Fantasy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker
Video sa načíta

Nenechaj si ujsť ďalšiu skvelú obliekačku! Téma je zameraná na fantasy a to konkrétne na Pána prsteňov a Hobita. Obliecť si teda môžeš ľudí, trpaslíkov, hobitov, elfov a čarodejníkov, mužov aj ženy. Počet oblečených postáv je neobmedzený! Vyskúšaj si veľké množstvo fantasy oblečenia a doplnkov a to všetko v rozmanitých farbách a vzoroch!

 
79%
Hra - X-Fightingpet 1.5
Video sa načíta

Vyberte si zvieratko a dajte sa do boja! Hra obsahuje celkom tri rôzne bojové zvieratá a tri série úrovní. Najprv sa ocitnete na snehu, potom na náhornej plošine a nakoniec v jaskyni. Prvé bojové zviera, s ktorým sa stretnete je malý diablik. Na začiatku hry sa vám zobrazí ovládanie, takže tu ho nie je treba popisovať.

 
82%
Hra - Murloc
Video sa načíta

Vezmi si na starosť desivého tvora menom Murko. Pohybuješ sa po zaujímavé krajine za pomoci smerových šípok, ak budeš držať Ctrl, tak Murko pobeží. Ak chceš komunikovať s okolím alebo vykonávať nejakú činnosť, stlač medzerník. Pre zobrazenie inventára slúži klávesa Enter. Na ceste sa stretneš s nepriateľmi a musíš bojovať.

 
78%
Hra - Flagstaff: Chapter Two
Video sa načíta

Hra Flagstaff práve prichádza s druhou kapitolou. Vaša družina sa ocitla v podzemí, kde nadviažete na prvý diel hry. Začínate v jedenástej úrovni a máte niekoľko bodov k zlepšeniu schopností a zručností svojich postáv. Vaša družina sa skladá z piatich rôznych postáv, kde každá má unikátne schopnosti, ktoré využijete.

 
95%
Hra - Avatar Doll Divine
Video sa načíta

Avatar Doll Divine je kombinaví sci-fi a Oblékací hier. Na začiatku hry si zvolíte pohlavie avatara, ktorému následne kompletne zmeníte vizáž. Potom sa dostanete do ponuky výberu oblečenia a rôznych doplnkov. Až budete so svojím avatry spokojní, tak im môžete vybrať prostredie a následne si svoj výsledný obrázok vytlačiť.

 
80%
Hra - Epic War 5 Hells Gate
Video sa načíta

V tejto bojovce máte na výber z 3 postáv, za ktoré budete hrať. Vždy dostanete gardu, ktorá vám bude pomáhať v boji. Môžete ich ovládať samotné alebo is hrdinom zároveň. V každom územia do dobývate, sa musíte prebojovať až na koniec, kde na vás čaká iný hrdina alebo boss. Podarí sa vám zdolať všetky územia a hrdinu?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 1
Video sa načíta

Máš rada fantasy, kúzla a rôzne netvory? Ak áno, je toto hra presne pre teba. Vydaj sa na cestu vyvolávačov, ktorí bojujú s príšerami. Ak vieš anglicky, môžeš si užiť skvelý príbeh a rozpracované dialógy medzi postavami. Ale aj bez znalosti angličtiny (na preskočenie dialógov použi tlačidlo SKIP) sa ti určite zapáči systém súbojov.

 
82%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 2
Video sa načíta

Máš rada anime a fantasy? Je tu totiž pokračovanie skvelej adventúry menom Summoner Saga Endless. V podstate sa nič nezmenilo - máš síce nových nepriateľov, pár schopností navyše, nových priateľov, ale systém súbojov je stále rovnaký. Dialógy zostávajú taktiež skvelým korením hry. Ak vieš po anglicky, je to len dobre, no dá sa to zvládnuť aj bez toho. Keď niečo nebudeš zvládať a po anglicky nevieš, radšej sa poraď so slovníkom, niektorá z postáv ti pravdepodobne dobre radí. Dôležité veci v texte sú vyznačené žltou farbou.

 
84%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 3
Video sa načíta

Posuňme sa ďalej v príbehu série Summoner Saga Endless. Skvelé dialógy aj dobre spracované súboje zostávajú rovnaké, ako doteraz. Jediné, čo sa zmenilo, je systém fungovania štítov, takže je dobré si pred hrou zahrať tutoriál. Príbeh sa posúva ďalej závratným tempom a ty pri tom nesmieš chýbať!

 
82%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video sa načíta

Ak ťa bavili predchádzajúce diely tejto série, nemal by ťa sklamať ani ten štvrtý, ktorý je zatiaľ posledný. Herné princípy sú stále rovnaké, ale príšery sú väčšie a drsnejšie, rovnako ako hlavní hrdinovia. Podarí sa ti hru dohrať až do konca?

 
65%
Hra - How to Raise a Dragon
Video sa načíta

Máš rada draky? Tu si za jedného zahráš. Najskôr sa ako malý dráčik učíš, ako sa pohybovať a jesť, ako veľký drak sa snažíš získať dostatok energie na chrlenie ohňa a nakoniec nehráš za draka, ale za hrdinu, pretože drak spustošil mesto a ty ho ideš zabiť.

 
81%
Hra - Sea Fairy
Video sa načíta

Ponor sa (doslova) do obliekačky s pôvabnou morskou vílou. Pri plávaní musí vyzerať nádherne, takže jej vyber rozviate vlasy, rovnako rozviate oblečenie, zaujímavé tetovania po tele a nakoniec samozrejme prekrásne krídla. Vyšperkuj si svoju vílu a ukáž ju kamarátom! :)

 
85%
Hra - Dragon Maker
Video sa načíta

Máš rada draky? Pretože tu si môžeš vytvoriť vlastného podľa svojich predstáv! Vyber mu nielen farbu, ale aj tvar hlavy, krídel, predných aj zadných nôh a ďalších rôznych častí tela. Nakoniec si môžeš obrázok uložiť do počítača.