Opička

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

100%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 3
Video sa načíta

Všetkými obľúbená rodina opičiek je opäť tu! Pomôžte je rozveseliť a splňte všetky zapeklité úkly, ktoré si pre Vás i tentoraz přichistali. Klikajte pomocou myšky na užitočné veci a odhaľte, čo v danej chvíli urobí opičke radosť. Čím menej kliknutí k tomu budete potrebovať, tým budete úspešnejší. Tak veľa šťastia a rozum do hrsti :)

 
87%
Hra - Monkey Go Happy 3
Video sa načíta

Originálne a skvelá séria logických minihier s uplakanou opičiaka, ktoré musíte donútiť k prerušeniu ich prúdov sĺz. A to dokážete jedine tak, že úspešne vyriešite jeden až pätnásť vždy očividných a niekedy dosť zapeklitých úloh. Ale nebojte, akonáhle začnete tápať, môžete použiť nápovedu, na ktorú vás odkazuje blikajúci text.

Hra môže mať problém s ukladaním výsledkov alebo nemusí uložiť výsledok vôbec.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 4
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie vašej obľúbenej hry sa smutnou opičkou. Ako vždy máte rodinku smutných opičiek, ktoré potrebujú rozosmiať. Klikaním na predmety, osoby alebo zvieratá vyvolajte reakciu, ktorá je rozosmeje. Zapojte rýchlosť, nápaditosť a zdolajte všetky levely na výbornú.

 
79%
Hra - Jungle Monkey
Video sa načíta

Džungľa je nebezpečné miesto pre život. Vžite sa do role malé opičky, na ktorej na každom kroku číha nebezpečenstvo. Vašou úlohou bude preskakovať po malých pohybujúcich sa ostrovčekoch smerom nahor. Dokážete skákať a nespadnúť do priepasti? Dávajte si pozor, máte len obmedzený počet životov, po ktorých vyčerpaní skončíte.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy 2
Video sa načíta

Opičky sú smutné. S tým musíte niečo urobiť! V každej z pätnástich úrovní urobte niečo, čo opičky pobaví a rozosmeje. Opičky pobaví vždy nejaká zlobu. Akonáhle dokončíte všetkých pätnásť úrovní, môžete sa tešiť ešte na posledné kolo, ktoré je na začiatku hry zamknuté. Rozosmiať opičky nie je vždy jednoduché a budete musieť použiť všetok svoj dôvtip!

 
81%
Hra - Bloons 2
Video sa načíta

Bloons 2 je tu. Hra plná balónikov prichádza s druhým pokračovaním. Pôvodná hra Bloons ( tu viac úrovní ) patrí medzi najobľúbenejšie hry. Určite ju skús.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Cute Monkey Hairstyle
Video sa načíta

Opičák sa v džungli nudí, a tak vymýšľa rôzne šialenosti. Pomôžete mu v tom? Vpravo od neho sa nachádza pätica banánov. Pomocou nich môžete meniť opičákův vzhľad. Prvý banán mení účes a jeho farbu. Druhým banánom sa mení úsmev. Tretí banán přebarvuje odtieň opičákovy kože. Štvrtý banán prezlečie šaty a posledný piaty banán pridá doplnky.

 
76%
Hra - Rasta Muffins
Video sa načíta

Muffinky sú výborné koláčiky. A že sú na jedenie a nie na hádzanie? To vysvetlite opičiakovi z tejto hry. Ten stojí dole. V ruke má jednu muffinky. Nad ním je niekoľko radov muffinek rozdielnych farieb. Vašou úlohou je hádzať muffinky tak, aby vytvorili aspoň skupinku po troch v rovnakej farbe. Tým zmizne a uvoľní miesto pre ďalšie muffinky. Musíte si ale poponáhľať, lebo rady sa posúvajú stále nižšie a nižšie. A vašou úlohou je zabrániť, aby sa dostali až na zem k Vám, inak by opičiaka zavalili.

 
71%
Hra - King Pong
Video sa načíta

King Kong zajal dievča a chcel by si s ňou hrať. Hoďte jej ďalšiemu Kongovi napravo. On vám ju potom hodí späť. Používajte myš na vypustenie a šípky hore a dole alebo W a S k pohybu. Nenechajte dievča zomrieť, King Kong by bol smutný! Čím menej sily použijete a čím skôr dievča hodíte, tým viac bodov si pripíšete.

 
78%
Hra - Monkey Love
Video sa načíta

Opičky sú zaľúbené až po uši! Vitajte u ďalšia z radu Oblékací a upravovací hier. Tentoraz si vezmete do parády dvojicu opičiek, ktoré sa majú rady. Opičí chlapec môže mať rôzne tričká, nohavice a pokrývky hlavy. Opičí holka môže mať šaty, šperky alebo napríklad mašličky. Obom opičkám môžete meniť aj výrazy v tvári.

 
69%
Hra - Funny Monkey
Video sa načíta

V tejto hre sa uchádzaš o prácu asistentky slečny Melissy, ktorá sa stará a cvičí zvieratá. Aby si prácu dostala, musíš zvládnuť jej náplň, a tak sa Mellisa pozrie, ako ti to pôjde. Tvojou úlohou bude postarať sa o cvičenie malej opičky, ktorá je ale veľmi špinavá. Musíš ju teda v požadovanom časovom limite očistiť, vykúpať, usušiť a učesať. Tiež ju potom kruhovými pohybmi namasírovať, nakŕmiť a precvičiť v skákaní cez švihadlo. Za určený čas musíš každú z týchto činností zvládnuť na požadovanú hodnotu, aby si mala čo najvyššie skóre a prácu asistentky naozaj dostala.

 
76%
Hra - Bloons 2: Spring Fling
Video sa načíta

Užili ste si dosýta prvý diel hry Bloons? Chceli by ste si vyskúšať najnovšie pokračovanie? Práve teraz vám ho prinášame na našom serveri! Celkom vám druhé pokračovanie s podtitulom Spring Fling prinesie osmačtyřicet zábavných úrovní. Strieľajte šípkami do balónikov a plňte cieľovú sumu rozstřelených balónikov.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy 4
Video sa načíta

Táto hra je ďalším pokračovaním z úspešnej série. Vari sa Vám naháňa hlavou, keď sa pozriete na opičku v tejto hre? Rozhodnite sa urobiť jej šťastnou a pomôžte jej urobiť radosť. Uvidíte na vlastné oči, ako bude opička veselo vyvádzať. Ak Vám jihne srdce len nad jej pohľadom, tak neváhajte a urobte jej hravú a veselú.