Hladanie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

90%
Hra - Bratz Getin Ready
Video sa načíta

Partia výborných kamarátok sa vypravuje na prechádzku mestom. Problém je, že nie všetky veci majú na upratané svojich miestach. A už je čas ísť! Pomôž každej z nich nájsť oblečenie, topánky a ďalšie doplnky potrebné pre dospievajúce dievča k výletu do mesta!

 
74%
Hra - Bratz Kidz 25 Gettin Ready
Video sa načíta

Vyber si dievča, počas 3 sekúnd si prezri jej jednotlivé druhy oblečenia vrátane farby a v stanovenom čase sa pokus dievča obliecť presne podľa predlohy. Oblečenie hľadaj aj v šuplíkoch, škatuliach a na vešiaku.

 
66%
Hra - Party v bazénu
Video sa načíta

Párty pri bazéne je určite prima zábava. Ale tu niečo nehrá. Stratila sa rad pre slečny dôležitých vecí a je potrebné ich rýchlo nájsť ako sa stratí navždy. Ak sa ti to podarí, môžeš sa tešiť na prekvapenie!

 
74%
Hra - Pilar Detective
Video sa načíta

Chceš byť detektívom? Pomoc nájsť s Pilar jabĺčka, ovečky, korytnačky, mrkva, zajačikmi či sliepočky. Ak vieš aspoň trošku anglicky, máš vedľa lupy napísané, čo v akom kole máš hľadať. Vpravo zase koľko kusov. Ak nie, neboj, rýchlo na to prídeš, keď klikneš správne, vec zmizne. Sovička a prasiatko sa ťa budú snažiť miasť, ale nedaj sa a nájdi všetko, čo ti táto super on-line hra určí.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Find Wario
Video sa načíta

Poďte s nami preskúmať mesto a nájdite všetkých deväť postavičiek WarioWare. Dokážete určiť ich umiestnenie v časovom limite, aby ste mali nárok postúpiť do ďalšej úrovne? Hra obsahuje niekoľko úrovní, počas ktorých musíte na obrázku nájsť všetky postavičky tak, ako sú zobrazené na obrysoch v spodnej časti obrazovky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Calbee
Video sa načíta

Rozárka hrozne miluje sušienky Calbee. Tie majú v tejto on-line hre jedinú nevýhodu. Keď do nich uhryzne, rozskočí sa. Tvojou úlohou je pozorne pozorovať obrazovku a nájsť kam sa schovali. Keď sa netrafíš, dostaneš cez ucho. Zmýliť sa môžeš len trikrát. Skús nechybovat a dostať sa do najviac možného levelu.

 
70%
Hra - Hledání slovíček
Video sa načíta

Určite poznáš rôzne hry so slovíčkami, napríklad osemsmerovky. Niečo podobné ťa čaká v tejto zaujímavej chytré superhry. Tvojou úlohou je skrátka nájsť rôzne schovaná slovíčka. Máš dobrý postreh a dokážeš sa dobre sústrediť? Vyskúšaj túto hru.

 
67%
Hra - Personal Shopper 2
Video sa načíta

Ocitáte sa vo veľkom obchodnom dome. V tomto obchode sa Vám stratilo pár vecí a vy ich budete musieť nájsť. Máte na to určitý čas. Nezabudnite zbierať taštičky, ktoré potom môžete využiť ako pomocníka.

 
65%
Hra - Personal Shopper
Video sa načíta

Ocitáte sa v obchodnom centre. Tu budete musieť nájsť nejaké predmety, ktoré sa Vám záhadným spôsobom stratili. Obrysy predmetov máte v dolnej časti obrazovky. Teraz už je len na Vás, či ich nájdete.

 
86%
Hra - Hannah Montana: Rock Star Fashion Challenge
Video sa načíta

Oblečte Hannu Montanu na jej predstavenie. Musíte ju obliecť podľa predlohy. Problém je, že toto oblečenie budete musieť ešte len nájsť. Preto sa do toho pustite. Hra je časovo obmedzená.

 
74%
Hra - Sue utajené věci
Video sa načíta

Sue utajené veci je veľmi nezvyčajná hra, ktorá vyžaduje vašu presnosť, trpezlivosť av neposlednom rade logické uvažovanie. Vašou úlohou bude na vyobrazeniach obrázku hľadať, pomocou špeciálneho, zväčšovacieho kolieska, zle viditeľné číslice. A aby ste mali čo najväčšie skóre, tak musíte mať čo najmenší čas.

 
50%
Hra - Hidden Numbers
Video sa načíta

Jedna z našich exkluzívnych hier nielen pre dievčatá. Tvojou úlohou je na nájsť ukrytá čísla v obrázku. Nie je to vôbec ľahké, ale keď sa budeš sústrediť, tak to dokážeš.