Hádzanie na ciel

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Basketball Championship 2012
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Super hra na skóre, v ktorej budete hádzať loptou na kôš. Loptu však musíte dostať cez mnoho prekážok. Za každý reštart navyše prídete o drahocenné body. Hra obsahuje 30 rôznych levelov.

 
68%
Hra - 3 Point Shootout
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Hoďte si na kôš a získajte čo najviac bodov. Brániť vám v tom bude iba bočný vietor, ktorý sa zobrazuje nad košom. Keď nahádžete dostatok bodov, tak sa dostanete do ďalšieho kola. Ste obmedzený časom.

 
59%
Hra - Truck So Fun
Video sa načíta

Užite si veľa zábavy s nákladnými autami. Púšťajte pneumatiky do odpovídajích farebných nákladiakov. Používajte smerové šípky k pohybu robotníka. Medzerníkom vypúšťajte pneumatiky. Dokážete sa bezpečne triafať do nákladiakov, aby vám pneumatika nespadla na zem? Čím viac bodov získate, tým sa priblížite k postupu do ďalšej úrovne.

 
80%
Hra - Bloons Player Pack 2
Video sa načíta

Ďalšie zástupca Bloons série. Máte k dispozícii len obmedzený počet šípok a veľa balónikov vo vzduchu, ktoré musíte zostreliť. Musíte perfektne vychytať balistiku, aby ste ich každú šípkou zložili čo najviac.

 
82%
Hra - Bloons Player Pack 1
Video sa načíta

Kto niekedy nehral aspoň jeden skvelý počin zo série Bloons ako by nebol. Svoje balóniky sestřelujete šípom, na ktorý pôsobí príťažlivosť, takže musíte vychytať presnú dráhu, aby ste zložili čo najviac balónikov.

 
79%
Hra - Snow Problem
Video sa načíta

Snehu panáci, ktoré si všetci v zime stavia len tak pre radosť, vie byť aj celkom zákerní. Nebojí sa škodiť snowboardistom, ktorí sa preháňajú na svahoch. Ovládajte takého snehuliaka a strefujte prechádzajúce okolo. V každom leveli máte daný určitý počet snowboardistov, ktoré musíte zostreliť. Uvidíte, že sestřelování nie je ľahké, ale akonáhle sa do toho dostanete, všetko Vám pôjde ľahko.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

79%
Hra - Snow Throw
Video sa načíta

Vianoce sú tu! V hre Snow Throw bude vašou hlavnou herné propriety myš. Ľavým tlačidlom hádžte snehové gule. Na jednej strane hracej plochy budete stáť vy a vaši škriatkovia Santa Clausa, zatiaľ čo na druhej strane budú zlotřilí trolovia. Dokážete poraziť nepriateľov snehovými guľami? Musíte sa triafať silou.

 
69%
Hra - Šipky online - Dart
Video sa načíta

Keď mu radi hráte šípky, alebo si hranie šípok chcete vyskúšať na počítači, tak ste tu na správnom mieste. Táto hra simuluje šípky a má niekoľko herných módov - Fun mode, Real mode a Challenge mode. Každý z módov je v niečom odlišný. Vo Free mode je vašou úlohou hádzať šípky a získať najväčší možný počet bodov. V Real mode musíte hrať s 301, 501 alebo 1001 bodmi. Vaším cieľom je nazbierať nulu ako prvý. Challenge mode vás postaví proti počítaču a za určitú dobu musíte nazbierať viac bodov, než dokáže počítač.

 
60%
Hra - Dart Challenge
Video sa načíta

Na začiatku máte 500 bodov a postupne s emusíte dostať na nulu, čo je opačný postup ako pri väčšine hier. V týchto šípkach musíte v čo najmenšom počte hodov znížiť skóre na nulu. V koľkých pokusoch to dokážete? Môžete usporiadať turnaj medzi priateľmi kto sa na nulu dostane s najmenším počtom hodov. Snažte sa triafať do vysokých čísel. Avšak miznutie nie je tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Šípku ovládate myšou.

 
59%
Hra - Dartmaster 2
Video sa načíta

Dartmaster 2 je klasická krčmárka hra, kde bude vašou úlohou hádzať šípky. Hra je veľmi pekne graficky spracovaná a je veľmi jednoduchá na ovládanie. Hlavným cieľom, ako už sám názov napovedá, je stať sa hospodským majstrom v hádzaní šípok. Úloha vám bude sťažovať stále sa pohybujúce ukazovateľ miesta vášho hodu.

 
60%
Hra - Dartmaster
Video sa načíta

Šípky, výborná hra, ktorú môžete hrať s rodinou alebo s priateľmi. Je veľmi jednoduchá na pochopenie pravidiel, ale ťažká na sústredenie. Musíte mať pevnú ruku a správny švih. Dôležité je zamieriť, aby ste vedeli, kam šípka poletí. Samozrejme, čím bližšie k stredu šípku hodíte, tým viac bodov získate. Terč si môžete zaobstarať aj domov a budete hrať v skutočnosti.

 
58%
Hra - Darts Cricket
Video sa načíta

Obľúbená hra, ktorú môžete natrénovať na našom simulátore. Šípky. Super hra, keď je doma nuda. Zaobstarať si terč môže ktokoľvek. Ak si ale hody chcete natrénovať, táto hra je k tomu určená. Budete hrať celý šípkový turnaj, takže nuda rozhodne nebude. Šípku hodíte tým spôsobom, že zamierite a potom mierne zatiahnete dozadu, čím udáte silu hodu.

 
63%
Hra - Black Ace Darts
Video sa načíta

V hre Black Ace Darts bude vašou úlohou hádzať šípky na terč. Máte celkový počet desiatich šípok a zakaždým sa musíte trafiť čo najbližšie k stredu. Hra vám bude počítať, koľko bodov sa vám podarí nazbierať. Hádzanie šípok nie je najjednoduchšie, musíte šípku správne nasmerovať a ťahanie hodiť. Koľko bodov sa vám podarí nahrať?