Bufet

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

68%
Hra - Obsluha v pekárně
Video sa načíta

Výborná hra, v ktorej je tvojou úlohou pripraviť hosťom jedlo podľa ich priania. Z čoho sa každé jedlo skladá nájdeš pod ikonkou "Recipes". Až označíš všetky ingrediencie, tak klikni na rúru a jedlo sa pripraví. Potom sa už môžeš tešiť na peniažky :-).

 
69%
Hra - Busy burger
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov a doprajte im to, na čo majú chuť. Obsluhujete taký malý Mc Donald. Prejdite si tutoriál, aby ste vedeli, čo máte robiť. Dokážete svojich zákazníkov uspokojiť? Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
74%
Hra - Movie Munchies
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov, ktorí sa chystajú do kina. Títo zákazníci majú hlad a alebo si len tak chcú niečo smlsnout. Preto sa musíte postarať o ich pohodlie. Servírujte im to, čo si želajú.

 
67%
Hra - Flatbread Express
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov, ktorí k Vám prídu do bistra. Urobte im tortily podľa toho, čo si želajú. Nezabudnite to ohriať v mikrovlnke. Dokážete to stihnúť skôr, ako Vám utečú? Pustite sa do toho.

 
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video sa načíta

Ocitáte sa v sparnom slnečnom dni. Obsluhujete v malom stánku a snažíte sa zarobiť na živobití. Preto ste, sa rozhodli predávať zmrzlinu. Obsluhujte zákazníkov a plňte im ich priania.

 
75%
Hra - Big bobs burger joint
Video sa načíta

Ocitáte sa priamo v kuchyni a vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov. Ku tvorenie jedla musíte používať brožúrku. V ľavom hornom rohu máte objednávkový lístok, ktorý musíte splniť. Prejdite si tutoriál.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Burger Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov a nenechajte je dlho čakať na ich hamburgery. Chce to rýchlosť a presnosť. Upečte si žemle, usmaží si mäso a nezabudnite na kečup. Tiež si musíte zobrať peniaze za nákup.

 
87%
Hra - Pizza Pronto
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate Pizzarro. Vašou úlohou je uspokojiť dopyt Vašich zákazníkov. Pomocou kuchárky tvorte tie správne pizze. Zo začiatku budete mať len dve, to sa však časom navýši.

 
75%
Hra - Super cukráreň
Video sa načíta

Stávate sa pekárom tort. Tieto torty budete musieť tvoriť a potom ich predávať zákazníkom. Budete si musieť dávať pozor, aby ste zvolili správnu farbu náplne a piškótu. Pustite sa do hry.

 
75%
Hra - Hot Dog Bush
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov v pouličnom stánku. Predávajte hod-dogy, hranolky a ďalšie. Dávajte si pozor, aby ste nesplietli objednávku a aby zákazníci dostali svoje jedlo včas. Nezabudnite si vziať peniaze.

 
82%
Hra - Burger Chef
Video sa načíta

Poďte si vytvárať vlastné hamburgery! Staňte sa šéfkuchárom, ktorý najradšej zo všetkého vyrába hamburgery. Musíte sa postarať o všetky priania vašich zákazníkov. Zbierajte ocenenie. Objavujte tajné prísady. Pri prvom hraním si môžete v menu spustiť tréningovú hru, v ktorej sa naučíte základy (voľba Practise).

 
70%
Hra - Sandwich Dash
Video sa načíta

Vytvárajte pre svojich zákazníkov chutné sendviče. Použite myš na pridanie ingrediencií do sendviče. Potom už môžete vytvorený senvič servírovať zákazníkom. Šunka a vajcia sa musia najprv pripravené na panvici, ale dávajte dobrý pozor, aby sa vám nepodarilo jedlo spáliť. Hra obsahuje niekoľko úrovní, počas ktorých musíte získať peniaze.

 
83%
Hra - Top That Deux
Video sa načíta

Moc pekná online hra s témou obsluhy hostí. Tvojou úlohou bude pripraviť pokrmy podľa požiadaviek zákazníkov - samozřemě presne a včas. Snaž sa zákazníkov udržať v dobrej nálade a pracovať naozaj rýchlo.