Všetko

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Gold Strike
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ste šťastný zlatokop, ktorý v banskej štôlne našiel zlatú žilu. S ťažbou to ale nebude tak jednoduché. Medzi zlatom sú totiž aj iné horniny, ktoré ale samozrejme nechcete ;-). Cieľom hry je nazbierať čo najviac bodov za zlaté tehličky, ktoré môžete zobrať min. dve vedľa seba (nad sebou). Ak odstránite iné bloky, vytvoríte si miesto, ale za každý hod cepínom stratíte jeden bod.

 
100%
Hra - Goodgame Disco
Video sa načíta

V hre Goodgame Disco sa staneš manažérom jedného zapadnutého diskokluby. Tvojou ťažká úloha je povzniesť slávu klubu a vytvoriť z neho najnavštevovanejšie diskotéku v celom kraji.

 
100%
Hra - Fireboy and Watergirl ep. 2
Video sa načíta

Ohnivý chlapec a vodné dievča sa predstavujú v druhej epizóde hry Fireboy and Watergirl, ktorá nesie podtitul The Light Temple . Dostaneš pred seba celý rad úrovní, v ktorých sa pokúsiš prísť na logické riešenie problému. Dievčatkom pohybuješ klávesami A, W a D, zatiaľ čo chlapec sa pohybuje smerovými šípkami.

 
100%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 3
Video sa načíta

Všetkými obľúbená rodina opičiek je opäť tu! Pomôžte je rozveseliť a splňte všetky zapeklité úkly, ktoré si pre Vás i tentoraz přichistali. Klikajte pomocou myšky na užitočné veci a odhaľte, čo v danej chvíli urobí opičke radosť. Čím menej kliknutí k tomu budete potrebovať, tým budete úspešnejší. Tak veľa šťastia a rozum do hrsti :)

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker
Video sa načíta

Nenechaj si ujsť ďalšiu skvelú obliekačku! Téma je zameraná na fantasy a to konkrétne na Pána prsteňov a Hobita. Obliecť si teda môžeš ľudí, trpaslíkov, hobitov, elfov a čarodejníkov, mužov aj ženy. Počet oblečených postáv je neobmedzený! Vyskúšaj si veľké množstvo fantasy oblečenia a doplnkov a to všetko v rozmanitých farbách a vzoroch!

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

100%
Hra - No Extra Charge
Video sa načíta

Staň sa obsluhou v hoteli v tejto skvelej hre. Vítaj hostí a rozhodni, kam ich ubytuješ. Pritom musíš samozrejme plniť všetky ich priania, ako napr. nosiť jedlo, pitie či batérie. Nakoniec po nich upraceš izbu a vyvedieš ich z hotela.

 
100%
Hra - Avie: Christmas Style
Video sa načíta

Pomôžte Avie cez vianočné sviatky zohnať nové oblečenie, make-up a doplnky. Aby ste tieto veci dostali potrebujete splniť úlohy, za ktoré dostanete rôzne veci. Nezabudnite jej vybrať nového domáceho miláčika, ktorý sa k nej bude hodiť najviac.

 
100%
Hra - Fishao
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu parádnu hru, ktorá vás iste zabaví pri dlhej chvíli. V tejto hre si budete môcť virtuálne vyskúšať rybárčenie. V hre nájdete 10 rôznych prostredí, ktoré ponúkajú rôzne druhy rýb a vôd. K dispozícii máte aj obchody s rôznym vybavením alebo v ktorých môžete predávať všetko, čo chytíte. Hra ponúka i české servery!

 
100%
Hra - Disco Bowling
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si skvelý bowling! Snažte sa vždy trafiť čo najviac kolkov a nahrať plný počet bodov!

 
100%
Hra - Sky Drop
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V hre Sky Drop sa snažíte dostať atrakciu do čo najväčšej výšky. Čím vyššie atrakciu dostanete, tým viac získate bodov. Snažte sa ukazovateľ stláčať na zelenom poli.

 
100%
Hra - Fruit Implosion
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Odstráňte všetko ovocie, ktoré je na hernej ploche! Čím viac ovocia odstránite naraz, tým viac získate bodov. Najmenej môžete odobrať však dva rovnaké kusy. Ak odstránite všetky kúsky, dostanete bonusové body.

 
100%
Hra - Impulse J5: night
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Parádna hra, v ktorej na seba budete stavať guľôčky, ktoré sa k sebe prichytávajú. Guličiek máte však obmedzený počet a musíte sa snažiť vystavať najvyššiu vežu. Veža je však nestabilná, tak si dávajte pozor, aby sa nezrútila.