Športové

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Garfield ping-pong
Video sa načíta

Kocúr Garfield sa rozhodol hrať stolný tenis. Než začnete hrať, vyberte si svoju úroveň (novice = začiatočník, average = priemerný, expert), postavičku, s ktorou chcete hrať a súpera. Kto prvý získa jedenásť bodov, vyhrá. Hrá sa podľa pravidiel stolného tenisu. Podávajúci hráči sa striedajú po dvoch kolách. Hru musíte vyhrať vždy o dva alebo viac bodov.

 
78%
Hra - Garfield Pong
Video sa načíta

Kto by nepoznal lenošného kocúra Garfielda! Je to predsa ten kocúr, ktorý by sa najradšej celý deň iba ládoval! Hoci je Garfieldovi športovanie cudzie, túto hru má moc rád. Tak mu ju dopraj! Zahraj si s Garfieldom a jeho psím kamarátom Odie tento bezva stolný hokej! Koľko gólov si schopná Odiemu streliť?

 
71%
Hra - Mario Strikers
Video sa načíta

Super Mario Bros tak, ako ho určite nepoznáte. Tentoraz sa predstaví ako športový nadšenec. Akonáhle uvidíte futbalový loptu, začnite s ním hlavičkovať. Musíte sa pohybovať tak, aby vám balón neupadnul. Cestou po hernej obrazovke zbierajte rôzne bonusy. Muchotrávky Maria zrýchľujú. Ako dlho udržíte loptu vo vzduchu?

 
65%
Hra - FIFA Worldcup
Video sa načíta

Výborná hra FIFA Worldcup je tu pripravená pre všetkých milovníkov futbalu! Vyskúšaj si v tejto podarené športovej hre, ako dobrá si v priamych streľbách na bránku! Oklame brankára, označ, kam chceš kopnúť, udajte silu a vystreľ! Premeň sa na chvíľu v úžasného Tomáša Rosického a staň sa hviezdou zeleného trávnika! Získaj najvyššie skóre a prejdi všetkými kolesami tejto hry!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
77%
Hra - Freekick Football
Video sa načíta

Futbal miluje veľa ľudí. Poďte si vyskúšať voľné priame kopy. Myslíte si, že je dokážete kopať rovnako dobre ako trebárs David Beckham? Môžete si svoje schopnosti overiť v hre Freekick Football. Vašou úlohou bude prekonávať gólmana tvrdými strelami. Lopte musíte dať rotáciu, určiť smer a silu strely.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

65%
Hra - Goalkeeper Challenge
Video sa načíta

Futbal je jedným z najobľúbenejších športov na našej prekrásnej planéte. Poďte si zahrať jednu z futbalových počítačových hier. Staňte sa brankárom a chyťte všetky strely, ktoré na vás pôjdu. Pohyb brankára zoženiete myšou, kliknutím gólman skočí. Dokážete pochytať úplne všetky strely na bránku alebo pustíte gól?

 
76%
Hra - Goalshooting Master
Video sa načíta

Futbal je jednou z najobľúbenejších loptových hier na svete. Ak si tiež radi kopete s balónom, tak tu pre vás máme zaujímavú počítačovú hru. Budete strieľať na súperovu bránku. Najprv pomocou šípok zameriate, medzerníkom vyberiete silu kopu a štýl strely. V dolnom pravom rohu obrazovky môžete vyberať špeciálne streľbu.

 
79%
Hra - Johnny Bravo Goalie
Video sa načíta

Johnny Bravo je najlepší futbalový brankár na svete. Alebo si to aspoň myslí. Dokážete ho poraziť v tejto hre? Budete na Johnnyho kopať pokutové kopy. Kliknite na loptu, aby ste nastavili silu kopnutie. Čím dlhšie bude kliknutí, tým silnejší bude výsledná strela. Dokážete Johnnymu nastrieľať dostatok gólov?

 
79%
Hra - Střílení penalt
Video sa načíta

Futbalové zápasy bývajú v prestížnych ligách hojne navštevované. Vy si môžete v tejto hre vyskúšať, ako jednoduché, alebo naopak ťažké, môže byť zahrávaní pokutového kopu. Prvým kliknutím nastavíte uhol strely, druhým kliknutím určíte silu strely. Po kopnutie penalty sa úlohy vystriedajú a vy si zachytáte.

 
50%
Hra - Penalty Fever
Video sa načíta

Futbal je snáď najobľúbenejšie loptovú hrou na svete. Sledujú ho milióny ľudí. Vašou úlohou v tejto hre bude vybrať si obľúbený tím a doviesť ho k titulu majstra Európy v penaltových rozstrele. Budete penalty nielen kopať, ale aj chytať. Načasovanie a rýchle reflexy sú hlavnými výhodami v oboch situáciách.

 
80%
Hra - Penalty Shootout 1
Video sa načíta

Staň sa na chvíľu tým najuznávanejším futbalistom sveta a vyskúšaj si, ako náročné je strieľať penalty! Zameraj sa na určité miesto v bránke, nastav smer strely balóna, urči silu tvoje strely a kopni! Podarí sa ti prekonať skúseného brankára a vstřelíš mu gól? Aké bude konečné skóre tvoje hry? Podarí sa ti poraziť skúseného brankára a vyhrať?

 
65%
Hra - Penalty Shootout 3
Video sa načíta

Penalty vo futbale strieľa vždy ten najlepší strelec. Ono to totiž nie je až tak jednoduché a práve na tomto strelci častokrát závisí výsledok celého zápasu. Preto je dobré, si streľbu dobre natrénovať, aby ste boli v prípade potreby nachytaní. Preto si vyskúšajte túto hru, ktorá Vás presne naučí, kam strelu umiestniť a akou silou kopnúť do lopty.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)