Delfíni

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
118%
Hra - My Dolphin Show 4
Video sa načíta

Máme tu štvrtý diel skvelej hry s delfínmi. Skús si život v koži delfína a skúšaj všemožné triky, ktoré po tebe bude chcieť cvičiteľka. Pinkanie do balónov, bowling, preskakovanie obručami a ďalšie mnohé triky, to všetko ťa čaká v tejto hre. Za získané body si môžeš nakupovať oblečenie pre svojho delfína. Staň sa tým najlepším cvičeným delfínom!

 
100%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta

Je tu 8. diel tejto peknej hry, kde budete robiť triky s delfínom. Buďte presní a snažte sa všetky triky vykonať na výbornú. Budete tiež dostávať nové prevleky a zvieratá.

 
87%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta

Nádherná hra s delfínmi! V tejto hre sa staneš jedným z delfínov, ktorý musí predviesť bezchybné vystúpenie pred náročnými divákmi! Plň zadané úlohy, medzi ktoré patrí preskakovaní kruhom, hra s balónmi a ďalšie a tiež pozor na časový limit! Za odmenu dostaneš rybičky a nezabúdaj zbierať dôležité hviezdičky! Akého skóre si schopná dosiahnuť?

 
81%
Hra - Dolphin Olympics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Olympiáda delfínov začala! Skáč s delfínom čo najlepšie, rob triky a hlavne sa snaž do vody skočiť hladko, aby si zase vyskočila vyššie a stihla trikov viac. Podarí sa ti dostať až do vesmíru? Aj to je možné!

 
75%
Hra - Dolphin Pop
Video sa načíta

Zábavná hra s delfínom. Používajte myš k strieľanie balónikov na reťaz. Dostaňte k sebe tri alebo viac balónikov rovnako farby, aby ste sa ich zbavili. Medzerníkom zmeníte farbu stříleného balónika. Získavajte viac bodov za reťazca, kombá a strieľanie ovocie. Dostaňte sa do ďalšej úrovne skórováním dostatočného počtu bodov.

 
81%
Hra - Dolphin Dive
Video sa načíta

Všetci vieme, že delfíny nie sú ryby. Určite tiež poznáte, že radi vyskakujú z vody. V tejto hre použijete myš k pohybu delfína vo vode, kliknutím skočíte hlbšie do mora. Trefujte bublinu, aby ste skočili hlbšie do vody a tým zvýšili svoje skóre. Raz počas hry môžete tiež použiť medzerník, pod ktorým sa skrýva extrémne skok.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

72%
Hra - Dolphin Tag
Video sa načíta

Jedna z morských flashových hier, ktorá vás určite bude baviť. Stanete sa v nej totiž malým delfínom, čo je veľmi pekné. Čo už tak pekné nie je, je, že vás naháňajú kosatka a nesmie vás dostihnúť. Snažte sa jej zaplávať a uhýbať čo najdlhšie to pôjde. Nezabudnite, že sa váš ukazovateľ vzduchu nesmie dostať na nulu, a preto čas od času vyskočte nad hladinu.

 
74%
Hra - Hidden Numbers - Dolphins
Video sa načíta

Hra Hidden Numbers-Dolphins je výbornou Postrehové hrou pre všetkých milovníkov delfínov! Hra ti prináša sériu nádherných obrázkov s delfínmi, na ktorých sú niekde umiestnená čísla, ktoré hľadáš pomocou lupy! V niekoľkých kolách hľadáš čísla a označíš tá, ktorá uvidíš najskôr! A potom sa obtiažnosť zvyšuje! Dokážeš nahrať najvyššie skóre?!

 
92%
Hra - My Dolphin Show 2
Video sa načíta

Ak máte záujem stať sa na chvíľu malým delfínom vo veľkej show, určite si zahrajte túto flah hru. Delfínka ovládate klávesovými šípkami a podľa pokynov svojich ošetrovateľov predvádzate tie najlepšie kúsky. Ak sa vám niektorý obzvlášť povedie, dostanete za odmenu rybičky, ktoré vám okrem nálady zvýši aj skóre.

 
89%
Hra - Dolphin Olympics 2
Video sa načíta

Druhý diel delfínej olympiády je tu. Skáčte z vody a rôzne sa krutá a pretáčajte, za čo získate body. Dostaňte, čo najviac bodov pôjde, máte na to dve minúty. Dopadnite nosom napred, aby ste získali bonus za vplyv. Vyveďte z vody ryby a inšpirujte je ku skoku, dostanete za to špeciálne body. Koľko bodov si výškač?

 
70%
Hra - Get Flippy
Video sa načíta

V tejto hre sa z vás stane lovec a budete sa pokúšať uloviť notoricky známeho delfína flip. Máte obmedzený počet nábojov, aktuálny stav streliva nájdete na ľavej strane obrazovky v podobe patrón. Snažte sa trafiť terčíky na delfínoch, čím získavate body. Koľko bodov sa vám na konci hry podarí nazhromaždiť?

 
80%
Hra - Petz - Splashdown
Video sa načíta

Použite svoje super schopnosti a pomôžte svojim priateľom z oceánu. Staňte sa najtalentovanejším delfínom v šírom mori. Zbierajte hviezdice, aby ste naplnili zosilňovacie ukazovateľ. Až ho naplníte, môžete si pomôcť stlačením medzerníka. Body získate zbieraním bonusových predmetov. Veľký počet bodov získate tiež proplouváním cez obruče.

 
70%
Hra - Play with dolphins
Video sa načíta

Ak ste premýšľali o otvorení vlastného vodného areálu s delfínmi, ale bojíte sa, potom práve v tejto hre si budete môcť vytvoriť svoje vlastné a bez rizika. Design si môžete upraviť podľa svojich originálnych predstáv, dokonca aj obliecť delfínmi. Záleží len na Vašej fantázii, ako bude areál vyzerať a Vy si splníte sen.