši na použitie špeciálnej plachtiacich sily. Zbierajte predmety, aby ste škrečka udržali vo vzduchu dlhšie.

 
82%
Hra - Drop!
Video sa načíta

V hre Drop! dostanete na starosť malý letún v budúcnosti a musíte si dávať dobrý pozor, kadiaľ lietate. Pohybujte sa za pomoci myši, vyhýbajte sa prekážkam a zbierajte mince. Naplňte ukazovateľ, aby ste dokázali zostreliť budovu. Hra vám bude počítať, akú vzdialenosť ste na svojej ceste dokázali uraziť. Dobrý rokov!

 
72%
Hra - MR Fat Snake
Video sa načíta

Zahrajte si netradičné verzii klasickej hry Snake. Dostanete na starosť veľkého hada, ktorý požiera všetky možno monštrá. Nesmiete sa ale dotknúť prekážok, ktoré by vás zlikvidovali. Cestou môžete pozbierať rôzne ocenenia, celkom ich je na štyri desiatky. Ako ďaleko sa dostanete? Koľko metrov dokážete absolvovať bez problémov? Ukážte sa!

 
76%
Hra - Texting and Driving Game
Video sa načíta

Dokážete si predstaviť, že riadite auto a počas jazdy dokonca píšete textovú správu na mobile? V hre Texting and Driving Game si to môžete vyskúšať. Používajte smerové šípky pre pohyb auta, vyhýbajte sa kontaktu s inými autami a ďalšími prekážkami, ktoré vás na ceste stretnú. Stlačte šípku hore a získate body.