Vedenie podniku

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

100%
Hra - Goodgame Disco
Video sa načíta

V hre Goodgame Disco sa staneš manažérom jedného zapadnutého diskokluby. Tvojou ťažká úloha je povzniesť slávu klubu a vytvoriť z neho najnavštevovanejšie diskotéku v celom kraji.

 
100%
Hra - No Extra Charge
Video sa načíta

Staň sa obsluhou v hoteli v tejto skvelej hre. Vítaj hostí a rozhodni, kam ich ubytuješ. Pritom musíš samozrejme plniť všetky ich priania, ako napr. nosiť jedlo, pitie či batérie. Nakoniec po nich upraceš izbu a vyvedieš ich z hotela.

 
81%
Hra - Pet Shop
Video sa načíta

Teena sa rozhodla, že si otvorí obchod s domácimi zvieratkami. Vo svojom obchode predáva mačky, psy, vtáky, zajace a mnoho iných zvieratiek a ešte krmivá a lieky. Pomôž jej s obsluhou a predávaním zvierat i ta. Navyše si budeš môcť vybrať, aké zvieratka budeš predávať.

 
66%
Hra - Goodgame Cafe
Video sa načíta

Staňte sa majiteľkou krásnej kaviarne. Tentoraz nebudete len obsluhovať hostí a nosiť im čo si objednajú, ale budete sa starať o celý chod podniku. Musíte jedlo pripravovať, objednávať potraviny, samy obsluhovať aj najímať personál. Za zarobené peniaze potom mžete svoju kaviareň skrášľovať a zdokonaľovať. Tá už na nič nečakajte a poďte si to poriadne užiť :)

 
75%
Hra - Ashtons Family Resort
Video sa načíta

Moc pekná online hra, v ktorej si vyskúšaš virtuálnej zamestnanie ako správca rodinného penziónu kdesi v horách. Zimná sezóna sa rozbieha, tak na nič nečakaj a privítajte prvých hostí. Hra je naozaj chytľavá. Na dlhé zimné večery úplne ideálne.

 
78%
Hra - Janes Hotel
Video sa načíta

Obsluhujte hostí v hoteli a plňte im všetky priania. Určite ste sa niekedy chceli stať vedúci hotela. V tejto hre Vám nič nebráni. Pokojne sa do toho pustite. Noste im kafe a tešte sa na ich ďalšiu návštevu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov. V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť jedlo pre zákazníkov s čo najväčšou presnosťou. Je to len na Vás, na koľko percent to zvládnete a koľko peňazí za to dostanete. Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
79%
Hra - Donut Empire
Video sa načíta

Myslíš, že by si mohla vybudovať úspešnú firmu na výrobu šišiek? Skús to v našej online hre pre všetky milovníčky virtuálnych zamestnaní. Nakupuj suroviny, rozhodni o predajné ceny a snaž sa zvýšiť zisk.

 
89%
Hra - Pizza Pronto City
Video sa načíta

Virtuálna pizzerie Pizza Pronto City je tu a vy máte šancu predviesť svoje podnikateľské schopnosti. Vybudujte prosperujúcu sieť podnikov, varte kvalitné jedlo a buďte najlepšie reštaurácií široko ďaleko! Rozhodujete o všetkých činnostiach od nákupu priestor pre podnik, cez výber nábytku, zamestnancov až po jedálny lístok a ceny.

 
75%
Hra - Theme Hotel
Video sa načíta

Postavte si svoj vlastný hotel, staňte sa hotelierom, starajte sa dobre o svojich hostí a zarábajte. Hotel opatrite recepciou, kaviarňou, reštauráciou, práčovňou a hlavne postavte dostatok izieb pre hostí. Nezabudnite starostlivo vybrať personál hotela, ktorý sa bude o hostí starať. V hre sa vám postupne otvárajú ďalšie a ďalšie možnosti, tak rýchlo, hostia čakajú.

 
78%
Hra - Youda Marina
Video sa načíta

Vyrazíme si na more v hre Youda Marina. Na začiatku si vyberiete, že chcete hrať kampaň. Spustí sa vám výuková misia, počas ktorej spoznáte, ako sa pohybovať vo svete Youda Marina. Počas hry budete plniť veľa úloh. Zo začiatku máte väčšinu vecí schovaných pod zámkom a musíte sa k nim postupom času prepracovať.

 
92%
Hra - Castle Spa
Video sa načíta

Vydajte sa na kúpeľné dobrodružstvo. Vašou úlohou bude obsluhovať hostí a plniť každé želanie, ktoré si vymyslí. Čím rýchlejšie budete úlohy plniť, tým lepšie pre vás. Hra obsahuje veľa úrovní, ktoré musíte plniť postupne. Na každú úroveň dostanete cieľovú cifru peňazí, ktorú musíte nazbierať za každú cenu.

 
92%
Hra - Celebrity Spa
Video sa načíta

Vitajte v salóne krásy a oddychu, kam chodia tie najzaujímavejšie celebrity. Vašou úlohou bude splniť všetky ich priania a všetkým zákazníčkam dať masáž, vyčistiť im pleť alebo je odprevadiť do relaxačného bazénika. Dajte si pozor, aby ste vždy vybrali správnu vôňu peny do kúpeľa, masážneho oleja alebo pleťové masky. Keď budú zákazníčky spokojné, dobre pri odchode zaplatí a Vy budete môcť pokračovať do ďalšieho, ešte náročnejšieho, pracovného dňa.