Veterinár

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

73%
Hra - Dr.Daisy Pet+Vet
Video sa načíta

Zahrajte si na veterinárku. Najprv zapíšte zvieratká na recepcii a potom ich dovezte na správne miesto. Na tomto mieste je musíte uzdraviť. Akonáhle to urobíte, zvieratko zmizne. Hurá do liečenia.

 
83%
Hra - Cute Horse Hospital
Video sa načíta

V hre Cute Horse Hospital môžeš pretiahnuť koňa do svojej nemocnice a pusť ľavé tlačidlo, aby koník vstúpil do miestnosti. Diagnostikuj pacienta v miestnosti s modrými dverami. Ak sa pýtaš, k čomu slúži miestnosť so zeleným vchodom, potom ti prezradíme, že tu sa vykonáva liečba nášho milého zvieracieho pacienta.

 
94%
Hra - Cute Farm Hospital
Video sa načíta

Chcela by si byť veterinárkou? V tejto jedinečnej hre si môžeš vyskúšať, čo znamená starať sa o rôzne choré alebo zranené hospodárske zvieratá. Je potrebné zistiť, čo sa zvieratku stalo, a potom mu dopriať vhodnú liečbu. Staráš sa tiež o pôrody mamičiek a následné meranie a kŕmenie mláďat. Myslíš, že všetko zvládneš?

 
82%
Hra - Dr. Cem Animal Hospital
Video sa načíta

Skvelá opatrovateľská hra, v ktorej sa budete starať o mnoho rozdielnych zvieratiek. Na jednom mieste sa tu zíde psík, mačička, sloníča alebo ovečka. Vy si jedno zo zvieratiek vyberiete, posvietite si naň röntgenom a vyberiete miesto, ktoré potrebuje ošetriť.

 
70%
Hra - Barbie Care N Cure
Video sa načíta

Staň sa barbie zverolekárka! Najskôr budeš musieť nájsť zvieratka v prírode. Keď je nájdeš, odnesieš si ich do nemocnice a podmaníš niekoľkými vyšetrením, aby si zistila, aká zranenia alebo choroby zvieratka trápi. Potom je položíš na stôl a skúsiš je vyliečiť, skôr, než tí utečú. Na konci už len Odmeň zviera dobrým maškrtou.

 
86%
Hra - The Pet Hospital
Video sa načíta

Máte radi zvieratká? A čo by ste povedali na to, keby ste sa zahrali na sestričku v zvieracej ordinácii? Do ordinácie vám budú prichádzať zvieratká, ktoré majú poranenie. Vašou úlohou bude zobrať zviera a položiť na pult zverolekárovi, ktorý určí, čo zvieratko k uzdraveniu potrebuje. Následne ho stačí položiť na vankúš s daným predmetom, ktorý sa ukáže nad zvieratkom. Po ošetrení, sa pustíte na ďalšie zranené zviera.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Cute Pet Hospital
Video sa načíta

Parádny hra absolútne pre každého z vás. Vašou úlohou bude liečiť zranené alebo choré zvieratká, nutne potrebujú vašu pomoc. Pri hlavných dverách vezmite myšou zvieratko a dotiahnite ho tam, kam potrebuje. Vezmite ho ďalších miestností, kde ho vyliečite. Hra sa ovláda iba myšou. Za služby dostanete potom peniaze, s ktorými môžete potom vyzdobiť ordinácii.

 
85%
Hra - Cure My Baby Animals
Video sa načíta

Cure My Baby Animals je hra, kde budete musieť uzdraviť zvieratká. Do ordinácie vám budu prichádzať poranené zvieratká, ktoré budete musieť vyliečiť. Akú pomoc potrebujú, nájdete v bublinkách. Po uzdravení sa môžete venovať ďalšiemu pacientovi. Dokážete uzdraviť všetky zvieratká?

 
85%
Hra - Animals Dentist
Video sa načíta

Vyskúšajte si, aké to je starať sa o zvieracie chrup. Skvelá hra, v ktorej budete zvieratkám kontrolovať zúbky. Vždy je vyčistíte, odstránite zubný povlak a kaz. Niektoré zúbky bude potrebné vytrhať a nahradiť ich novými. Následne môžete zúbky zafarbiť alebo pridať nejaký ten doplnok.

 
80%
Hra - Betty's Pet Clinic
Video sa načíta

Betty je zverolekárka, ktorá si v tomto obore otvorila vlastné podnikanie. Vašou úlohou je jej pomôcť pri obsluhe. Vezmete psa majiteľke a položíte na stredný pult, po vyšetrení sa v bublinke nad ním objaví služba, ktorú potrebuje. Na daný pult ho stačí len preniesť a po ošetrení vrátiť naspäť k majiteľke. Dokážete obslúžiť všetky zákazníčky a ich chorých psíkov?

 
86%
Hra - Pet Exam
Video sa načíta

Našlo sa zatúlané šteniatko, o ktoré sa musíte postarať. Najskôr mu poskytnete prvú pomoc a očistíte od nečistôt. Nakoniec mu môžete vybrať pekné oblečenie.

 
77%
Hra - Puppy at the Dentist
Video sa načíta

Postarajte sa o toto zanedbané šteniatko, ktoré má špinavé a skazené zuby. Aby netrpel bolesťou musíte mu ich vyčistiť a nahradiť za nové. Podarí sa vám to ?

 
81%
Hra - Zoo Doctor
Video sa načíta

Staňte sa na pár minút odborným veterinárom a pomôžte trom zvieratkám s ošetrením. Vaším prvým pacientom je vlk, po správnom ošetrení sa môžete postarať aj o iné.