Penalty

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
65%
Hra - FIFA Worldcup
Video sa načíta

Výborná hra FIFA Worldcup je tu pripravená pre všetkých milovníkov futbalu! Vyskúšaj si v tejto podarené športovej hre, ako dobrá si v priamych streľbách na bránku! Oklame brankára, označ, kam chceš kopnúť, udajte silu a vystreľ! Premeň sa na chvíľu v úžasného Tomáša Rosického a staň sa hviezdou zeleného trávnika! Získaj najvyššie skóre a prejdi všetkými kolesami tejto hry!

 
74%
Hra - Best Free Kicker
Video sa načíta

Kopanie do lopty môže byť zábavné. V tejto hre si poďte kopať voľné kopy na súperovu bránku. Použite myš k pohybu hráčov v kruhu, potom kliknite, aby ste vystrelili loptu. Dávajte pozor na to, akým smerom fúka vietor, aby vám loptu neuletěl preč. Máte desať pokusov na strelenie gólu. Dokážete sa trafiť?

 
77%
Hra - Freekick Football
Video sa načíta

Futbal miluje veľa ľudí. Poďte si vyskúšať voľné priame kopy. Myslíte si, že je dokážete kopať rovnako dobre ako trebárs David Beckham? Môžete si svoje schopnosti overiť v hre Freekick Football. Vašou úlohou bude prekonávať gólmana tvrdými strelami. Lopte musíte dať rotáciu, určiť smer a silu strely.

 
65%
Hra - Goalkeeper Challenge
Video sa načíta

Futbal je jedným z najobľúbenejších športov na našej prekrásnej planéte. Poďte si zahrať jednu z futbalových počítačových hier. Staňte sa brankárom a chyťte všetky strely, ktoré na vás pôjdu. Pohyb brankára zoženiete myšou, kliknutím gólman skočí. Dokážete pochytať úplne všetky strely na bránku alebo pustíte gól?

 
76%
Hra - Goalshooting Master
Video sa načíta

Futbal je jednou z najobľúbenejších loptových hier na svete. Ak si tiež radi kopete s balónom, tak tu pre vás máme zaujímavú počítačovú hru. Budete strieľať na súperovu bránku. Najprv pomocou šípok zameriate, medzerníkom vyberiete silu kopu a štýl strely. V dolnom pravom rohu obrazovky môžete vyberať špeciálne streľbu.

 
79%
Hra - Johnny Bravo Goalie
Video sa načíta

Johnny Bravo je najlepší futbalový brankár na svete. Alebo si to aspoň myslí. Dokážete ho poraziť v tejto hre? Budete na Johnnyho kopať pokutové kopy. Kliknite na loptu, aby ste nastavili silu kopnutie. Čím dlhšie bude kliknutí, tým silnejší bude výsledná strela. Dokážete Johnnymu nastrieľať dostatok gólov?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

79%
Hra - Střílení penalt
Video sa načíta

Futbalové zápasy bývajú v prestížnych ligách hojne navštevované. Vy si môžete v tejto hre vyskúšať, ako jednoduché, alebo naopak ťažké, môže byť zahrávaní pokutového kopu. Prvým kliknutím nastavíte uhol strely, druhým kliknutím určíte silu strely. Po kopnutie penalty sa úlohy vystriedajú a vy si zachytáte.

 
50%
Hra - Penalty Fever
Video sa načíta

Futbal je snáď najobľúbenejšie loptovú hrou na svete. Sledujú ho milióny ľudí. Vašou úlohou v tejto hre bude vybrať si obľúbený tím a doviesť ho k titulu majstra Európy v penaltových rozstrele. Budete penalty nielen kopať, ale aj chytať. Načasovanie a rýchle reflexy sú hlavnými výhodami v oboch situáciách.

 
80%
Hra - Penalty Shootout 1
Video sa načíta

Staň sa na chvíľu tým najuznávanejším futbalistom sveta a vyskúšaj si, ako náročné je strieľať penalty! Zameraj sa na určité miesto v bránke, nastav smer strely balóna, urči silu tvoje strely a kopni! Podarí sa ti prekonať skúseného brankára a vstřelíš mu gól? Aké bude konečné skóre tvoje hry? Podarí sa ti poraziť skúseného brankára a vyhrať?

 
65%
Hra - Penalty Shootout 3
Video sa načíta

Penalty vo futbale strieľa vždy ten najlepší strelec. Ono to totiž nie je až tak jednoduché a práve na tomto strelci častokrát závisí výsledok celého zápasu. Preto je dobré, si streľbu dobre natrénovať, aby ste boli v prípade potreby nachytaní. Preto si vyskúšajte túto hru, ktorá Vás presne naučí, kam strelu umiestniť a akou silou kopnúť do lopty.

 
75%
Hra - Penalty Shootout 8
Video sa načíta

Futbal je jednou z najpopulárnejších loptových hier na celom svete. Vyskúšajte si penaltový rozstrel v nasledujúcej hre. Na začiatku kliknite na horné tlačidlo v pravej časti. Potom si vyberte jedného z troch hráčov, každý z nich má svoje špecifické vlastnosti. Zamierte na bránku a vyberte vhodnú silu strely.

 
61%
Hra - Soccer Penalty
Video sa načíta

Pokutové kopy sú obľúbené u divákov. V tejto hre si môžete vyskúšať, aké to je, kopať do lopty a snažiť sa ho trafiť do bránky. Hra obsahuje niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní. Druhé číslo vpravo na obrazovke udáva počet gólov, ktoré máte za úlohu splniť. Hneď pod nimi sa nachádza aktuálny počet strelených gólov.

 
55%
Hra - Super Goals
Video sa načíta

Byť slávnym futbalistom je snom každého mladého chlapca. Natrénujte si tu parádne a presné strely na bránku, aby ste potom v reále strieľal isté góly. Jednoducho si vyberte okamžite, počas ktorého vystrelíte a dúfajte, že obrancovia Vašu strelu neodkopnou. Snažte sa nastrieľať čo najviac parádnych gólov, za ktoré sa nebudete rozhodne hanbiť.