Zubár

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta

Pred vami stojí veľká výzva. Aká? To je jednoduché, premeniť tuto zanedbanú slečnu na krásku. Aby sa vám to podarilo, musíte jej spraviť niekoľko procedúr. Medzi nimi bude napríklad manikúra, pedikúra, výroba účesu, výber šiat, make-upu a mnoho iných. Trúfate si na túto výzvu?

 
51%
Hra - Monkey Dentist
Video sa načíta

Dokonca aj opice potrebujú starostlivosť zubárky. Staňte sa raz takú opičí zubárka a vytrhneme opicu všetky choré zúbky. Na začiatku úrovne sa vám zobrazí, ktoré zuby sú zlé a potom sa už dostanete do akcie. Musíte si spomenúť, ktoré zuby boli choré, inak by vás opice pohrýzol. Vytrhnuté zuby odkladajte do misky.

 
78%
Hra - Dentist Damage
Video sa načíta

Staň sa na chvíľku zubárom v nasledujúcej netradičnej hre. Likviduj mikroorganizmy, ktoré sa rozhodli zničiť pacienta chrup. Akonáhle sa zub príliš skazí, potrebuješ vyčistiť koreňové kanáliky. Príliš poškodené zuby musíš vytrhnúť, ale zároveň nesmieš stratiť príliš veľa zubov. Dokážeš si poradiť so všetkými komplikáciami?

 
87%
Hra - Crazy Dentist
Video sa načíta

Skvelá hra, v ktorej sa zahráte na profesionálneho zubára celebrít! Budete sa starať o chrup hviezdam, ako je Christiano Ronaldo, Justin Bieber alebo Hannah Montana. Potom, čo im poriadne vyčistíte pusu, odstránite zubný povlak a kaz, môžete im zuby zafarbiť alebo pridať nejakú ozdobu.

 
85%
Hra - Animals Dentist
Video sa načíta

Vyskúšajte si, aké to je starať sa o zvieracie chrup. Skvelá hra, v ktorej budete zvieratkám kontrolovať zúbky. Vždy je vyčistíte, odstránite zubný povlak a kaz. Niektoré zúbky bude potrebné vytrhať a nahradiť ich novými. Následne môžete zúbky zafarbiť alebo pridať nejaký ten doplnok.

 
80%
Hra - Angry Birds Dentist
Video sa načíta

Vyskúšajte si, aké to je byť zubárom. Tentoraz sa budete starať o chrup postavičke z Angry Birds. Kto by povedal, že vtáčik má toľko zubov a hlavne tak skazených. Vy ich musíte vyčistiť, vybrúsiť alebo vymeniť.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

77%
Hra - Dentist Slacking
Video sa načíta

V tejto hre budete hrať za malé dievčatko, ktoré sa nudí u zubára. Nejde o to, že by sa ho bála, ale z toho večného sedenia jednoducho neobsedí. Tak robte rôzne veci, ktoré by sa pánovi zubárovi určite nepáčili. Pozor, aby vás pri tom ale nepristihol!

 
79%
Hra - Precious Kitty Dentist
Video sa načíta

Pomôžte tejto mačičke, ktorá má špinavé a skazené zuby. Ako odborný zverolekári jej musíte zuby poriadne ošetriť a vymeniť za nové. Trúfate si na to?

 
78%
Hra - Violetta At The Dentist
Video sa načíta

Violetta sa o svoje zuby nestarala pečlivo a preto potrebuje vašu pomoc, ako odborného dentistu. Potrebuje vyčistiť zuby a nahradiť skazené novými.

 
74%
Hra - Pony Dental Care
Video sa načíta

Vyčistite poníkovi z My Little pony zuby, ktoré má špinavé a vymeňte tie, ktoré sú poškodené.

 
77%
Hra - Puppy at the Dentist
Video sa načíta

Postarajte sa o toto zanedbané šteniatko, ktoré má špinavé a skazené zuby. Aby netrpel bolesťou musíte mu ich vyčistiť a nahradiť za nové. Podarí sa vám to ?

 
78%
Hra - Rapunzel Rotten Teeth
Video sa načíta

Rapunzel má poškodené zuby a vašou úlohou je ich vyliečiť. Nakoniec budete spoločne maľovať a vyberat pekné oblečenie.

 
75%
Hra - Gumball Tooth Problems
Video sa načíta

V hre Gumball Tooth Problems si musíte poradiť s pomerne zničeným chrupom mladého kocúra. Dokážete mu chrup vrátiť do pôvodnej skvelej formy, aby sa mohol opäť v pokoji najesť?