Tower defense

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Revenge of the Stick
Video sa načíta

V tejto prepracovanej hre budete stavať do boja rôzne kancelárske potreby proti nôžkach, ktorí vyliezajú z monitora a snaží sa dostať na svobodu.Postupně z monitora budú vyliezať ťažšie a ťažšie postavičky preto musíte byť poriadne vyzbrojeni.Dokážete všetkým zabrániť v úniku?

 
78%
Hra - Kiz - Flower Defense
Video sa načíta

Zaujímavá strategická online hra zo štýlu tzv tower defence hier. Tvojou úlohou je postaviť obranné veže a kvetinky tak, aby neprešiel žiadny škodlivý hmyz. Dôležité je vysadiť aj kvělity, ktoré ti dodávajú energiu za ktorú si potom postavíš treba mäsožravú kvetinu alebo prskátko vody :).

 
86%
Hra - Penguins attack 3
Video sa načíta

Na tučniakmi sa všetci chodia pozerať do zoologických záhrad ako an roztomilé zvieratká. skúste si ale predstaviť, že tučniaky sú zákerní nepriatelia a vy sa ich musíte zbaviť. Tučniaci sa snaží dostať zo štartu do cieľa. Vy im tú cestu samozrejme chcete sťažiť. Klaďte im do cesty rôzne prekážky a zbrane, ktoré budú po nich strieľať. Máte určitý počet životov, čo zodpovedá počtu tučniakov, ktorí prejdú až do cieľa.

 
76%
Hra - Toy Station Defence
Video sa načíta

Vaša základňa nesmie byť zničená za žiadnu cenu. Snažte sa ju ubrániť ako to len ide. Ale ako? No predsa pomocou strieľajúcich veží, ktoré náklady po ceste. Veže budú strieľať na nepriateľov a nenechajú je dôjsť až k Vašej základni. Tú nesmiete nechať padnúť, inak by bol koniec hry a Vy by ste sa nedostali do ďalšieho kola.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Save the Tree
Video sa načíta

Zachráňte stromy! Ochraňujte stromy, aby sa z nich nestala polená na zatopenie. Umiestnite na stromy rastliny a zvieratá, aby ste strom efektívne bránili. Nezabudnite počas hrania zbierať lístky, ktoré budú zo stromov padať. Sledujte ukazovateľ života stromu. Veríme, že dokážete stromy ochrániť! Dajte sa do akcie!

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - Haunted Suburb
Video sa načíta

Vitajte na prekliatom predmestí. Musíte ochrániť posledné ľudí pred záhubou, ktorú predstavujú zombie a duchovia. Netvory sa rozhodli vás zničiť a vy sa im pokúsite v tom zabrániť. Musíte takticky rozostaviť obrannej veže, ktoré budú po nepriateľských jednotkách strieľať. Hra obsahuje niekoľko ťažkých úrovní.

 
74%
Hra - Antbuster
Video sa načíta

Mravce sa snažia ukradnúť kúsok torty a odniesť si ho do mraveniska. Vašou úlohou je zastaviť mravčej zlodeja. Umiestňujte zbrane blízkosti mravcov, aby ste hmyzie nepriateľov zničili. Pamätajte, že zbrane majú obmedzený dostrel. Zbraň sa automaticky zameria na najbližší cieľ. Zbrane môžete postupom času vylepšovať.

 
74%
Hra - Garden TD
Video sa načíta

Garden TD je jedna z ďalších tower defense hier, ktorá Vás určite pobaví. Záhrady vo Veľkej Británii sú pod neustálym útokom otravného hmyzu. Vy máte za úlohu, tieto záhradky ubrániť za každú cenu. Stavajte malé ozbrojené trpaslíkmi, ktorí si s týmito nezbedníka hravo poradí. Navyše môžete vypúšťať jedovatý plyn, pokladať bomby alebo stavať veže, ktoré zametú úplne so všetkým na mape. Jediná nevýhoda je v tom, že bomby sú časované na 5 sekúnd, takže sa dobre rozmyslite, kam ich položíte. Máte, zakaždým 100 životov to znamená, že by vám cez obranu muselo prejsť 100 protivníkov. Ubránite Britské záhrady pred otravným hmyzom?

 
90%
Hra - Kingdom Rush
Video sa načíta

Kingdom Rush je super Tower Defense, ktorý vás určite pobaví. Musíte ubrániť cestu, po ktorej vám budú behať nepriatelia ako zbesilí. Stavajte veže a kasárne, aby ste zdržali svojich nepriateľov čo najdlhšie. Každú budovu na mape môžete vylepšovať počas boja. Rovnako ako ďalšie rôzne veci ihneď. ako vyhráte každý boj. Keď staviate veže, tak je veľmi dôležité, kam ich postavíte. Odporúčame stavať rôzne druhy veží, aby sa počas boja mohli podporovať. Dokážete ubrániť celé územie pred nájazdmi ohavných a krutých Orkov?Aktualizovali sme starú verziu a najnovšie si môžete vybrať aj vlastného hrdinu!!

 
88%
Hra - Wild Defense
Video sa načíta

Vyskúšajte si perfektné 3D tower defense hru, v ktorej sa budete snažiť ubrániť dedine vášho kmeňa. Hlavným cieľom v tejto hre je Váš kmeň ubrániť pred napadnutím neznámymi tvormi z podsvetia. Musíte tak okolo cesty stavať vycvičenie dedinčanov, ktorí tento príliv nepriateľov zastaví. Dedinčanov môžete neskôr aj vylepšovať.

 
82%
Hra - Bloons Tower Defense 5
Video sa načíta

Máme tu pre vás výbornú tower defense stratégiu, u ktorej sa určite pobavíte. Cieľom hry je prežiť všetky vlny, stavajte opičky na cestu tak, aby ste zabránili balónikom v prieniku až do cieľa. Odporúčame ich dobre rozmiestniť a nezabúdať na to, že každému opičiakovi môžete vylepšiť dostrel a silu tak, že na neho kliknete a dole sa vám zobrazí panel, na ktorom si vyberiete, čo chcete vylepšiť. Podarí sa vám prežiť všetky vlny?

 
97%
Hra - Incursion 2: The Artifact
Video sa načíta

Pokračovanie obľúbenej defensovky, v ktorej musíte brániť cestu pred zlými démonmi. K dispozícii budete mať okrem klasických bojových a lučištnických jednotiek aj vlastného hrdinu, ktorý získava skúsenosti a môže sa naučiť kúzlam.