Športové

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

100%
Hra - Uphill Rush 5
Video sa načíta

V tejto skvelej závodnej hre si najprv vyberieš stroj. Na výber máš z áut, motoriek alebo napríklad korčúľ. Potom už len získavaš body za rôzne triky alebo za zbieranie pokladov a bankoviek. Čaká ťa veľa zábavy vo veľkom vodnom parku!

 
100%
Hra - Fishao
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu parádnu hru, ktorá vás iste zabaví pri dlhej chvíli. V tejto hre si budete môcť virtuálne vyskúšať rybárčenie. V hre nájdete 10 rôznych prostredí, ktoré ponúkajú rôzne druhy rýb a vôd. K dispozícii máte aj obchody s rôznym vybavením alebo v ktorých môžete predávať všetko, čo chytíte. Hra ponúka i české servery!

 
100%
Hra - Disco Bowling
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si skvelý bowling! Snažte sa vždy trafiť čo najviac kolkov a nahrať plný počet bodov!

 
75%
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádny skejt hru, kde sa na rampe bude preháňať Taz. Tým, že budete získavať body sa vám odomknú aj lepšie skejty.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
63%
Hra - Sportovní oblíkačka
Video sa načíta

Táto roztomilá on-line hra pre dievčatá spočíva v tom, že oblíkáš Carol na rôzne športové krúžky. Keď ju oblečieš správne, nakope ostatné do zadku a ukáže sa ako šampión, keď nie, povie ti, koľko toho máš správne a zvyšok musíš opraviť.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Model Dressup 8
Video sa načíta

Box je šport, ktorým sa väčšinou zaoberajú iba chlapci. Ale čo keď aj dievča zatúži po tomto drsnom športe. Nie je to problém, box existuje aj medzi dievčatami. Aj keď krehké pohlavia nie je na tento šport stavaná. Ženy sú parádnice ai pri tomto tvrfém športe sa chcú páčiť. Preto slečnu boxerku oblečte do slušivých kúskov, v ktorých zažiari aj v ringu. Nezabudnite na boxovacie rukavice a helmu na hlavu.

 
62%
Hra - Sweet Ride Skate
Video sa načíta

Zvieratká z animovaného seriálu Happy Tree Friends sa objavujú aj v počítačových hrách. Tentoraz sa s roztomilým zvieratkom stretávame v hre s názvom Sweet Ride Skate. Ako už názov hry napovedá, vyrazíte si na skateboarde na prechádzku. Cestou sa musíte vyhýbať rôznym prekážkam, aby ste nezomreli strašnú smrťou.

 
74%
Hra - Rope Jump
Video sa načíta

Skáčte cez švihadlo! Dostanete pred seba postavičku, ktorú musíte preniesť cez lietajúce lano. Povrazom šviháme dva žabáci. Dokážete preskakovať a ešte pri tom stláčať smerové šípky? Na začiatku hry máte iba tri životy. Akonáhle urobíte zlý ťah, o jeden život prídete. Ak máte dobrý postreh, je to hra pre vás.

 
72%
Hra - Pilar Bowling
Video sa načíta

Bowling je v súčasnej dobe veľmi populárna hra, niektorí z ju Vás chodí s rodičmi alebo s kamarátmi hrať. Skúste si natrénovať svoje hody doma pri počítači. Nie je to nič zložité a ešte k tomu sa u toho strašne nasmejete. Môžete si vybrať postavu, za ktorú budete hrať. A ono, povedzme si to úprimne, vidieť takú muchu hádzať bowlingovú gulí, je celkom zábava. Ovládanie je jednoduché pomocou myši, len si musíte správne zvoliť silu odhodu.

 
68%
Hra - Fitness Challenge
Video sa načíta

Poďte si zacvičiť u svojho počítača. V tejto hre je pre vás pripravené desať úloh, ktoré musíte splniť. Akonáhle ich budete mať splnené, stlačte kláves Q. Stlačte tlačidlo Play, aby ste spustili hru. Hra vám bude počítať čas, počas ktorého popísané úlohy vykonáte. Výborná hra na zlepšenie fyzických schopností.

 
78%
Hra - Dribble king
Video sa načíta

Pre všetkých milovníkov futbalu je tu ďalšia pecka. Tentoraz budete strieľať do brány a dávať góly. Teda, ak to samozrejme zvládnete a nebudete sa báť - iba hráč s gurážou dosiahne svojho úspechu.

 
45%
Hra - Kočičí bowling
Video sa načíta

Bowling je suprová hra, ktorú ste iste už niekedy vyskúšali. Ale čo tak niečo netradičné. Tu ale bowling hrá mačka, ktorá sa snaží bowlingovú gulí zostreliť iné zvieratká. Musí ich zostreliť určitý počet. Samozrejme je tu aj háčik. Zvieratká sa nenápadne pohybujú smerom ku mačičke, a akonáhle budú dostatočne blízko, zaútočí na ňu.